Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Smart karta - další varianta placení mýta

Autor Jiri.velmez 
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
25. 06. 2023 11:59
Jedu teprve po 26 v řadě nikdy jsem žádnou kartu neměl a přežil jsem to. A teď si pořizovat kartu je asi zbytečnost od příštího roku asi zmizí fyzické mýtnice a budou odečítat jen elektronický podle SPZ. Nejspíš dám souhlas se strháváním z účtu a bude po starostech.
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
25. 06. 2023 13:30
Máš k tomu nějaký odkaz? Naposledy jsem k tomu hledal info loni a vypadalo to, že jsou na mrtvém bodě.

Necitujte přímo předcházející příspěvky, děkuji



Upraveno 1krát. Naposledy upravil filhou (25. 06. 2023 20:26).
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
25. 06. 2023 14:49
Koncom januara boli spravy ze najskorsi termin bude koniec roka 2024, cize este minimalne dve sezony postarom
[dnevnik.hr]

Tuto jar zacali vyberove konanie na zhotovitela. Financovat to chcu cez EU fondy, takze tym sa to skor natiahne ako urychli
[dnevnik.hr]
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
21. 07. 2023 12:45
Ahoj,
aktuální zkušenost ze začátku prázdnin s využitím Smart Card - vše OK, sleva rovnou při nabíjení, použití bez problémů. Občas je potřeba najít správnou čtečku, na fotce v příloze je to černá podlouhlá krabička úplně vpravo nahoře nad škvírou RAČUN-BILL.

Foto čtečky:


amper.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil amper (21. 07. 2023 12:49).
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
21. 07. 2023 18:54
Ahojte
chcel by som sa informovat či by mi niekto neporadil s jedným problémom, Vracal som sa z dovolenky a na demerje mi to stiahlo s karty za poplatok o 7,58 eura viac ako cestou tam. Vie mi prosím niekto poradiť či to mam riešiť cez HAK alebo sa to rieši inde ? Stalo sa to už niekomu ?
Vopred dakujem
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
21. 07. 2023 19:43
Napiš jim na naplata postaja - maji to na webu, reagují kupodivu rychle a v angličtině. Mě se stal opak pustilo mě to na smart kartě 3 eura plus mínus drobné do mínusu. Zčervenalo to na apce, nechal jsem to tak.

No chvíli mi vrtalo hlavou, aby třeba nebylo nějaké penále. Tak jsem to šel zaplatit, ale ono to pak chtělo min. 24 euro... čímž mě to uklidnilo, že asi nic nechtěl. Ale víte jak to je s podmínkami.

Zřejmě to ještě v srpnu využiju. Tak uvidím.
avatar Re: Smart karta - další varianta placení mýta
21. 07. 2023 20:20
Jednu jizdu te to do minusu pustí a pak mas tuším 15 dni na doplaceni. Zaroven plati, ze minimalni castka pro dobijeni driv bylo 100 kn, ted jak pises 24€. S tim je třeba pocitat.
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
21. 07. 2023 22:07
dakujem za rýchlosť chlapi, prekvapilo ma však že to neriešil ľudský faktor ale tzv bankomat
ešte raz chvala
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
30. 07. 2023 12:40
Nedokázal jsem najít nějaké novější info ohledně SMART karty na stránkách HAC, pouze na ENC krabičku. Nějaký odkaz, kde to můžu koupit, něco se má připravit předem?
avatar Re: Smart karta - další varianta placení mýta
30. 07. 2023 14:22
Uz koupit nelze. Tem co ji maji funguje, ale novou nekoupis
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
30. 07. 2023 15:16
Děkuji za vysvětleni.
avatar Re: Smart karta - další varianta placení mýta
30. 07. 2023 15:58
Jestli Chorvati zavedou od pristiho roku ten novej system, at bude jakykoliv, smart karta bude k nicemu.
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
30. 07. 2023 16:31
Jak to? Dá se s ní dobře škrábat okno od námrazy:smiling smiley
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
28. 08. 2023 21:04
Smartka hele překvapila: doplatil jsem co jsem doplatit měl. Hac účet ale chce min. 50 E. Takže jak to bude napříště nevím zatím, možná online jako dars.si, který lze koupit přes asfinag na některých místech.

Nicméně na dálnici Rijeka - Rupa se mi shodla kartica smiling smiley
Dobar dan / bok. Chvala. 1,2,3,4, 5-..... 140km....
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
29. 08. 2023 23:50
Ja som dobijal na účet cez aplikáciu aj menej €. Je tam minimum 20€ a pripíše 25,56€.
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
30. 08. 2023 20:10
No když asi nejsi v mínusu možná. Netuším. Byl jsem 3E v mínusu.
avatar
mdr
Re: Smart karta - další varianta placení mýta
30. 08. 2023 20:25
Že by to byl trest za mínus?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 228
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.