Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Placení mýtného

Autor Marpar55 
19. 02. 2020 15:59
Aha, tak já nemám primárně problém, že to může být placené... ale, že je občas vyšší pravděpodobnost volného místa nebo, že to jsou obvykle nejbližší místa apod. smoking smiley

Např. minulý rok jsme navštívili v BiH Mostar a pak jsem to vzal ještě na Blagaj (děkuji někomu z fóra, kdo to zde zmínil), kde je parkoviště cca 500m od toho, co jsme chtěli vidět... Po dotazu: "Jak je to daleko od tohoto parkoviště?"... "Cca 500m"... Po ukázání "kartičky"... a že to je dítě (druhá strana kartičky), tak po konzultaci po vysílačce... nebyl problém, že jedno auto OK. Podávané peníze za parkovné, že si rozhodně nevezme... tak jsem vytáhnul jedno chlazené plzeňské ... To si s obrovským děkováním vzal smileys with beer
Dojeli jsme až dolů, kam to šlo... za asistence druhého pána s vysílačkou, který již čekal...

Asi nemáme na rozhazování, ale nemám problém zaplatit... Bohužel občas nutně potřebujeme "nadstandardní" služby, trochu pochopení či vstřícnosti.
19. 02. 2020 16:43
… tak by to mělo fungovat … thumbs up jde o Ty, co nemohou …

smileys with beer
Re: Placení mýtného
19. 02. 2020 18:14
Bohužel,dávám za pravdu Petrovi já toho byl svědkem ve Splitu,kdy neuznali tuto skutečnost ani na jednom z parkovišť jak nahoře nad tržištěm,tak dole na kolonádě u přístavu,přestože se dotyčná rodina prokazovala doklady i označeným autem včetně složeného invalidního vozíku.Pokud jsem rozuměl,odkazovali je na nějaké centrální parkoviště kdesi ve městě.Jak to dále dopadlo,nevím.
mdr
26. 02. 2020 10:02
Pro vás, kdo jste se těšili, že pojedete přes Slovensko bez dálniční známky: Vláda vzala späť návrh na zrušenie diaľničných známok

.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil mdr (26. 02. 2020 10:02).
26. 02. 2020 11:30
U nás píší, že kvůli opozici to neprošlo.......v parlamentu, prý se na to nedostalo proto, že se vaši poslanci nesešli v dostatečném množství.
Ale kladem je, že jste odstoupili od Istanbulské úmluvy.
Tady je to vše v podání českých .......... (koho, každý nechť si dosadí podle sebe, nechci být vulgární)
[www.novinky.cz]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 33
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.