Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Stará cestayawning smiley

Autor Lenka 
Re: Stará cestayawning smiley
08. 03. 2011 12:51
Jozka i tak je to.V roce 70,ale teď už nevím v které části FSRJ to bylo v jedné ostré zatáčce asi 2 hod.před námi spadla do rokle cisterna s
tekutým asfaltem a při této příležitosti jsme se na místě dozvěděli,že vyprošťováním se nikdo nezaobírá,pojišťovna všechno platí a potvrdili i tvou
poslední větu.Údajně se ani nikdo nesnaží když se to drastické odtamtud vyprostit to co tam zbylo.Ale to bylo už před 40 lety.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
08. 03. 2011 21:06
srnec napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No a kdo by chtěl zavzpomínat, tak doporučuju jet
> Zagreb-Gradiška-Banja Luka-Jajce-Bugojno,nahoru do
> sedla Kupres, okolo 1400m.nm,-Livno-Aržano,
> šestanovac a jste na pobřeží. Zážitek pro
> motoristy. Akorát mě tam už taky chyběj starý
> zastavy a T-A-M :-)

Pozri si toto vlákno o ceste cez Bosnu. Fakt, tu treba, ale myslím, že aj všade inde najprv čítať, počúvať, potom písať, rozprávať.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
09. 03. 2011 11:26
no myslím že to sem patří. přez BiH se dříve jezdilo, tak je to prostě stará cesta. Je lepší napsat poznatek a zavzponínat, než psát moralistický příspěvky. Nejsi ty Eifele náhodou učitel na prvním stupni zš? Jestli ano, tak by se tvoje počínání vysvětlilo i dalo omluvit.
Re: Stará cestayawning smiley
09. 03. 2011 11:39
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (16. 01. 2013 19:02).
Anonymní uživatel
Re: Stará cestayawning smiley
09. 03. 2011 12:13
srnec napsal(a):
-------------------------------------------------------
> no myslím, že to sem patří. přez BiH se dříve
> jezdilo, tak je to prostě stará cesta. Je lepší
> napsat poznatek a zavzponínat, než psát
> moralistický příspěvky. Nejsi ty Eifele náhodou
> učitel na prvním stupni zš? Jestli ano, tak by se
> tvoje počínání vysvětlilo i dalo omluvit.

máš deset ------- winking smileywinking smileywinking smileywinking smileywinking smileywinking smileywinking smileywinking smileywinking smileywinking smiley -------- červených !!!!
Celkově - za 5.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
09. 03. 2011 12:34
... Srnče ... večer sem dám první varování včetně fotodokumentace ... grinning smiley
avatar Re: Stará cestayawning smiley
09. 03. 2011 13:21
L.K. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na těch 11 dnů, co jsi tu registrovanej seš
> vofouklej dost.


Aha, tak ty jsi registrovanej dýl jak já, tak si toho můžeš víc dovolit? Já myslel, že je to tady forum o HR, ne o buzerování a opravování druhých.
Chlapi, vy jste snad totálně bez humoru a nadsázky, to musíte všechno brát tak vážně?

Já psal do tématu o starý cestě, témata se držel, nikoho neurážel, neopravoval. No a co se stalo a rozpoutalo??
Re: Stará cestayawning smiley
09. 03. 2011 14:57
to srnec:
nedělej ze sebe chytrého
to co tu tlacháš už je tu dávno napsané
a nazývat autory volama kteří pro toto forum žijí to je od tebe sprosté
jestli ti to ještě nedošlo tak mezi nás se svým humorem a nadsázkami nepatříš
Re: Stará cestayawning smiley
09. 03. 2011 15:06
Rohal dík thumbs up
Přemek
Re: Stará cestayawning smiley
09. 03. 2011 15:09
Rohal thumbs down
Přema
avatar Re: Stará cestayawning smiley
09. 03. 2011 16:36
Rohal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to srnec:
> nedělej ze sebe chytrého
> to co tu tlacháš už je tu dávno napsané
> a nazývat autory volama kteří pro toto forum žijí
> to je od tebe sprosté
> jestli ti to ještě nedošlo tak mezi nás se svým
> humorem a nadsázkami nepatříš


Vola jsem si s Václavem vyřídil, tak to neřeš. To byla nadsázka, abych to objasnil těm, co to nechápou
avatar Re: Stará cestayawning smiley
09. 03. 2011 17:10
srnec napsal(a):
-------------------------------------------------------
> no myslím že to sem patří. přez BiH se dříve
> jezdilo, tak je to prostě stará cesta. Je lepší
> napsat poznatek a zavzponínat, než psát
> moralistický příspěvky. Nejsi ty Eifele náhodou
> učitel na prvním stupni zš? Jestli ano, tak by se
> tvoje počínání vysvětlilo i dalo omluvit.


Ospravedlňuj sa sám. Kto som zistíš len čítaj. 3 roky som len čítal, potom som sa registroval. Stále po istom čase sa tu píše o tom, že je zbytočne zasr... fórum niečím čo tu už bolo.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
09. 03. 2011 17:19
Tady už snad jde jen o to, kdo bude mít poslední slovo ? Věřím srncovi, že to tak nemyslel a bylo to k Šatavovi pouhou nadsázkou. Že by tu padnul morální kodex až tak hluboko, někam do kalhot a bylo neúctou ke starším, se mi ani nechce věřit (vždyť každý jednou bude starý- pokud se toho ovšem "dožije"winking smiley. Na druhou stranu když už bych příště "kolouchu" něco nadsazoval, dal bych to do ""UVOZOVEK""..je to jednoduché - je to čitelné a pochopitelné..a deme na pivo "chuligáni" ne ? smileys with beer
avatar Re: Stará cestayawning smiley
09. 03. 2011 18:08
je to pravda, díky mocthumbs up
avatar Re: Stará cestayawning smiley
09. 03. 2011 20:56
... Srnče ... hezky jste to s MilošemHR otočili do správných kolejí ...
takže žádné varovaní neposílám ... nýbrž moderní ukolébavku ... vypreparovanou z muziky jednoho sira ... to víš ...staří páprdové ... yawning smiley


avatar Re: Stará cestayawning smiley
10. 03. 2011 12:04
Bessy díky za ukolébavku, jen jestli se tím tohle vlákno neukolébalo a neusnulo jak ta šípková Růženka..nebudem se zase pošťuchovat - dyť sme přece češi ? smileys with beer





Upraveno 2krát. Naposledy upravil milošhr (11. 03. 2011 03:57).
avatar Re: Stará cestayawning smiley
11. 03. 2011 18:14
Bessy: vždyť jsem psal, že jsem to nemyslel špatně thumbs up
Anonymní uživatel
Re: Stará cestayawning smiley
12. 03. 2011 10:06
Miloši, jak to že zveřejňuješ snímky z naší místní hospody ????? Co když mne někdo pozná ????grinning smiley

Kdepak pánové, Lada je Lada !!!thumbs up
avatar Re: Stará cestayawning smiley
13. 03. 2011 05:14
A "našemu konání buď boží požehnání" jak je nade dveřmi..ano Lada nemá chybusmileys with beer
Re: Stará cestayawning smiley
25. 03. 2011 11:43
chlapi,zpátky k tématu.Zase jsem Googlil a jelikož nechci celé Chorvatsko projet znuděně po dálnici,našel jsem toto zpestření : mým cílem je Primošten.Před tunelem Sveti rok je sjezd na Gračac,z Gračacu po cestě č.27 přes průsmyk do Obrovace, Benkovac,Polača,Biograd na moru (tam smočit nohy) a po magistrále přes Šibenik do Primoštenu.Jel někdo z vás alespon přibližně po této trase ? Jak je to z kvalitou vozovky a hustotou provozu ? Jelikož pojedu v červencovou sobotu,předpokládám že u tunelu Sveti Rok stejně bude "zápcha".
avatar Re: Stará cestayawning smiley
25. 03. 2011 12:06
----->darko
z průsmyku Prezid dolů do Obrovacu dolů serpeninami je to velký zážitek, ale pojedeš na straně při skalách, tak to není takový strach jako když jedeš nahoru a hned pod sebou stametrové srázy....jinak cesta z Obrovacu přes Benkovac atd je kvalitní, ale příroda nic moc, jedeš po rovině známou vyprahlou kamenitou krajinou....hustota provozu zcela mizivá....
Re: Stará cestayawning smiley
25. 03. 2011 12:06
darko...je to celé klasická státní silnice byť mnohde se sníženou rychlostí jako všeobecně ,,stará cesta",ale jinak naprosto bez problémů
proti naším je to učeněná dálnice bez děr.
Re: Stará cestayawning smiley
25. 03. 2011 12:12
ok,rád si zakroutím volantem,aspon neusnu
avatar Re: Stará cestayawning smiley
25. 03. 2011 12:24
Jel jsem tuto trasu,ale opačně,když byl uzavřený tunel a to dokonce s přívěsem.Je celá v pohodě,ale než jsme to objeli,tak už byl tunel zase v provozu.Výhled je místy fakt úžasný,mnohem lepší než z dálnice,ten je až se vyjede s tunelů dolů k Zadaru.

MirekŠi
avatar Re: Stará cestayawning smiley
25. 03. 2011 13:12
Tuhle trasu jsem jezdíval v 75 - 85tých letech vícekrát obousměrně, skutečně je to zajímavá krajina až měsíční..zvláštnost, ještě před Obrovacem v horách je hydroelektrárna, kam v noci z kaňonu přečerpávají vodu a přes den spouští zpět přes turbíny (roury vedou nad silnicí) . Naposled jsem tudy jel (asi 2 roky po válce) a odbočil za Obrovacem přes spoustu rozstřílených a liduprázdných vesnic. Až ke konci po prašné cestě ještě projel v horizontu i nějakým lomem (hrůzná cesta se zážitkem na celý život), ale odměnou nám potom byl z vrchu nádherný pohled na konec řeky Krky - Roški slap - Skradin atd. (mapu této anabáze ještě někde mám). Tato cesta není žádnou zkratkou ani rychlejší, ale myslím, že už by se dala projet v dnešní době více civilizovaněji i když tyto končiny jsou ještě poměrně hodně zaminované.smileys with beer
avatar Re: Stará cestayawning smiley
25. 03. 2011 19:11
.... vzpomínáte ... kdo jste tama jeli ? yawning smiley


Re: Stará cestayawning smiley
25. 03. 2011 19:41
Peručko jezero-letos tudy pojedeme a chceme se tam zastavitspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Stará cestayawning smiley
26. 03. 2011 05:13
K mé výše uvedené cestě (25.3.) od moře Velebitem z Obrovacu k pasu Mali Alan a okolí Zrmanja, známé z natáčení Vinetoua





Obrovac - Mali Alan



Upraveno 4krát. Naposledy upravil milošhr (26. 03. 2011 07:43).
avatar Re: Stará cestayawning smiley
26. 03. 2011 07:20
Super střih tak to se ti povedlo,jen aby jsme už mohli takhle vyrazit.Opravdu moc krásnej dokumentthumbs up smiley
Re: Stará cestayawning smiley
26. 03. 2011 07:54
Bessy, jeli a zhruby nekde v tech mistech jsem predjel kolonu hodne pomalu jedoucich aut, zaradil se, prede mnou dalsi a najednou koukam, jsem uprostred svatebniho konvoje :-)

Zajimava je taky cesta Obrovac - Kistanje. Na silnici i kraji ve videt, ze zazil lepsi leta. Je to kraj, odkud museli vzit obyvatele drahu...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 248
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.