Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Čas odjezdu na dovolenou

avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
27. 02. 2008 12:48
Tak v piatok 27.6., pokiaľ sa nemýlim, začínajú školákom prázdniny, takže to bude na cestách dosť husté. Ale pri výjazde v piatok okolo obeda by nemal byť až taký problém - z Prahy by som to radšej skúsil cez Rakúsko a Slovinsko. Maďarsko by bolo asi dosť od ruky.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
27. 02. 2008 12:59
Problémem v Rakousku může být probíhající ME ve fotbale, Schengen bude asi zrušený a na hranicích kontroly (v Portugalsku i Holandsku to tak bylo). A průjezd Vídní okolo 16. hodiny může být také problematický. Není to lehká volba.smiling bouncing smiley
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
27. 02. 2008 14:33
kilian1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Letos se bohužel nevyhneme odjezdu v pátek 27.6.
> Praha - Peljesac. Vždy jsem jezdil na
> Vídeň-Graz-Maribor, ale teď váhám a přemýšlím o
> "maďarské variantě". Z Prahy budeme vyjíždět mezi
> 12.-13. hodinou. Máte někdo zkušenost s tímto
> časem? Maďarsko, nebo Rakousko a Slovinsko?
----------------------------------------
vloni jsem jízdu z Prahy v době očekávaných dopravních problémů řešil cestou přes Maďarsko. Léta před tím jsem zásadně jezdil klasicky – Vídeň – Graz – Maribor…..
S trasou byla totální spokojenost (Praha – Duče Luka v nejméně vhodném čase tam 13 a zpět 12 hodin pohodový jízdy). Chce to použít přechod HU/HR Goričan. Vyhne se tím člověk Slovincům a hned za přechodem najede na dálnici. spinning smiley sticking its tongue out
D33
Re: Čas odjezdu na dovolenou
28. 02. 2008 14:08
Po zkušenostech za více něž 25 let můžu říct, že čas odjezdu NA DOVOLENOU je celkem fuk cestou tam se těším jezdím PA-SO, SO-NE nebo NE-PO a je to jedno, protože se těším nanase.. mě ani stávka celníků starosta v Želetavě špatně značená objížďka v A kdy se spolu s auty CZ a PL jedu 5 km bezpečně otočit s vlekem bouračka ve 4 ráno 3 km před odbočkou u Grazu na Maribor nebo když mě žena řekne v Holabrunu, že nechala doma 2 známky na 10 dní na cestu tam a zpět do A nebo když mě před lety prdldla příruba od vejfuku (naštěstí jsem zrovna jel NE-PO) takže jsem v Domžale u Škoda servisu čekal jen asi hodinu a majitel testoval jestli jedu k moři nebo domú aby zjistil jestli mám peníze. Zato cesta domú je problém po 3 týdnech v pantoflích a plavkách ležení u moře plavání ježdění na lodi a na kole jsem po 100 km totálně tuhej tělo řve kam to jedeš ty vo.. vrať se !! Loni jsen jel poprvé nejel v So-Ne ale PO-ÚT děs běs tisíce kamionů mozol od blinkrů jedu s vlekem (gumák motor a 3 kola na střeše) známa parkoviště narvaná naklaďáky navíc když jsem v 6,30 jel kolem práce akorát tam šel múj šéf do práce a mával na mě strašnej návrat do šedi běžného dne.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
28. 02. 2008 15:45
to D33
Uplně mi mluvíte z duše.Když odjíždíme na dovolenou, tak zamávám sousedovi a prosím ho aby nám hlídal barák.Což on umí i jindy,ale dává si pak záležet . Je to za pivko z Chorvatska,stejně nad naše není. Vloni zpět pět hodin v zácpě a ani jsme nenadávali,utíkali jsme se domů ohřát.Při příjezdu dom obvyklá věta ,, Už jsme zase na rok v tomhle blbákově"
Teď jen čekáme až se náš čas naplní a my zase vyrazíme a poprosíme souseda......
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
20. 04. 2017 23:43
kvoli kolonam a naporu cestujem výhradne už roky vždy prvý júlový víkend v sobotu večer a v nedelu 8:00 som v Splite, pohodka v madarsku a v HR tiež, prázdne cesty, ubytko si rezervujem vždy od nedele...
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
21. 04. 2017 18:09
pinin
Našel jsem jedno starší vlákno tak tvůj příspěvek přesunul sem.

.
.

_________________________Jirka_________________________
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 229
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.