Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
markox
Re: Navigace
06. 07. 2007 17:58
to dAVID_sd

Pouzivas nelegalnu verziu programu iGO - a este k tomu blobo cracknutu...

Stiahni si "dobry" crack a budes bez problemov.
Alf
Re: Navigace
07. 07. 2007 02:30
Vidim, ze tu "ficia" aktualne verzie...
Len pozor na Chorvatsku mapu- verzia 2007.4 070612, pretoze mapy nie je na hraniciach ( Macelj ) zosynchronizovana so SLO mapou...proste na hranicinom prechode po maximalnom zvacseni vidis porerusenu cestu a preto ta iGO naviguje cez Madarsko, alebo cez ten prechod napravo od Macelju. Ak to tu uz bolo, tak sorry...confused smiley
Re: Navigace
07. 07. 2007 09:54
Kde se dá sehnat "dobry" crack, který fznguje bez problémů??
markox
Re: Navigace
07. 07. 2007 10:15
to Alf

Trochu si zaspal... Precitaj si par prispevkov dozadu a zistis 2 veci:
1. chyba nie je v mape Chorvatska, ale v mape SLOVINSKA !
2. nova mapa SLOVINSKA 2007.04 uz tuto chybu nema grinning smiley

todAVID_sd

iGO Plus 2006 najdes tu [rapidshare.com]
Alf
Re: Navigace
07. 07. 2007 12:10
markoX:
...ty mudrlant...dobrovolne sa priznavamgrinning smiley

A k tym mapam:

Mam nasledovne verzie:
SLO - 2007.01 070411 od Mirea, 2006.01 070612 od Navigonu ( Mireo mapa je podrobnejsia- vyse 2,6 MB, Navigon 0,6 MB, ale na prejazd SLO to staci...)

HR - 2007.01 070320, 2007.04 070524 a 2007.04 070612

Urobil som kombinaciu vsetkych verzii map. Po max zoom na Macelj je faktom, ze mapa Chorvatska 2007.04 070524 je rovnako nedokoncena, ako mapa Slovinska.

U Chorvatov to napravili verziou 2007.04 070612 ( na prechode uz nie je ta cesta v tvare Y ), ale na Slovinsko, ako spravne pises, zabudli... No musime pockat za aktualnu mapu SLO, zatial mi staci prejazdova ( ved co ine by som v Slovinku robil, i ked na druhej strane nikdy nevies... )

Za iGO dik, mam verziu z 18.06.2007, ktora sice nie je nicim odlisna od tej z 26.03.2007...teda jedine v tom datume.

A markusX, aby som nezabudol, dik za podnet, hladat chybu v SLO by ma nenapadlo....
markox
Re: Navigace
07. 07. 2007 12:13
Nova verzia iGO 2006 Plus (jun 2007)
[rapidshare.com]

Je bez map (!!!), takze si musite svoje povodne mapy zalohovat a potom prekopirovat na kartu s iGO do adresara igo\maps.

Potom odinstalujte Vasu predchadzajucu verziu iGO z PDA (staci v PDA zmazat subor "igo.exe"winking smiley a zasunutim karty do PDA znovu nainstalujete iGO 2006 Plus.
Re: Navigace
07. 07. 2007 22:13
Zdar Podle Mio 520 jsem jel a musim řict že nelituji toho že sem se placl přes kapsu a koupil tuto navigaci :-)))) člověk ji nemusi mít (jako i jiné vymoženosti 21. století) ale spříjemnilo mi to cestu i pobyt :-)
Alf
Re: Navigace
08. 07. 2007 02:05
2 tomtomovic: ved o to ide. Do Chorvatska urcite pomaly aj nacuvas, ale je fajn napr. v dazdi ci hmle vediet, kolko zakrut je predo mnou.....alebo vyuzit POI a dozvediet sa cosi viac o okoli, uz len kde je najblizsia OMV, ak ju preferujes...zdar
avatar Re: Navigace
08. 07. 2007 11:02
tomtomovic napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdar Podle Mio 520 jsem jel a musim řict že
> nelituji toho že sem se placl přes kapsu a koupil
> tuto navigaci :-)))) člověk ji nemusi mít (jako i
> jiné vymoženosti 21. století) ale spříjemnilo mi
> to cestu i pobyt :-)

smileys with beersmileys with beersmileys with beersmoking smiley
avatar Re: Navigace
11. 07. 2007 08:33
markox napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to veldik:
>
> Navod na vymenu map? Jednoducho si mapu stiahnes a
> nakopirujes na SD kartu do adresara s mapami. Ak
> chces, mozes si stare mapy zalohovat (niekto to
> robi, niekto nie).
>
> Aby bolo jasne: Prof.Klaus mal kratku prednasku o
> oficialnych a neoficialnych verziach iGO. Clovek z
> toho mohol ziskat dojem, ze oficialna verzia je
> nejako lepsia alebo co. OMYL! Jediny rozdiel medzi
> oficialnou a neoficialnou verziou spociva v tom,
> ze neoficialna (rozumej -> cracknuta) verzia iGO
> Plus umoznuje spustanie VSETKYCH MAP, teda aj map,
> ktore oficialne nemate zaplatene. Inak tam nie je
> ziaden rozdiel v vykonavani programu, vypocitavani
> trasy, urcovani polohy, vyhladavani POI a pod. -
> VSETKO JE ZHODNE!!!
>
> Naopak, treba uviest, ze jedinou vyhodou
> oficialnej verzie iGO je to, ze mate k dispozicii
> cerstve mapy. O tejto vyhode je vsak mozne
> polemizovat, pretoze sa jedna o identicke mapy,
> ktore sa casom vzdy nejako dostanu "do obehu" a
> teda k uzivatelom nelegalnych verzii. Mapy su
> totiz len jedny a tie iste - pouzitelne pre
> legalnu aj nelegalnu verziu. Vzhladom na to, ze
> iGo sa chysta spoplatnovat updaty bude nelegalnych
> uzivatelov podla mojho nazoru iba pribudat...
---------------------------------------
ať prohlížím celé vlákno z jakékoliv strany, žádnou mou krátkou, ani dlouhou přednášku o oficiálních a neoficiálních verzí i-GO jsem jaksi nenalezl. Nalezl jsem jenom upozornění, že v oficiálním update z 20.6. t.r. konečně odstranili problém se švem map SLO a HR. Nic víc, nic míň. Naopak jsem nalezl odkaz, a to jako první odkaz odkazující na tkz. warez map, a to z důvodu, že se jedná mnohdy o jediné možné řešení impotence poskytovatele i-GO.
S tvrzením, že se jedná o totéž u ofiko a neofiko verze totálně nesouhlasím. Je totiž dobrý crack (kde se tvrzení zakládá na pravdě) a ty ostatní – viz. např. dAVID_sd x-tý příspěvek nad, ale koneckonců i crack z odkazu od markox, který je funkční jen po úpravách.
Sám provozuji verze obě, warezovou z důvodu odstranění nesmyslného zavedení ID karty (kdy si člověk nemůže udělat ani provozuschopnou kopii a pokud chce na PDA provozovat i něco jiného musí přehazovat a přehazovat tak dlouho až kartu ztratí), ale i z důvodu, že byť výrobce udělal x updatů map, na CZ se jaksi vykašlal.
No a teď konečně krátká přednáška:
Toto moje řešení sice taky není košér, ale díky tomu, že mám i platnou verzi programu při již zmíněné impotenci výrobců i-GO, snad i omluvitelné. Plně se ale ohrazuji proti používání výhradně cracknuté verze. Jedná se totiž o stejnou krádež, jako kdyby někdo třeba v Makru ukradl DVD přehrávač. A každý takovýto, neváhám použít slovo zloděj, akorát snižuje využitelné prostředky na další vývoj aplikace i dat. A to jako produktový manager rozsáhlých komerčních databází (které se taky kradou) tvrdím s plnou vážností.
markox
Re: Navigace
12. 07. 2007 07:55
to Prof.Klaus:
Vidim, ze ste svoju odpoved pojali naozaj "profesorsky" thumbs up

Aby som predisiel zbytocnemu nedorozumeniu, dovolim si len par poznamok:

1. Svoje prispevky "neladim" militantne, takze ani poznamka na Vasu "kratku prednasku" nebola mierena osobne. Nemyslel som ziaden Vas konkretny prispevok, Narazal som len na to, ze ste vo svojich predchadzajucich prispevkoch opakovane uvideli slova typu: oficialna/neofiacialna verzia, majitelia oficalnej verzie a pod. Preto, aby nevznikol mylny dojem, ze pouzivatelia neoficialnej verzie iGO su o nieco ukrateni, som akurat uviedol fakt (a za tym si stojim), ze nie je rozdiel medzi oficialnou a neoficialnou verziou. Obe verzie pouzivaju identicke mapy, naviguju rovnakym sposobom (algoritmus vypoctu trasy), obsahuju ZHODNE funkcie atd. (pokial sa mylim, tak ma prosim opravte). Jediny rozdiel je naozaj iba v tom, ze legalni uzivatelia maju pristup k cerstvym mapam. Neviem o akej drobnej uprave toho "mojho" cracku (samozrejme, ze to nie je moj produkt) hovorite. Myslim, ze to ani nie je momentalne podstatne.

2. Asi sa zhodneme na tom, ze su dobre (funkcne bez problemov) a zle (problemove) cracky.

3. Uplne s Vami suhlasim - nelegalne pouzivanie produktu JE KRADEZ!!! Ja osobne fandim Garminu a som legalnym vlastnikom produktu Garmin Mobile XT (podla mna je lepsi ako iGO). iGO mam len ako "doplnok" resp. to suvisi s mojim zaujmom o problematiku GPS.
avatar Re: Navigace
12. 07. 2007 08:43
to markox:
taktéž nedorozumění nemám rád. smileys with beer
K Vašim poznámkám:
1. a 2. Jestli můj příspěvek vyzněl militantně se omlouvám, každopádně tak myšlen nebyl. V podstatě plně souhlasím až na tvrzení, že majitelé ofiko verzí mají přístup k čerstvým mapám. Možná tomu tak je na Slovensku a v dalších zemích, v CZ, A a jinde je tomu právě naopak. Například CZ je ve verzi 2006.01 (např. s neúplnou dálnicí D11 apod) a právě jenom crack uživateli legální verze programu zpřístupní čerstvější mapové podklady. A to je právě velmi smutné, protože např. já bych si danou mapu rád koupil, poskytovatel programu ji má, ale ona k dostání legální formou není.
Taktéž u poskytovatele nějak nefunguje „osvěta“. Např. o žádném z update jsem se nedozvěděl např. e-mailem od nich, byť naše e-mailové adresy mají, nýbrž výhradně z příslušných diskusních fór, ale nejčerstvější informace jsou kupodivu právě ze stránek zabývajícími se i warezem. Tím chci říci, že mnohdy uživatel cracknuté verze má rychlejší informace o tom, že se něco děje než uživatel ofiko verze. A tomu už nerozumím vůbec.

3. Ano, i v tomto si rozumíme. i-GO, díky ohromným možnostem „tuningu“, mám za hračku, kterou v „ostrém provozu“ díky nepřekonatelným datům v dané oblasti, využívám na cestách na východ od Makova a pojede i do HR přes HU, ale mojí navigační jedničkou je Navigon 6. Pochopitelně je taky ofiko byť crack opět není zásadní problém, jenom s použitelnými mapami v CZ je to to samé jako u i-GO. A opět bych rád koupil existující použitelnou verzi map….. a ona je, jenom ne „za peníze“ spinning smiley sticking its tongue out
Re: Navigace
13. 07. 2007 14:34
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat,mám taky navigaci Navigon 6 ,ale ČR mapy strašně nepodrobné.
Co ste myslel tím 's mapou TA, právě 2007.01'

Za informaci děkuji.
Sýkora Jaroslav
avatar Re: Navigace
13. 07. 2007 15:12
taktéž přeji dobrý den. Vše potřebné nejdete tady. S danou mapou to nemá chybu, i když jednu ano, na dálnicích TMC informace nejsou vždy korektní. Ty mají být perfektní až v novější mapě, která se na netu už několik málo dnů kdesi povaluje, jenom jsem ji zatím nenašel. Časem se však zcela jistě objeví i na uvedeném webu (byl teď několik dnů mimo provoz) -)
Re: Navigace
17. 07. 2007 16:04
Dobrý den,

přihlásil jsem se na ten Váš zdroj ,ale nějak se mi nedaří.Mělo by to být z této složky:'Navigon MobileNavigator 6.x - new maps 2006 / 2007' - zde jsou mapy od TA ,ale nejde to ztáhnout.
Díky za info
avatar Re: Navigace
17. 07. 2007 18:28
Dobrý den,
ověřil jdem, že linky jsou platné. Ke stažení však musí být naistalovaný soft, který se na stránce megaupload nabízí, případně přímo Mega Manager, který však, pokud není nakoupená služna Premium, nemá hodnotu. Pokud chcete stáhnout pouze danou mapu ty nucené časové přestávky mezi jednotlivými částmi přežijete.
Jakon
Re: Navigace
17. 07. 2007 22:40
Jen malé upozornění k posledním mapám I-GO:
V Rakousku je dle mapy dálnice až do Bratislavy - ve skutečnosti zatím není dokončena.
Slovensko - tunel Sitina je sice na mapě ale jaksi neprůjezdný.
Chorvatsko - v Zadaru se mi stalo, že mě navigace hnala neexistující ulicí - byl tam postaven barák. (Ale kaufland mi to našlo perfektně)
Re: Navigace
18. 07. 2007 09:09
Dobrý den,

podařilo se mi stáhnout Part.1 a pak jsem se dostal k této hlášce :
Your IP address 86.61.198.130 has just downloaded 100431872 bytes. Please wait 460 minutes, then try your download again.
To je ta časová přestávka co jste psal?
avatar Re: Navigace
18. 07. 2007 09:35
to Sýkora:
ano, to je přesně ono. Při zaplacení služby Prémium je pak možné stahovat libovolné množství dat a bez dané časové prodlevy. Ale pokud se Vám jedná jen o dané 3 soubory, jest to asi zbytečné. Doporučuji však si zbývající linky zkopírovat, třeba do Wordu. Daný web s linky je občas mimo provoz, někdy i dlouho. Přitom ten, ze kterého se provádí stahování, výpadky netrpí. spinning smiley sticking its tongue out
Sýkora
Re: Navigace
18. 07. 2007 10:43
OK,díky za info
Sýkora
Re: Navigace
18. 07. 2007 10:48
pokud namate pripojeni s pevnou IP adresou, tak se odpojte a pripojte a muzete hned znova stahovat ...
Sýkora
Re: Navigace
19. 07. 2007 08:40
Všechno se podařilo stáhnout-trochu problém s archivy .rar s rozbalením,ale už mám nainstalováno v PDA a jedu testovat.
Díky za pomoc.
Re: Navigace
19. 07. 2007 08:45
Máte někdo zkušenosti s konkrétními mapami Slovinska a Chorvatska a jejich funkčností pro navigaci Mio C 520 ? Díky za jakékoli informace.
avatar Re: Navigace
19. 07. 2007 10:15
to Sýkora:
není zač, hlavně ať to slouží k Vaší spokojenosti. Navigon 6 je obecně nejlepší navigační soft převyšující, jinak dobré softy i-GO a TomTom, minimálně o třídu. Až na ty oficiální mapy……. Jenom pozor, v dané verzi mapy ještě lokalizační tabulky nejsou ve všech případech OK. Konkrétně to někdy na silnicích dálničního typu vyhodnocuje dopravní události protisměrně!! Chce to „ruční“ rozhodování (přepočet, ignorovat), každopádně ne automaticky.
Mapu 2007.04, kde to již má být OK, stále nemohu sehnat. Už mám podezření, že informace o tom, že je k mání, je kachna.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Prof.Klaus (19. 07. 2007 13:08).
Re: Navigace
19. 07. 2007 13:31
Kdyby jste narazil na tu novou verzi tak dejte vědět.Předem děkuji.
avatar Re: Navigace
19. 07. 2007 17:46
Radek K napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Máte někdo zkušenosti s konkrétními mapami
> Slovinska a Chorvatska a jejich funkčností pro
> navigaci Mio C 520 ? Díky za jakékoli informace.

Mám - co bys ráčil ?
Slovenia_NS_2006.01_070612
Croatia_2007.04_070612
Navazují na sebe na hranicích - jak vidíš, mapa SLO je starší, leč jediná, co nám v rámci licencí na MIO 520 chodí !smoking smiley
Markox
Re: Navigace
22. 07. 2007 21:22
opravena verzia iGo Plus 2006 (jun 2007) - je to bez map. Mapy potom staci dohrat do adresara /maps

[rapidshare.com]
Re: Navigace
23. 07. 2007 11:57
Co tam je nového oproti původní iGo Plus 2006?
Markox
Re: Navigace
23. 07. 2007 13:46
Ten moj predchadzajuci update nerozbaloval ten archiv spravne - nazvy suborov boli DOS-ovske. Teraz by to malo byt uz OK. POkial je mi zname: Nova verzia riesi nejake problemy s pamatou a podsvietenim...
Markox
Re: Navigace
23. 07. 2007 16:25
Najnovisa Ceska Republika pre iGO

[rapidshare.com]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 229
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.