Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dítě na předním sedadle.

Autor Panďák 
Dítě na předním sedadle.
25. 10. 2006 08:50
Dokáže někdo poradit zda je možné při cestě do Chorvatska vést 2 leté dítě v třímístné dodávce Renault Master? U nás tak jezdím,ale nevím zda se tak dá jet přes Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko.
Re: Dítě na předním sedadle.
25. 10. 2006 09:02
Je to jen dítě...
Re: Dítě na předním sedadle.
25. 10. 2006 16:41
Panďák napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dokáže někdo poradit zda je možné při cestě do
> Chorvatska vést 2 leté dítě v třímístné dodávce
> Renault Master? U nás tak jezdím,ale nevím zda se
> tak dá jet přes Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko.


Dej ho do kufru. Nebude na něj svítit sluníčko a tebe nebude rušit při jízdě. Vždyť je ti jen dítě!thumbs up smiley
Re: Dítě na předním sedadle.
26. 10. 2006 22:52
Jseš blázen když vozíš 2 leté dítě v dodávce, hazarduješ s jeho životem a se svým řidičákem !!!!!!!!
Re: Dítě na předním sedadle.
27. 10. 2006 07:34
Můžeš mi,prosím,vysvětlit,proč v dodávce hazarduje ?Je to auto jako každé jiné.
Panďák-viz Smejkali,poslední www...,je to tam!
Když bude v sedačce,vypnutý bag,nema problema.
Re: Dítě na předním sedadle.
27. 10. 2006 09:22
Shodou okolností jsem momentálně mejitelem pouze dodávky Renault-Master a tudíž nemám čím jiným rodunu vozit než tímhle vozem. Pokud je dítě v sedačce tak by u nás neměl být problém,i v návodě je normálně uvedena možnost používat dětskou sedačku a policajti za tím také neprotestovali.
Jde mi jen o to,že v Chorvatsku pokud jsem tedy dobře četl je zakázané vozit dítě na předním sedadle,ale nikde jsem se zatím nedočetl zda i u těchto vozidel,kde prostě jiná možnost není.
Re: Dítě na předním sedadle.
27. 10. 2006 09:33
Ještě přesná citace nového silničního zákona:
Vozidlo kategorie M1, N1, N2 nebo N3 s bezpečnostními pásy
- lze vozit děti v autosedačkách (včetně kolíbek, klasických autosedaček i podsedáků), a to včetně dětí do 3 let, vzadu i na sedadle vedle řidiče
avatar Re: Dítě na předním sedadle.
27. 10. 2006 20:37
nevzrušuj se, na prcka v klasickém kvalitním třísedadláku v HR nebo jinde Ti nikdo hlavu neutrhne...
Zajímavější může být pro celňasy nejen v HR otázka, zda jsi klasický dovolenkář nebo co to vlasně v tom skříňáku vezeš...zde může být trochu zdržení na hranicích...
Tomas.cz
Re: Dítě na předním sedadle.
30. 10. 2006 13:06
Víc se budou zajímat co v dodávce vezeš než kdo ti sedí na sedačce.
avatar Re: Dítě na předním sedadle.
30. 10. 2006 15:57
Upozornění!

Stejně jako u tématu Brela je poslední příspěvek podvržený. Nepsala ho Jitka1, ta by se k takovým výrazům nikdy nesnížila.

Michal
Re: Dítě na předním sedadle.
30. 10. 2006 19:08
To chce klid a ono ho to přejde.
avatar Re: Dítě na předním sedadle.
30. 10. 2006 21:10
Vulgární podvržený příspěvek z adresy 85.160.64.187 smazán.

Michal
Re: Dítě na předním sedadle.
02. 12. 2006 22:33
To radsi jedte busem za 2500 Kc za zpatecni jizdenku do Stredni a jizni Dalmacie. Do severni o 200,-Kc mene
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 239
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.