Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Použivate na cestu k moři antiradar?

Autor duran 
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
30. 01. 2021 17:07
V Rakousku je přítomnost detektoru v autě, byť i nefunkčního, zakázaná. Jejich oblíbená finta, zamíchat se do provozu s vypnutým radarem a zapnout ho. Kdo začne hned brzdit, profilcují ho.
avatar Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
30. 01. 2021 17:11
Jsou to kluci šikovní...
31. 01. 2021 15:37
drinking smiley

smileys with beer

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (11. 03. 2021 16:49).
31. 01. 2021 17:22
V Rakousku více jak 135 nejedu a mám klid. V Chorvatsku případné spoždění doženu. A jelikož jedu na dovolenou tak nikam nespěchám.
04. 02. 2021 22:37
Antiradar nemám. Používám Waze, abych věděl o stacionárních radarech a usekovém měření. V Rakousku se nesmí ani to, ale kdo se boji, nesmí do lesa.

Cestou přes rakušáky mám asi deset radarů a kdo to má uhlídat. Jezdím sice pomalu, ale jednou se člověk zapomene a hned je z toho obálka.
11. 03. 2021 12:02
Odpovím přímo na otázku.
Ne.

Není důvod. Rakousko zvyklý v zimě - jednak se to nesmí a za tu pokutu a příští zákaza mi to nestojí - druhak pokud radar "nechytím" z chování provozu nebo paměti, holt musím zaplatit. 60 E není tolik, co raketa za antiradar. smiling smiley
11. 03. 2021 16:47
Rakousko zvedlo pokuty
15. 05. 2021 11:39
Novinka ze včera. Olomoučák se vrátil z AUT. VW Turareg. A jak jsem dálniční váhy v rakousku. Polizei svede všechny do jednoho pruhu a "drobná" kontrola. Našly se kabely, našla se schovaná krabička pod palubkou (schovaná z okna). A "trádá" 830 E.

Jen pro info, mám to z první ruky. Více konkrétní vzhledem k okolnostem být nechci.
ps: můj koment je, že nechápu, NECHÁPU už roky, co náš národ nutně potřebuje mít za oknem kameru a nebo samozřejmě nadsolventní klientela antiradar....

Jsem to toho hodil vidle, co? smiling smiley
15. 05. 2021 13:41
Coudy: Ani ne. Každý si udělá podle svého.
smileys with beer
15. 05. 2021 19:37
Tak zrovna s antiradarem bych v Rakousku nemachroval a pokud je na dálnici IGL 100 je to stejně k ničemu. Ale to už je na volbě každého soudruha smoking smiley
15. 05. 2021 20:10
Ne všichni jezdí přes AT.
Každý si musí nést za své jednání následky.
Je to jen polemizace názorů na detektory radarů. Anti radar je jiný problém a detektor taktéž jiný názor.
Rakušané jdou i po radarech v mobilech.
Zdarec
smileys with beer
16. 05. 2021 10:14
couddy napsal(a):
-------------------------------------------------------

> ps: můj koment je, že nechápu, NECHÁPU už roky, co
> náš národ nutně potřebuje mít za oknem kameru a
> nebo samozřejmě nadsolventní klientela
> antiradar....

Za sebe Ti můžu vysvětlit jenom tu kameru.

V autě pro zábavu ji mám, protože se zpětně rád podívám kde všude jsem jel a co jsem při řízení nezaregistroval.
K montáži do auta pro běžné jezdění mě víceméně donutili deb****é všude kolem v provozu. Nedávání předností, vybrzďování a jíná "zábava" je dnes tak běžná, že se záznam z kamery může v případě nehody hodit.
16. 05. 2021 12:12
Nemyslím si.
Osobně mám klienta, který měl jet za mnou na Kaprun a zakufrofal v centru Tullnu dle navigace na náměstí. Samozřejmě ho chytili policisté a v rámci GDPR měl natočený spz Aut z AUT a lidi a náměstí. Což se jim nelíbilo.

Tvůj názor chápu, pojeduli někam na "Banja luku - Mostar" a chci se pokochat, ale poslední dobou mám pocit, že to lidi vozí na "práskání ostatních" a "pro pojišťovnu". Samozřejěm to teď nemyslím na Tebe. Ale více by se mi líbila na cesteě ohleduplnost místo práskačství přes kameru a tradičně námi některými komentované "debility" navígačního poslouchání.

Antiradar chápu snad jen u někoho kdo má na 911 a je fakt, že to auto pomalu nejede. smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 114
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.