Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

dětská autosedačka

Autor Peťulla 
Re: dětská autosedačka
01. 06. 2007 11:01
ja len aby som nezaplatila pokutu o to mi ide a aby som zbytočne niečo nekupovala, čo už za "chvílu" nebudem potrebovať
avatar Re: dětská autosedačka
01. 06. 2007 11:15
Jardo, to by som nebral ako čerstvý zdroj informácií. Podľa novších informácií je používanie autosedačiek v Chorvátsku povinné. Majočka, záleží na tebe, či ho dáš do sedačky alebo nie. Ak je syn fyzicky vyspelý, myslím si, že policajti nebudú robiť problémy.
Re: dětská autosedačka
01. 06. 2007 11:32
ivetaa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Smejkali:jenom pro zajímavost-v jednom odkazu píší
> že sedačky jsou povinné-a v druhém že nikolisad smiley
> Já teda nejmenší dítko v sedačce vozím-velké už
> nesplnují míry a váhy delší dobu.Věřím že
> používání autosedaček je potřeba.Ačkoli když
> půjdeme do detailů-znám lidi co sice dítě na
> dedačce maj ale nefungujou mu na ní upínací
> pásy-nebo koupěk první odlitek v supermarketu a
> ještě líp na inzerát sedačku po 3dětech a
> bouračce-takže pak je to dosti diskutabilní.Ale to
> jsou extrémy.
>
> Nicméně to si musí každý v sobě srovnat sám bez
> ohledu na předpisy.
> Ale stejně podle těch odkazů-jen tak pro
> zajímavost-jsou tam teda povinné-nebo ne??
>
> Na sedadle spolujezdce pak je zakázáno vozit děti
> do 12 let a do 18 let, jsou-li menší než 150 cm.
> Dětské autosedačky nejsou v Chorvatsku povinné.
>
> Povinnost používání bezpečnostních pásů a dětských
> zádržných systémů (děti do 12 let věku nesmějí
> sedět na předních sedadlech).
>
> Tak co si z toho vybrat??(za předpokladu že
> obratem-dětský zádržný systém-je míněna
> autosedačka)

Já si z toho vybírám to, že autosedačku mám a zapínám ho do ní i když ho vezu doma do školky, natož do Chorvatska atˇ je to u nich povinný nebo ne, a aspoň se nemůže prát se starším když je přivázanej. thumbs upgrinning smiley
Re: dětská autosedačka
01. 06. 2007 11:58
Re: dětská autosedačka
01. 06. 2007 12:58
Sedačky mám roky a roky ich používam....ak sa niekomu zdá bezpečné neuviazané maličké dieťaaj na krátke vzdialenosti....winking smiley, nech sa mrkne na crash testy.....Naše deti sú v sedačke od narodenia, vedia presne, že je to ich miesto, nezavadzajú si a sú maximálne spokojné.....Navyše lepšie vidia, lebo sú vyššie. Podľa mňa sú už debaty typu : " načo sedačka" úplne odveci....ako či si kúpiť auto s air bagom alebo nie...Nechápem ľudí, čo majú na polmiliónové auto a šetria na dvoch tisícoch na sedačke....( cena tých najlacnejších). Koľko stojí život vlastného dieťaťa!!!!!!
Re: dětská autosedačka
01. 06. 2007 13:03
Re: dětská autosedačka
01. 06. 2007 13:13
Není to dlouho jela předemnou Š 120 a v zadu mezi sedadly stálo dítě na křižovatce před nima na oranžovou prudčeji zastavilo auto 120 taky prudčejí přibrzdila a dítě prolétlo mezi sedadly a vrazilo hlavou přímo do přístrojové desky a řvalo tak, že jsem ho slyšel i přes zavřený okna a puštěný rádio a to vlastně brzdil a neboural.
Re: dětská autosedačka
01. 06. 2007 13:59
Vážení přátelé,
Já bych tuto diskuzi ukončil tím, že dětská autosedačka ať je povinná nebo ne mě nezajímá. Z hlediska bezpečnosti malého dítěte je naprostou nutností dětskou sedačku mít a dítě v ní připoutat i při sebekratší jízdě.
Přemek
Re: dětská autosedačka
01. 06. 2007 14:17
ďakujem Romanovi, okrem neho nikto nereagoval na môj dotaz.
Pri menších deťoch nie je o čom diskutovať, to je pre každého súdneho človeka samozremné, že deti potrebujú autosedačku
avatar Re: dětská autosedačka
03. 06. 2007 09:12

Re: dětská autosedačka
13. 03. 2011 00:01
spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil escrito (13. 03. 2011 10:14).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 184
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.