Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
Re: Navigace
23. 07. 2007 22:16
Oficiální přehled všech update a map

[mio.digiwalker.googlepages.com]
anonym
Re: Navigace
26. 07. 2007 10:30
Už jste testovali tu novou CZ mapu pro Igo??? v čem je jako lepší... Ja v ni zatím nic nového nenašel sad smiley
Markox
Re: Navigace
29. 07. 2007 12:15
Nova GPS mapa pre GARMIN-y
AdriaRoute v1.80
[www.navigo-sistem.hr]

Mapa uz obsahuje aj usek Dugopolje - Sestanovac
Re: Navigace
29. 07. 2007 12:42
Btw. polský autobus s poutníky ve Francii se zřítil pravděpodobně kvůli tomu, že řidiči věřili GPS. Holt u řidiče velkého vozidla by mělo platit dvojnásob, že informace, co mu to povídá, by měl brát jen jako podklad pro orientaci a věřit hlavně rozumu.
Markox
Re: Navigace
29. 07. 2007 19:06
Globík napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Btw. polský autobus s poutníky ve Francii se
> zřítil pravděpodobně kvůli tomu, že řidiči věřili
> GPS. Holt u řidiče velkého vozidla by mělo platit
> dvojnásob, že informace, co mu to povídá, by měl
> brát jen jako podklad pro orientaci a věřit hlavně
> rozumu.


???
Mozes byt konkretnejsi? Ako sa to stalo?
Re: Navigace
29. 07. 2007 19:13
To je dobrý, on asi neměl oči a věřil jen navigaci grinning smiley blábol... To je jako skoč z okna a já skočím thumbs up smiley
Re: Navigace
29. 07. 2007 21:06
Problém je v tom, že když někdo řekne skoč z okna, je jasné, že to je buď šílenec nebo vyděrač. GPS je nová věc a spousta lidí tomu bezmezně věří. V mapách je ale spousta chyb a když to řekne nyní odboč, tak spousta lidí odbočí a vjede do jednosměrky, kde se na tebe stovkou řítí auta. Další problém je u řidičů autobusů, kterým nedojde, že neexistuje speciální verze pro autobusy. Prostě jeli silnicí, kde v pohodě projede osobák, ale autobus ne. Další problém jsou průsmyky v zimě. Nevím, jak GPS, ale routery na webu nevědí, kdy jsou uzavřeny. A pak najednou zjistíš, že neprojedeš.
Spousta lidí věří technice a selský rozum nepoužívají.
Re: Navigace
30. 07. 2007 23:39
No navigace je zrádná. Mě se taky stalo, že mě navigovala v Zubří z vedlejší na hlavní silnici přes polňačku mezi zahrádkama co končila v poli, ale ta hlavní byla až za polem a furt si nedala říct a neustále opakovala přepočítat.eye rolling smiley
Re: Navigace
31. 07. 2007 06:52
Ono záleží jestli si zapneš turistickou mapu, nebo silniční atd.. Vše je o nastavení, taky nám trvalo než jsme se do této tématiky dostali, ale teď už se s navigací kamarádíme a moc nám už několikrát vypomohla bez zbytečných map. Jasně orientační body si vyhledáme, ale toť vše. Je třeba jí taky z netu aktualitovat, Jinak ta naše nás upozorňuje na radary, uzavírky atd..
Re: Navigace
31. 07. 2007 13:28
Samozřejmě, že tam turistické nebylo, to nepoužívám.
Re: Navigace
31. 07. 2007 14:58
Přeji všem hezký den, mám dotaz ohledně navigace .Sháním mapu ČR+PL ,Chorvatko, Maďarsko a Slovensko na Navigaci Travel PILOT EX, jde tam i CD Travel Pilot E. Můžete někdo poskytnout info jestli by šla někde stahnout?? Díky
Re: Navigace
31. 07. 2007 19:17
residents my můžeme přepínat turistická - silniční, máme garmina..jinak než jsem se s ní naučili taky byli drobné blouděníčka eye rolling smiley
avatar Re: Navigace
31. 07. 2007 19:23
V chorvatsku otevřeli další kus dálnice a navigace byla v pr....Jak jsme ale najeli na starou dálnici tak zase v pohodě.Je holt potřeba občas aktualizovat mapy.Jinak mám MIO 710 a jsem sní moc spokojen.smileys with beer
Markox
Re: Navigace
31. 07. 2007 21:41
Pavel.R napsal(a):
-------------------------------------------------------
> V chorvatsku otevřeli další kus dálnice a navigace
> byla v pr....Jak jsme ale najeli na starou dálnici
> tak zase v pohodě.Je holt potřeba občas
> aktualizovat mapy.Jinak mám MIO 710 a jsem sní moc
> spokojen.smileys with beer

Uz som to tu raz daval 29.07.07 o 12:15 :-)
AdriaRoute v1.80
[www.navigo-sistem.hr]

Tato mapa obsahuje aj novy usek dialnice Dugopolje - Sestanovac.

(potom, nech mi niekto hovori, ze iGO/MIO je lepsie...)
Re: Navigace
09. 08. 2007 20:17
Tak jsem se vrátil z Chorvatska i s Garminem. Je fakt, že jet 1000 km po dálnicích podle navigace je kravina, ale protože jsem ještě pár dní trávil na východě Slovenska, tak jsem jel přes Maďarsko. Trochu jsem se zamotal na výjezdu z Budapešti a to mi byla navigace dobrá. Stačila jenom standardní průjezdní mapa Evropy a byl jsem hned na správné cestě.
Re: Navigace
10. 08. 2007 10:14
pepuard napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak jsem se vrátil z Chorvatska i s Garminem. Je
> fakt, že jet 1000 km po dálnicích podle navigace
> je kravina, ale protože jsem ještě pár dní trávil
> na východě Slovenska, tak jsem jel přes Maďarsko.
> Trochu jsem se zamotal na výjezdu z Budapešti a to
> mi byla navigace dobrá. Stačila jenom standardní
> průjezdní mapa Evropy a byl jsem hned na správné
> cestě.


Taky jsem zvědavá, jaká bude cesta, máme také Garmina a chceme ho za týden pořádně otestovat na Pelješac, ale jak píšeš na dalekých úsecích myslím není navigace potřebná, spíš jsem zvědavá na velká města, případně na ty výjezdy jak píšeš. Tvé info mě potěšilo.
Re: Navigace
14. 08. 2007 23:30
Letos jsem používal navigaci mio (koupenou) a mám velice špatnou zkušenost z Dubrovníku. Navigace mi doporučovala několikrát odbočit v pravo, ale na pravé straně byly pouze hradby a svah. Mapa je naprosto nekvalitní.Stejnou mapu pravděpdodbně používí i IGO.
Re: Navigace
15. 08. 2007 07:33
Neprodali ti nejaky kus cö jim lezel v regalu s starsima mapama, pouzivam taky mio a ani jednou nezavahala, mozna jsem ale nejel danym usekem. Jakou mas verzi map?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pslany (15. 08. 2007 07:33).
Re: Navigace
15. 08. 2007 10:41
To allaround:

Viz můj příspěvek na předchozí straně, jinak většinou v pohodě. Něco podobného mi v Brně udělal i TomTom když jsem s ním začínal. Murp. zák. - každá nová mapa má odstraněny chyby předchozí a zároveň jsou přidány chyby, které původní mapa neměla (jinak by asi neprodali následující verzi). Navíc se průběžne mění stav jednosměrek a překládek silnic a pod....
Re: Navigace
15. 08. 2007 19:08
je tam mapa Chorvatska verze č.2007-04 070612. Další problém s touto mapou byl při nájezdu na jadranskou magistrálu v Opuzenu za Metkovičem, mapa není absolutně aktuální.
Re: Navigace
15. 08. 2007 19:09
je tam mapa Chorvatska verze č.2007-04 070612. Další problém s touto mapou byl při nájezdu na jadranskou magistrálu v Opuzenu za Metkovičem, mapa není absolutně aktuální.
Puamik1
Re: Navigace
15. 08. 2007 21:07
píšete zde, že jde dohrát mapa Slovinska do iGo. Jde to jen do navigace v PDA nebo i např. do Mio 520 ?
Alf
Re: Navigace
15. 08. 2007 23:58
Puamik1- pokial vies spojit tvoje Mio cez USB s PC a dostat sa do zlozky s mapami, preco nie? Teda pokial nemas pamatovu kartu-tu si len vsunies do citacky pamat. kariet v PC a kopirujes...

To allaround: no je to hanba vyvojarov od iGO. Tolko slepych miest od Macelj, cez Zagreb, novy usek Dugopolje ani nehovorim...eye rolling smiley
markox
Re: Navigace
31. 08. 2007 11:58
NOVE iGO MAPY

dnesny update (31.08.2007)

CHROVATSKO
[rapidshare.com]

CESKA REPUBLIKA
[rapidshare.com]
markox
Re: Navigace
31. 08. 2007 12:06
CIERNA HORA / Montenegro
Montenegro 2007.07
[rapidshare.com]
markox
Re: Navigace
31. 08. 2007 12:16
SRBSKO
Serbia 2007.07
[rapidshare.com]
markox
Re: Navigace
31. 08. 2007 12:24
SLOVENSKO
Slovakia 2007.07
[rapidshare.com]
markox
Re: Navigace
31. 08. 2007 12:34
MADARSKO
Hungary 2007.07
[rapidshare.com]
markox
Re: Navigace
31. 08. 2007 12:41
BOSNA A HERCEGOVINA
BosniaHrzegovina 2007.07
[rapidshare.com]
markox
Re: Navigace
31. 08. 2007 14:01
Chybna bola nakoniec predsa len mapa Chorvatska !!!

Prechod Slovinsko - Chrovatsko s novym Chorvatskom funguje bez problemov :-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 186
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.