Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Čeho se nejvíc bojíte při cestě do Chorvatska?

Autor Pája2 
Re: Čeho se nejvíc bojíte při cestě do Chorvatska?
16. 08. 2006 09:03
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil MichalB (16. 08. 2006 12:24).
avatar Re: Čeho se nejvíc bojíte při cestě do Chorvatska?
16. 08. 2006 11:04
>MichalB

Smazáno, myslím, že to stačí v jednom tematu a ne spamovat další.

Michal
Znám spoustu buranů a sedláků z různých částí republiky, kteří machrujou s firemním autem společnosti, která má sídlo v Praze (a tudíž RZ,nebo SPZ s "A"winking smiley a myslí si, že umí řídit jako aspoň průměrný řidič z Prahy.
Proto ty kolize !!! :-)
Zřejmě jsi ten nejlepší z nejlepších. Opět připomínám, nikdo není dokonalý, již moje prababička říkala, kráva je divokéJzvíře, kůň potřebuje potah a vůl bič. dokonalý potřebujou příhlášku v NASA. Je na na www.nasa.com. Trošku tolerance nezaškodí. Já taky nadávám jako čert, ale ostatní na mě taky.ahoj pavel
moravák milující antipražáky a slovák
Re: Čeho se nejvíc bojíte při cestě do Chorvatska?
20. 08. 2006 13:54
Nejvíc by jste se vy dva měli bát Těch vašich komplexů. smiling smiley)))
Re: Čeho se nejvíc bojíte při cestě do Chorvatska?
21. 08. 2006 12:43
Nejvíc se bojím řidičů českých autobusů,kteří před sbíhání dvou jízdních pruhů do jednoho před sv.Rokem predjíždějí kolonu v levém pruhu,který je už dávno uzavřen a na konci tvrdě vytlačují osobní auta velmi nevybíravým zpúsobem.Dost jsem se za ně styděl....sad smiley
avatar Re: Čeho se nejvíc bojíte při cestě do Chorvatska?
21. 08. 2006 13:56
Pokud jede kolona ve dvou pruzích má se sjíždět formou zipu až u zúžení. To je stará známá věc (kterou nechápou většinou řidiči českých kamiónů).
Prvni rok pri navratu mi u Favorita kolem jedenacte vecer nekde pred Karlovacem odesel spinac brzdovych svetel - nastesti jsem projel domu bez problemu. Rok nato nam tesne pred odjezdem (opravdu par minut) prasklo tahlo zamku, takze zadni dvere celou cestu drncaly. Rok pote za u Feldy zacalo v rychlostech kolem 130 km neco drncet, takze jedinou moznosti bylo jet maximalne 120. Letos vyrazime za par dni (nedele vecer nebo pondeli), pozitri jde auto jako pred kazdou cestou do servisu na kontrolusmiling smiley Nejvetsi strach mam z toho, ze v pondeli rano budou u nas ucpany silnice a mozna jeste i Viden.
Ahoj, včera jsme se vrátili z Biogradu a naprosto v pohodě cesta tam i zpět. Jeli jsme po dálnici a žádná kolona ani nic podobného.Přes Vídeň na Prahu krásný průjezd, opravdu jsem nečekal že to půjde tak hladce.
Re: Čeho se nejvíc bojíte při cestě do Chorvatska?
31. 08. 2006 08:02
Nejvíce se bojím unavených řidičů po tisícikilometrové jízdě. Jeden takový mi letos málem na odpočívadle srazil dceru, protože zastavil na kolmých stáních souběžně s obrubníkem přes dvě parkovací místa. Svůj parkovací manévr už totiž prováděl ve spánku s hlavou na volantu.
avatar
XXX
Re: Čeho se nejvíc bojíte při cestě do Chorvatska?
01. 09. 2006 10:50
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:49).
Nejvíce se bojím dvou až čtyř českých aut, která jedou spolu a hlídají se tak dobře,
že ani nevidí tu kilometrovou kolonu za nimi.
Re: Čeho se nejvíc bojíte při cestě do Chorvatska?
03. 09. 2006 08:55
Co je dálnice, tak se výše uvedených věci už nebojím. Po dálnici nejsou moc velkým problémem kochači-se ani české autovlaky. Slovinko přežiju a ten kousek od Splitu taky.
Re: Čeho se nejvíc bojíte při cestě do Chorvatska?
03. 09. 2006 14:16
Spěchači jsou mnohdy horší než kochači...,nejhorší jsou ale kochající se spěchající blbci,kteří mají pocit,že jsou na silnici jediní kdo za něco stojí,a ostatní jsou jen na obtíž.A není jich bohužel zas tak málo.
Re: Čeho se nejvíc bojíte při cestě do Chorvatska?
03. 09. 2006 15:03
nejvíc se bojím těch řidičú co sledují jak jedou řidiči z A a BA místo aby sledovali provoz
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 206
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.