Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1

Autor Grizzly 
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
02. 04. 2020 00:41
Grizlli, asi nepojedem ani tam.... dočasně zavřeno... asi taky ten virus.

[www.google.com]
02. 04. 2020 10:06
Jejda, Méďa se nám probudil. Vítej zpět po zimním spánkusmiling smiley
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
10. 06. 2020 21:16
Během měsíce jsem absolvoval dvakrát trasu Praha, Veselí, Třeboň, Halámky. Jediný zádrhel byl D1 sjezd u Mirošovic, tento úsek se opravuje, ale zdržení žádné a druhý zádrhel je Suchdol nad Lužnicí, který je až do konce srpna uzavřený. Objížďka na Halámky vede odbočením na začátku Suchdola přes vesnici Rapšach, zpět od Halámek přes vesnici Dvory nad Lužnicí.
Jak vypadá Rakouská cesta na Horn nebo Zwettl nevím, otevřeli až nyní.
Do Českých Budějovic zajíždím 2x v týdnu a ........ katastrofa. Nádražní ulice s omezením - práce na silnici a Dlouhá louka jako vždy zabitá v odpoledních hodinách. Noční průjezd ČB v poho.
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
12. 06. 2020 16:40
Díky medvěde a zdravím:
pojedu tudy na zkoušku 26.června,jedeme do Mošonu do lázní,chci jet Praha,Halámky B2,B4 Vídeň A4 a potom po 1 ,přes D1 nejedu ze zásady.Tak napíšu,jak to frčelo,nebo stálo....
12. 06. 2020 18:59
Hajduk -
Jenom doplním, že přes pracovní týden jsem jel od dálnice k dálnici (Miličín - Benešov - Mirošovice) v koloně s kamionama 60 - 80km/h tam, zpět na Tábor to bylo lepší, 90km/h, ale předjíždět se dalo jen ve stoupáních, kde je rozšíření na 2 pruhy, jinak ne. Na dálnici se to pak zase rozjelo a roztrhalo.
13. 06. 2020 09:21
ano,děkuji,počítám s tím,pojedu tudy v pátek dopoledne,ale to nám nemůže zkazit prodloužený víkend v termálech..spinning smiley sticking its tongue out
16. 06. 2020 00:02
Od včerejška bude problémový výjezd z Prahy- opravy na D1 km 5-12 pak sjezd u Mirošovic, dále stavba kruhového objezdu na začátku Benešova, občas bývá kolona i před Olbramovicemi a v Miličíně. Pak uz to většinou jede hezky
16. 06. 2020 07:31
Sám tvrdím, že dovolená začíná otočením klíčku startéru před domem, ale pravdou je, že v posledních letech spíš až v okamžiku překročení naší státní hranice. Přece jen to po našich silnicích je to místy, a to nezřídka, utrpení.
16. 06. 2020 07:54
Problémový výjezd z Práglu je již několik dní. Dokonce by snad měla být každá strana svedena jen do jednoho!!!! pruhu. Takže pokud z Prahy na jih, tak po staré benešovské, i když ta bude asi taky kaput, tak snad jedině na Strakonice.
16. 06. 2020 07:56
Ahoj, tak k těm již vyjmenovaným dopravním problémům cestou na jih tento výken přibude další a to pořádný. Od 18.6. bude probíhat oprava povrchu silnice 1/3 v Olbramovicích a bude průjezdný pouze jeden pruh - bude to řízeno semaforem.
22. 06. 2020 13:04
Sigi 4x4 - to je nový poznatek thumbs up , ostatní se opakuje. D1 - Mirošovice sjez je stále rozkopán, ale odbočení na budějice bez problémů. Mezi dálnicemi Mirošovice - Miličín je to na trpělivost, jak jsem pdal, předjíždět se dá poze v rozšířených stoupáních na 2 pruhy, jinak tempomat a 60 max 80 v koloně. Začínají prázdniny a i když mnoho lidí zůstane v ČR, jedou hodně na jih. ŠUMAVA - TŘEBOŇSKO. Takže se máte na co těšit, hlavně vy, co jste se rozhodli projet ČB za dne.
29. 06. 2020 17:18
dnes návrat z Mošonu-rakouská stará celnice před -dva vojáci se samopalama,byl jsem tam sám,stáhl jsem okýnko,podíval se na značku,dovnitř-dvě bílé dospělé osoby,pozdravil,usmál se a mávnul,nebyl jsem jeho typ,A4 až po Swechat poloprázdná-potom 20km zúžení a omezená rychlost na 80-jelo to 90,pár stacio radarů-Waze o nich věděl,Vídeň
kolem 11:30 plno aut,ale jelo to,za mostem přes Dunaj,sjezd na A22 poloprázdno,po B4 v pohodě,plynule až po Horn,poton B2 taky málo aut,ale začalo pršet/až po Mirošovice/ale cesta v pohodě,na Halámkách žádný policajt,objížďka Suchdola asi 10km,bez aut,pauza u Kopretiny v Třeboni na telecí řízek,potom dvě hodiny domů,po D3+3+D1+D0+D6-cesta bez kolon a v klidu,za mě jasná jednička,pokud pojedu kamkoli za Vídeň.Jo a ve Vitisu u pumpy na kruháči A známka desetidenní za 9.40 éček,asi sleva oproti loňsku???
20. 07. 2020 18:54
Hajduk - koukám, že máš ze zpáteční cesty větší zážitek jak z dovolený thumbs up smiley
22. 08. 2020 19:22
za 6 - je něco neobvyklého na této trase?
23. 08. 2020 01:36
objížďka u Velešína ke Kaplici nádraží. jinak Linz-Graz bez problému.
23. 08. 2020 05:48
Harry - dík.
Přes Velešín naštěstí nejedu, i když tady na Třeboňsku to není o nic lepší.
23. 08. 2020 06:16
Ja jezdim stale pres Hb a Znojmo
Letos o pul.hodky pomaleji..
Ale jsem uz jsem.si zvykl...
Chce to klid...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 79
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.