Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

sreser

Autor cvancik 
sreser
31. 03. 2007 14:26
Ahoj lidi,jedu autem na poloostrov Pelješac-SRESER,poraďte kudy nejlépe,map nabízí i možnost trajektu,je lepší po souši,nebo využít trajekt?díky Jirka
Pet
Re: sreser
01. 04. 2007 19:12
Trajekt se moc nevyplatí,není to velká časová úspora a finanční už vůbec ne.1 - trajekt + 40 km,2 - po silnici 85Km.
Re: sreser
01. 04. 2007 19:37
Taky si myslím, že je to poměrně jedno. Finančně ani časově trajekt lépe nevyjde. Spíš jde o to, jestli řidič už má cesty plné kecky a raději se sveze popř. o ten zážitek z cesty lodí. Jela jsem loni do Orebiče na jeden zátah jako jediná řidička v autě... a po té únavě po cestě se nakonec mně osobně zdálo jednodušší to dál víceméně automaticky odřídit než hledat nájezd, vystupovat kvůli placení, pak se trefovat na přidělené místo na trajektu... Asi bych to zase nechala na rozhodování až na místě - jak se mi bude chtít a na co vlastně budu mít náladu. Nějaké objektivní důvody ani pro jednu variantu myslím nejsou...
Re: sreser
08. 04. 2007 12:12
IFČO viděl bych to stejně, navíc krajina v deltě neretvy je hezká, a stánky s kropeným ovocem jinde po cestě také neuvidíš, fakt je ten, že na Pelješac je to štreka a taky jsem to řídil sám a na jeden zátah a když už si člověk myslí, že odbočuje z magistrály, že je tam, ale Pelješacké kopce a kličky, tak to je fičák.
Do Sreseru to je ale myslím v klídku, to se sjede v Janině doprava dolů a jseš na místě, takže ty nej kopce asi mineš.grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 190
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.