Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

z Plzně do Pakoštane

Autor Paul 
z Plzně do Pakoštane
22. 05. 2006 12:29
Ahojky všichni,
poraďte trasu ze západu Čech do Pakoštane.¨
Já vím,je to pořád do kola,ale stejně dík za radu!
Paul
marfuša
Re: z Plzně do Pakoštane
22. 05. 2006 19:07
nalistuj (přiblé) vlákno Čim letos do Chorvatska - stránky 19,20 - a tam dobře popisuje Pavel, Modena i já cestu ze západu Čech, ale pouze do Karlovce. Pak je na tobě zda pojedeš do Pakoštane dálnicí, nebo po staré Lické cestě.
Přes Vídeň se vykašli, na Salzburk je to krásná cesta, přes Passau, Wels, Graz zase trochu kratší,rychlejší, prachy stejné.
Z Karlovacu už si dle své volby poradíš - mapa- buď dálnice nebo st. cesta.

pavel56
Re: z Plzně do Pakoštane
22. 05. 2006 19:18
jedu z Plzně, folmava, před straubingem na dálnici směr degendorf a dál jak výše popsáno, wels, graz, maribor atd. jezdím i v chorvatsku po dálnici, je to dražší ale frčí to a pěkná pohodová cesta ne jako naše D1.Ahoj pavel
Re: z Plzně do Pakoštane
23. 05. 2006 07:57
Tak to ti nepovim, my jezdíme z Prahy ale alespoň kdy jedete???
Re: z Plzně do Pakoštane
23. 05. 2006 08:36
Ahoj Šárko!
Já,manželka a dva svišti startujem 23.6.06.
Už 5 let stejný termín a počasí vždy solidní.
Ahojky Paul
marfuša
Re: z Plzně do Pakoštane
23. 05. 2006 09:50
hele, Paule, ty jsi asi nějaký filuta...
nejdřív hodíš dotaz jak z Plzně do Pakoštane, někdo na to zareaguje a tvoje reakce je, že se začneš vykecávat s paní Šárkou, které sděluješ, že už tam jedeš po páté...zvláštní...
Re: z Plzně do Pakoštane
23. 05. 2006 09:55
Marfušo,moc se omlouvám!
Do Pakoštane poprvé,ale znám z předchozích let Novalju,Mandru na Pagu a Rabac na Istrii.A co se týče Šárky,jsem chlap takže rád pokecám se ženskou.
Paul
Re: z Plzně do Pakoštane
23. 05. 2006 11:08
My už 4 rokem, stejnou dobu na stejné místo. My startujem 20.6. večer a jsme tam do 2.7. Zastav se na potápěčské základně u hřbitova, dáme pivko a třeba ponorsmiling smiley
standa.s
Re: z Plzně do Pakoštane
23. 05. 2006 13:49
určitě se zastavíme
marfuša
Re: z Plzně do Pakoštane
23. 05. 2006 15:51
škoda, že tam nejedu ve Vašem termínu, já až srpen...
ponory moc rád nemám, ale vnořování byl a je můj koníček...
Re: z Plzně do Pakoštane
23. 05. 2006 21:32
Ahoj Šárko!
Rád se zastavím na pivčo!
A jaké je to v Pakoštane,koupání a privátní apartm.?
Paul
Re: z Plzně do Pakoštane
24. 05. 2006 05:05
Uvidíšsmiling smiley Nemáš nic zajištěného??? V tomto termínu by to neměl být žádný problém a vybereš si. My jsme jezdili 3 roky k jednomu známému do apartmánu sice dál od moře ale s krásným výhledem a za 10eu na osobu. Minulí rok jsme byli v září u jiného, blíž u moře a za 15 eu na os. a letos jsme si to zaplatili dopředu právě v diving centru, to tahání výstroje sem a tam nás neba. Jinak koupání si vybereš. Od Klasické kamenité pláže s platama, je tam i písčitá ale je tam dost lidí. Jinak se určitě zastav v restauraci tri ferala( tři lucerničky), nejlepší restaurace v Pakoštáne, nebo aspoň byla. A pod ní je ještě jedna menší a ta stojí taky za to. Kdyby jste se chtěli trochu pobavit zajděte si večer do klubu na pláži kousek za Pako. jménem Mogambo.
Re: z Plzně do Pakoštane
24. 05. 2006 09:55
to Paul: už jsem to tu někde psal ,co se týká ubytování v Pako je to pohoda několik let se tam pravidelně stavujeme třeba jen na pět dní a kontakty na ubytování už ani neschováváme .Není tam žádný problém a myslím že k dovolené patří přijet na místo a teprve si vybíratwinking smiley. Jednou se nám dokonce stalo že jsme na místo dorazili ve 23 00 hod v autě tři svišti tak to už jsem docela znejistěleye popping smiley Ale bylo to v pohodě, na podruhý jsme vzali apartmán který se nám zamlouval,ubytovali se a o půlnoci jse seděl v restauraci na pivku a děcka blbly na promenáděthumbs upsmileys with beer Za tý léta cena ubytování nikdy nepřesáhla pro pět lidí 35 - 40 eur. drinking smiley H.S. cool smiley
Re: z Plzně do Pakoštane
24. 05. 2006 10:37
Ahoj Šárko!
Dík za informace,ubytování máme v privátu od cestovky.Tak jsem zvědav!
Přeji dobrou cestu a pěkné počasí.Zatím čus Paul
Re: z Plzně do Pakoštane
24. 05. 2006 10:39
Čus homer!
Též dík za informace a měj se!Paul
Re: z Plzně do Pakoštane
26. 05. 2006 17:44
Dík všem za rady!
Paulsmileys with beer
Re: z Plzně do Pakoštane
26. 05. 2006 18:41
Takhle si tuknem, beru tě za slovosmiling smiley
Re: z Plzně do Pakoštane
27. 05. 2006 09:04
Jak se tam poznáme?
Tic-Tac??????
Paulthumbs up smiley
Re: z Plzně do Pakoštane
28. 05. 2006 17:34
To ne už jsem psala zastav se na pivko. gambáč za 10 kunasmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 118
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.