Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Poplatky po dálnici

Autor Anonymní návštěvník 
Re: Poplatky po dálnici
15. 08. 2007 12:35
Poplatek se dá vyčíst na informační ceduli tak 10m od budky a při placení se suma objeví na displeji. Pozor na vrácené peníze, člověk většinou spěchá a po otevření závory startuje a peníze přepočítává až pak. Stává se, že vrátí "omylem" o pár kun míň. (3-4 kn většinou turisti asi neřeší ale za směnu je to pěkná částka) thumbs up smiley
Re: Poplatky po dálnici
15. 08. 2007 15:23
Jakon napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Poplatek se dá vyčíst na informační ceduli tak 10m
> od budky a při placení se suma objeví na displeji.
> Pozor na vrácené peníze, člověk většinou spěchá a
> po otevření závory startuje a peníze přepočítává
> až pak. Stává se, že vrátí "omylem" o pár kun míň.
> (3-4 kn většinou turisti asi neřeší ale za směnu
> je to pěkná částka) thumbs up smiley

myslel jsem zda je vyznačena cena v kunách a taky vedle toho v Eurech nebo to sami přepočítávají.Např značeno zaplatit 49 Kun nebo 7 Euro.confused smiley
avatar Re: Poplatky po dálnici
15. 08. 2007 15:39
Nie, na tabuliach je cena vyznačená iba v kunách. Ten prepočet na EUR neviem ako funguje, ale keď by som platil v hotovosti, určite iba v kunách.
avatar
XXX
Re: Poplatky po dálnici
15. 08. 2007 15:46
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:06).
Re: Poplatky po dálnici
15. 08. 2007 15:54
Na sjezdu Blato na Cetini na nové dálnici se na displayi objevila požadovaná částka jak v kunách tak i v eurech.
avatar
XXX
Re: Poplatky po dálnici
15. 08. 2007 16:51
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:06).
Re: Poplatky po dálnici
15. 08. 2007 16:57
martinslepanek napsal(a):
>
> myslel jsem zda je vyznačena cena v kunách a taky
> vedle toho v Eurech nebo to sami
> přepočítávají.Např značeno zaplatit 49 Kun nebo 7
> Euro.confused smiley


Odpovídal jsem na 2. příspěvek "při příjezdu k mýtnici" a tam na ceduli si nepamatuji, že by byly ceny v eurech (možná tam byly) - já si měním na drobné vydání (zmrzka, pečivo) na první dny a na poplatky. Nechce se mi hned po příjezdu stíhat směnárnu nebo bankomat. Nevím, jaký je kurz eura při platbě cash u mýtnice nyní, ale nezdá se mi to moc výhodné, raději bych tam platil kartou. Ale pokud máte někdo jiné zkušenosti......
Re: Poplatky po dálnici
15. 08. 2007 18:38
Na ceduli při příjezdu jsou ceny jak v kunách, tak i v eurech, ale je to dost malým písmem a než se tam zorientuješ, tak jsi na řadě. Myslím, že nemá cenu nad tím dumat.
avatar Re: Poplatky po dálnici
04. 01. 2008 17:28
Tak už to začíná. příjemné zprávy o zdražení mýtného. Zatím jen o 4 HRK z hranic do Zagrebu. Co takhle typovací soutěž o kolik se zvedne letos celkový polatek.grinning smiley
avatar Re: Poplatky po dálnici
05. 01. 2008 20:14
Určitě o ten nový otevřený úsek do Ploče thumbs up smiley

MirekŠi
Re: Poplatky po dálnici
07. 01. 2008 10:20
Rakousko take male zdrazeni, 10 denni znamka stoji 7,70 euro
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 220
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.