Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trajekt na Brač

Autor tery07 
Trajekt na Brač
10. 06. 2007 11:34
Díky za podrodné info o trajektu.Taky se chystáme na Brač a tak by mě ještě zajímalo, jestli má někdo zkušenosti jak brzo by se mělo dojet k trajektu, aby nebyly kolony aut a bylo dostatek času na koupení lístků.Vyjíždíme v pá 29.6.kolem 16-té od Hodonína přes Maďary a vychází mi to , že za tunelama si budem moci nějakou tu hoďku zdřímnout,když první trajekty jedou až po 5-té.Budu rád za každou radu,protože na tomto fóru o Brači není až tolik příspěvků jako o jiných místech.Díky
Re: Trajekt na Brač
10. 06. 2007 11:40
Sorry!Tohle jsem nechtěl jsem tu poprvé a příště si to pohlídám,Nechtěl jsem to zakládat,pouze reagavat na předešlé.
Re: Trajekt na Brač
10. 06. 2007 13:17
Neni kolone, velkou jesu tam trajekti a mate svako 1 hodin. Neni to problem.

Dalmatinac

Již víte, kam v létě na dovolenou?
Tak tedy - vítejte v Chorvatsku - dobro došli!
[www.davorkrtalic.com]
Re: Trajekt na Brač
10. 06. 2007 18:15
Díky Davore ,to jsi mně celkem uklidnil.Nevíš o nějakých tipech na výlet,jedeme do Bolu a budem tam asi týden.Loni jsme byli poprvé v Chorvatsku v Primoštenu a věřím,že se nám v Bolu bude taky líbit.Jinak máš móc pěkný stránky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 230
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.