Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

hranice

Autor marta29 
hranice
04. 06. 2007 20:38
Nevíte někdo náhodou který den se mají blokovat hranice s Rakouskem ? Všude píší v polovině června , já potřebuji přesnější informace . Díky všem



Upraveno 1krát. Naposledy upravil marta29 (04. 06. 2007 20:38).
avatar Re: hranice
04. 06. 2007 22:07
Zeptej se dolnorakouských "magorů" zastupujících rakouský lid. eye rolling smiley Tady asi bude každý vědět stejný kulový jako ty.
Re: hranice
04. 06. 2007 22:24
Já plánuji jet 16.6., ale jestli to budou magoři blokovat, tak Rakousko přijde o můj příspěvek na dálnici a pojedu přes Maďarsko.
Re: hranice
05. 06. 2007 08:05
V tisku proběhla zpráva že Rakušani se chystají blokovat VŠECHNY přechody 16.6.2007.
Ale čas a doba blokování nebyl udán.Já také odjíždím 16.6. ale v Hatích na hranici budu kolem 20.oo večer takže snad už nebude žádný problém.S nákupem rakouské známky zatím nespěchám, když tak pojedeme přes Maďarsko.
Přemek
Re: hranice
05. 06. 2007 13:50
včera na txt CT bylo, že blokáda se posouvá, vláda rakouska chce jednat a aktivisti budou čekat
Re: hranice
05. 06. 2007 14:21
A posouvá se na poslední červnový týden, ať to stojí za to.grinning smiley
Re: hranice
05. 06. 2007 14:27
Presne tak jak napsal RESIDENTS:
jelikož mne a partu take ceka cesta pres Frickárnu, info o blokadach zacinam sledovat.Na strankach aktivistu pisou cosi o diplomatickych jednanich ktera kdyby neprobehla do 16.6.,blokada se posune asi na jeden ze dvou nejkrizovejsich patku 29. nebo 6. coz by bylo uplny kantare. Ja uz si bohuzel znamku za natesenosti na dovcu koupil.Jelikoz jedu z CB tak pro me cesta pres Uhry nepripada v uvahu :-( uvidime jak to cele dopadne
Re: hranice
05. 06. 2007 14:45
Aniž bych to sledoval ve zprávách, tak se to dá očekávat. Ideální termín pro aktivisty totiž není ani tak poslední červnový týden, kdyby blokádou vytrestali i Poláky, ale spíš o týden později, kdy jsou u nás státní svátky 5.-.6. a vyžrali by si to speciálně našinci. Pasivita vlády v této otázce je jinak už napováženou.
Re: hranice
05. 06. 2007 15:49
Já jsem v jádru klidnej člověk, ale jestli se v noci překodrcám 300km po Čechách abych na Hatích uviděl bandu idiotů ve žlutým, asi mi bouchnou saze...eye popping smiley
avatar Re: hranice
05. 06. 2007 15:58
To Alda :
Vem si sebou OTéčko. Pro případ kdyby bylo nutné frontu "magorů" prorazit. (rakušáci z hor mají pro ty "polabské sedláky" jedno přiléhavé označení "schurke"winking smiley.
Re: hranice
06. 06. 2007 14:31
a kvoli comu ma byt ta blokada, vie niekto??
avatar
XXX
Re: hranice
06. 06. 2007 16:31
Nečteš a nevíš.No přece JE TEMELÍN!eye popping smiley
Re: hranice
06. 06. 2007 16:41
Možná že dodatečně i kvůli Jaslovským Bohuniciam smiling bouncing smiley Nic ve zlém, podtatranský bratře yawning smiley
Re: hranice
06. 06. 2007 16:46
To je stejně zajímavý, že Jaslovské Bohunice, německá a slovinské jaderky jim nevadí.eye rolling smiley
Re: hranice
06. 06. 2007 18:21
Když by ta blokáda byla je možnost jet přes přechod Strážný, Pasov a pak Linc, ale na Nové Hospodě před Pískem je třeba odbočit na Strakonice, pak před Volyní na Vimperk a Strážný. Je to taky možnost, ale zajížďka, ale lepší než stát v koloně a čekat než ty paka se to uráčí uvolnit. Toto se týká hlavně ty co jedou od Plzně a Prahy.
sta
Re: hranice
06. 06. 2007 19:44
Taky mi to není jedno jestli profrčím přes hranice za pár minut,nebo jestli trčím hodinu či více kvůli nějaké blokádě.Berme to však z drué stránky,že si v Temelíně někdo vydělává těžké prachy na ukor nás všech a vůbec nevěřte tomu že je tam vše OK,nebo že budete mít elektřinu levnější.Ještě že ti Rakušáci do toho vrtají,protože náš podělaný národ ani nepípne,nebo za prachy obětuje cokoli.Berte to jen jako jeden z názorů.
Re: hranice
06. 06. 2007 19:53
To je názor. Každé slovo by se dalo tesat. "podělaný národ", "za peníze obětuje cokoli" atd. To je paráda. Jen na okraj těch Rakušanů co se vrtají do našeho Temelína a blokují nám hranice bývá dohromady asi 30-40. Nevím jestli tato skupinka lidí, které sdělovací prostředky věnují nepatřičnou pozornost, mluví za celé Rakousko.
Re: hranice
06. 06. 2007 20:22
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 22:35).
sta
Re: hranice
06. 06. 2007 21:28
Nejsem v žádném hnutí Duha,Zelení apod.jak by se někdo možná domníval.Ale fakt mě štve co se u nás děje s životním prostředím,jaderné elektrárny z toho nevyjímaje.Vůbec nejsou tak čisté jak se hlásá a těch průserů co už vTemelíně bylo o kterých se ani nepsalo.Ale to sem nepatří,chtěl jsem jen říci že jsem rád že to někdo nenechává v klidu,a klidně se zdržím cestou na dovču případně pojedu jinou cestou.
avatar Re: hranice
06. 06. 2007 21:50
Pro Sta: tvuj nazor mne tedy docela rozpali.Temelim mam nedaleko ten mi nevadi.To vetsi paseku nadelaj ty zeleni magori v sumaskxch lesich. To se prijd podivat za nekolik let na krasne zivotni prostedi.
Re: hranice
06. 06. 2007 22:52
lami napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Když by ta blokáda byla je možnost jet přes
> přechod Strážný, Pasov a pak Linc, ale na Nové
> Hospodě před Pískem je třeba odbočit na
> Strakonice, pak před Volyní na Vimperk a Strážný.
> Je to taky možnost, ale zajížďka, ale lepší než
> stát v koloně a čekat než ty paka se to uráčí
> uvolnit. Toto se týká hlavně ty co jedou od Plzně
> a Prahy.

Ta zajíždˇka dělá asi 30 km vloni jsem přes Pasov jel tam a zpátky přes Linz
jinak jsem si našel vzdálenosti různých tras od nás do Splitu

přes Pasov 1134 km
Dolní Dvořiště 1102 km
Hatě 1114 km
Mikulov 1147 km
Madˇarsko 1153 km
Tak jestli magoři nepřestanou magořit asi to zkusím přes madˇary, ještě jsem tam nebyl tak uvidím něco novýho a nebudu podporovat magory poplatkem za dálnice a tunelythumbs upgrinning smiley
avatar Re: hranice
06. 06. 2007 23:31
jj, já jedu přes Maďarsko bez ohledu na to, zda magoři budou magořit, nebo ne. spinning smiley sticking its tongue outAle vyjíždím v noci z pátku na sobotu..... Jenom asi nic nového neuvidím, většinu Maďarska projedu za tmy sad smiley
Re: hranice
07. 06. 2007 02:15
sta napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Taky mi to není jedno jestli profrčím přes hranice
> za pár minut,nebo jestli trčím hodinu či více
> kvůli nějaké blokádě.Berme to však z drué
> stránky,že si v Temelíně někdo vydělává těžké
> prachy na ukor nás všech a vůbec nevěřte tomu že
> je tam vše OK,nebo že budete mít elektřinu
> levnější.Ještě že ti Rakušáci do toho
> vrtají,protože náš podělaný národ ani nepípne,nebo
> za prachy obětuje cokoli.Berte to jen jako jeden z
> názorů.

Shodou okolností mám přímo v jaderném dozoru kamaráda, takže o bezpečnosti Temelína něco vím. Jinak Rakousko je paradoxně právě na energii z našich elektráren závislé, protože v energetice není vůbec soběstačné a je to s ním čím dál hůř. Místo toho by se měli spíš zabívat táním ledovců u sebe.
Re: hranice
07. 06. 2007 05:50
Myslím si, že yrovna co se týká ekologie na tom Temelím není vůbec špatně. Bydlím stejně jako ve.ri kousek vedle. Proč sta nepíše o tepelných elektrárnách na severu, které nechávají na životním prostředí větší následky. Tady je vidět jakou paseku dokáží v hlavách některých jedinců udělat média. Jak se říká:"Stokrát opakovaná lež se stává pravdou"
Re: hranice
07. 06. 2007 11:01
Podle tohoto článku chtěj "magoři" totálně blokovat hranice koncem června. [zpravodajstvi.ecn.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil cloudyman (07. 06. 2007 11:02).
Re: hranice
09. 06. 2007 07:28
Bude další blokáda hranic
[zpravy.idnes.cz]
Re: hranice
09. 06. 2007 08:54
Poslední dobou je vždycky jen pár jednotlivců na hranicích a divím se, že už dávno si naše vláda nestěžovala na nečinnost rakouský policieangry smiley Kvůli například sedmi fanatikům stojej desítky aut na přechodu. Polciie by je měla jednou vyzvat a potom rovnou minimálně pokutovat a odstranit překážky z vozovky...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 185
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.