Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.

Autor hanna57 
Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
08. 05. 2007 14:37
to hanna57
Fotky Bristu pošli prosím všem na Kácha
Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
08. 05. 2007 19:20
Pošlu, až najdu inkriminované CD, nejpozději během středy.
H.
avatar Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
11. 05. 2007 08:52
Ahoj lidi,myslím, že už je zbytečné hovořit o Tolarech, protože ve Slovinsku mají zavedeny od 1.1.2007 Eura!!! hot smiley
Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
11. 05. 2007 09:04
Platí v HR Euro vodičák, ktory bežne vydávajú u nas na Slovensku?

Lebo tam, kde to robia, maju zoznam štátov kde platí a Chorvatsko tam nie je sad smiley Aj ta baba, čo tam sedi tvrdí, že musím mať ten medzinárodný...
Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
11. 05. 2007 09:51
Taky mám euro řidičák (takovou kartičku). Loni mě v Chorvatsku kontrolovali policajti a nic neříkali. Tak asi platí.
sam
Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
11. 05. 2007 10:03
Zrovna jsem na to taky koukal,protože mi mezinárodní řidičák končí 2.6.2007 a na ministerstvu dopravy jsem se dočetl že ten nový řidičák (velikost kreditní karty Typ ES ) platí v zemích EU a zemích s dohodou o pozemních komunikacích Vídeň 1968
což jsou mezinárodní řidičáky,Takže by měly ty nové platit bez problémů.
Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
11. 05. 2007 22:22
Vdaka sa uistenie. Kaslem teda na vybavovanie medzinarodneho.
Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
11. 05. 2007 22:26
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Henry_sk (12. 05. 2007 08:31).
Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
15. 05. 2007 10:32
Dobrý den,

právě se chystám s dětmi (13 a 15 let) na naši první cestu do Chorvatska. Byla jsem tam v roce 1985 v Bašce na ostrově Krk, moc se mi tam líbilo a tak bych chtěla dětem Chorvatsko ukázat. Co myslíte, můžeme se vydat začátkem června a na místě teprve najít ubytování? Budu ráda za jakýkoliv typ nebo radu na cestu. Uvítám podělení se o jakékoliv zkušenosti, protože na jih se autem vydávám poprvé sama.

Předem děkuji

Marcela
avatar Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
15. 05. 2007 11:23
Červen bude asi bez problámů,není se čeho obávat.Ještě není plná sezóna,vše se připravuje a leští.Ubytování bude i levnější než v sezónu /červenec-srpen/.

MirekŠi
Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
16. 05. 2007 07:45
dobrej nápad, jel bych taky, hned, ale obávám se, že jet začátkem června na krk je trochu sázka do loterie, může vás vypéct počasí, asi bych volil spíš brelu, nebo makarskou, voda bude tak tak, ale určitě tam bude větší jistota teplýho počasí. na druhou stranu, pokud jedete opravdu SAMA, tak vám těch cca 750 kilometrů asi bude stačit ....
Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
16. 05. 2007 08:37
Já si myslím to co mirek12,protože počasí začátkem června je opravdu ošemetné--jen si vzpomeňme,jak se tady na diskusním fóru od konce května řeší počasí.Já vyrážím každým rokem vždy kolem 23 června a počasí neskutečně superní.Jenže to jako by se stal zázrak,protože to celý červen je v HR co pamatuji cca 3 roky zpět počasí hnus.Dokonce loni i předloni se objevil co pamatuji cca v půlce června sníh na biokovu.Počasí je opravdu věda a vždy je to sázka do loterie kdy vyrazit.Žádný termín není jistota,takže klidně může vyjít i zmiňovaný začátek června.Hlavní je doufat.......a v pořádku dorazit tam i zpět.Jinak postřehů z cest je tu snad milion,tak stačí je číst a číst
Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
24. 05. 2007 11:32
Letos poprve pojedu autem do Chorvatska. Muzete mi někdo poradit, jestli stačí normální řidičák, nebo musím vyřizovat mezinárodní?
avatar Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
24. 05. 2007 11:58
Já bych řekl, že stačí normální. Pokud člověk jede jak má tak by snad moh jet i bez něj. Já osobně jsem řidičák cestou do HR a ani v HR nikdy nikomu neukazoval. Takže kdybych ho s sebou neměl vyšlo by to asi na stejno. spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
24. 05. 2007 12:46
Určite stačí obyčajný vodičský preukaz. Ale bez vodičáku by som si teda netrúfol ísť. Čert alebo polícia nikdy nespí. smiling smiley
Re: Poprve s rodinou autem k moři - hledám tipy a cenné rady.
24. 05. 2007 12:55
No zase ale na druhe strane je dobre, ked ti chcu policajti vodicak zobrat, tak im dat ten medzinarodny.tongue sticking out smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 215
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.