Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POLJICA U TROGIRU

Autor cvancik 
POLJICA U TROGIRU
18. 04. 2007 12:21
Ahoj lidi,poraďte,jestli do Poljice(u Trogiru)po staré nebo po dálnici?
avatar Re: POLJICA U TROGIRU
18. 04. 2007 13:57
cvancik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj lidi,poraďte,jestli do Poljice(u Trogiru)po
> staré nebo po dálnici?

samozřejmě po dálnici, pokud nejsi škudlílek...
před Splitem exit Prgomet, pak na jih na Trogir a západněji na Marinu...

Jinak ten záliv za Trogirem, kam se budeš chodit rekreovat mi moc neseděl...koukáš na takovej větší rybník s pohledem na poloostov cca ve vzdálenosti cca 2 km...yawning smiley
Tom
Re: POLJICA U TROGIRU
18. 04. 2007 21:04
Taky bych to vzal po dálnici, ale není to jen otázka škudlení...ale to už tady probíráme od začátku fóra :-)))
avatar Re: POLJICA U TROGIRU
19. 04. 2007 10:36
cvancik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jinak ten záliv za Trogirem, kam se budeš chodit rekreovat mi moc neseděl...koukáš na takovej větší rybník s pohledem na poloostov cca ve vzdálenosti cca 2 km...
---------------------
Byl jsem tam, měli jsme s sebou malého, tehdy 4-letého, spolurekreantaa a můžu říci, že to tam pro něj bylo téměř ideální. Jediný problém je, že v místě je jen malý obchod pouze se základním sortimentem. Chce to tedy využít sousední Mariny, cesta tam je však poměrně frekventovaná. Řešili jsme to dojížděním autem, ale zmrzlina to vždycky napravila. Pokud by spolurekreant byl již větší a plavec asi by na poznámce jelimana něco bylo.
K použití staré cesty: Nevím, v minulosti jsem se na ní už něco nejezdil. Pokud někomu vyhovuje u cesty dlouhé více jak 1000 km několika hodinové zdržení, jeho věc. Já preferuji „cihlu na plynu“ a ustálenou rychlost kolem tachometrových 150. Poznávat Chorvatsko přeci můžu formou výletů v rámci pobytu. A, že je furt co objevovat.

Re: POLJICA U TROGIRU
19. 04. 2007 11:44
Prof.Klaus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... Já preferuji „cihlu na plynu“ a
> ustálenou rychlost kolem tachometrových 150...

Tu cihlu z plynu před Sv. Rokem (ve špičce) ještě rád sundáš. thumbs up smiley Loni ji jeden náklaďák nesundal a dopadlo to doooost blbě!!!
thumbs down

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 158
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.