Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Re: auto
27. 12. 2011 22:58
Darko, to jsou denní scénky z našich silnic. V Kostelci n. Orl. jsou uprostřed silnice ostrůvky. a na nich přechody. Viděl jsem pana řidiče, který nás předjel klidně přes plnou čáru objel i ten ostrůvek /přechod a valil ho tak asi 100 km/hod dál směrem na Vamberk. To jestli jedu 230 po absolutně prázdné dálnici, proti tomuto nepovažuji za přestupek.
Polák mne předjíždí s nějakou starou jebkou na jeho plný plyn asi stovkou na Pastvinách a když je na mé úrovni, ukáže mi spolujezdec prostředníčkem topolánka. Kdyby to bylo nutné, buď přibrzdím nebo přidám - dle okolností. Je mi to jedno, nerad dělám problémy a někomu naschvály. Ale fakt, teď jsem byl úplně nasrán.

Pět jich jelo ve starém citroenu zx. Stovkou přes osadu - toto pro ně není žádný problém.
Re: auto
27. 12. 2011 23:10
Jednou jsem takhle jel po okresce kde se asi 100m přede mnou předjížděly dva kamiony. Docela jsem čuměl jak se tam vešli. Ve chvíli kdy se proti nim v protisměru objevil třetí kamion a ja já šel na brzdy jsem čuměl podruhý, protože jsem vživotě nevěřil, že se na okresku vejdou 3 kamiony vedle sebe smiling smiley)
Re: auto
27. 12. 2011 23:36
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 16:49).
Re: auto
28. 12. 2011 01:34
Nesouhlasím. Koho ohrožuješ na prázdné dálnici ve 230 v moderním stabilním autě? Nikoho. A koho ohrožuješ pokud jedeš jak "Polák" přes obec? Desítky lidí.
Re: auto
28. 12. 2011 07:42
Nehadejte se kvuli nesmyslum. I ja jezdim po dalnici 200 pokud je to "bezpecne" (teda jzedil jsem, dostal jsem tuhle pokutu za rychlost tak musim byt rok hodny jinak papiry fuc) na okresce se fakt vidí prasárny které ohrožují desítky lidí.
Re: auto
28. 12. 2011 08:21
Potom se divite jak o nás pišou v novinach.Podivejte na dopravni nehody a tam je vidět že i moderni auta se měni na 5kč za kilo šrotu.
Re: auto
28. 12. 2011 09:22
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 22:23).
avatar Re: auto
28. 12. 2011 11:56
jo ponaučení je, že když hřeším ( a občas asi hřešíme všichni..jedni víc a druzí méně ) , tak se nevyplatí to ventilovat yawning smiley Osobně bych pro Václava napařil týden veřejně prospěšných prací u mne na chatě za rychlou jízdu, ale on mi vždycky ujede. eye rolling smiley Za trest mu bude namontován omezovač rychlosti thumbs up smiley
Re: auto
28. 12. 2011 12:05
Já si právě myslím, že jet 300km v kuse po prázdné dálnici předpisových 130 je daleko nebezpečnější, protože je nuda, díváš se kolem sebe a když ne, tak máš oči přibité na tachometr abys nááhodou nepřekročil. Za to pokud si jedeš podle sebe, tak dáváš větší pozor, soustředíš se jen na řízení, nejíš, nepiješ atd.
Re: auto
28. 12. 2011 12:24
Jet 300km po dalnici 130 km/h zabere v pruměru 3,5 hodiny,a potom rozumný řidič zastaví na odpočinek což doporučuji dopravni experti pro delši cesty všem řidičům.
Re: auto
28. 12. 2011 12:47
Já ale taky nikde nepíšu, že je to nebezpečnější až po 300km yawning smiley
Re: auto
28. 12. 2011 13:03
To je pravda ,každý máme svůj rozum a víme jak se v danou chvili citíme
Re: auto
28. 12. 2011 14:37
Nechci rozpoutávat davovou slovní bitvu. ŘP mám mimo autobus. Mám najetých pěkných pár kilometrů a se vším možným. Havarovat můžeš i na mopedu. A také třeba u Tebe bude vrtulník. Ale moje havárie nebude tak krutá pro další případné účastníky provozu. Ta v té obci asi bude malinko horší.
A mé svědomí - zatím jsem neměl nehodu se zraněním a tedy je čisté. 1x jsem zkrátil Š-Rapid o 80 cm. I když jsem ho vzal zezadu, vinu měl on. Nedání přednosti atd. 1x jsem otočil Škodovku kolečkama vzhůru. Hajzl pivo tomu bylo na vině. Nestydím se k tomu přiznat.Naopak byl bych rád kdyby si z toho třeba někdo vzal ponaučení protože : Trest následoval.
Byla tam chmelka a ani příbuzný advokát do toho nešel.Prostě mne to nechali všichni vyžrat až do konce. Hanbou bych se nejraději propadl až do Západního Německa.
Po vrácení papírků jsem již nikdy nevzal mok do pusinky. Myslím před jízdou. Jel jsem sám a také dobré - bez zranění. To bylo v rychlém mládí.
Potom jsem se naučil dívat moc daleko dopředu. Hlavně na motorce. Mockrát se mi to vyplatilo.
Jenom - kdyby měl být každý trest stejný - nač by byl sazebník. Přestupek uděláš i nevědomky. Nelze házet všechny do jednoho pytle. Ano, jsem horší nežli jste třeba Vy ostatní. Jenom si nejsem jist, zda bych byl schopen jet 300 km rychlostí max 130 km/hod bez přestávky. To již bych asi hazardoval - JÁ !!!! 3,5 hod sedět na židličce, držet se volantu a jenom koukat? Min 2x zastavím a vím proč.
Shrnul bych to - po bitvě je každý generálem.
A dopravní experti - nechal bych si to pro sebe. Tím bych se já tedy neoháněl. Každý se musí nějak živit.
A závěrem Vám všem přeji : moc šťastných km v r. 2012 pochopitelně bez nehod, hodně štěstí a zdraví i v osobním životě. Myslím vše v dobrém.
Re: auto
28. 12. 2011 14:54
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 22:23).
Re: auto
28. 12. 2011 15:14
souhlasim a přeji Všem mnoho kilometru bez nehody v Novém roce 2012
Re: auto
28. 12. 2011 15:37
Nicméně se asi všichni shodneme na tom, že nejlepší je jezdit podle sebe, auta, podmínek apod. a ne jen podle tupého dodržování předpisů smileys with beer
Re: auto
28. 12. 2011 16:50
Sedlář, Senna, Hailwood, Vojtěch a spousta dalších, vyježděných našla smrt v autě. Zajímavé - z těchto čtyř pánů pouze Ayrton Senna našel smrt na závodní dráze. Ostatní v běžném provozu. No jo, život jde dál.
A souhlasím s tím co zde bylo Vámi v závěru napsáno.


Takto vypadá správná motorka po sezoně.





Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hradečák (28. 12. 2011 16:55).
Re: auto
28. 12. 2011 20:15
[bestpage.cz] A co ti klobučkoví řidiči kteří jedou bezpečně svojich 70 km v hod. kde je povolena 90. Ti nejsou nebezpeční?confused smiley
avatar Re: auto
28. 12. 2011 20:32
... yawning smiley Václave, jak dlouho máš stříbrně šedou Fabii ... ?


Re: auto
28. 12. 2011 21:33
Bessy, tak toto - to ne. Já jezdím zásadně střízliv. To je skutečně prasáctví.
Kdyby ten náklaďák uhnul ke krajnici, kdyby ten s fabií v tom bordelu píchnul, kdyby ......... ! Těch kdyby by bylo moc.


Ne, i to prase je proti němu krásný tvor.
avatar Re: auto
28. 12. 2011 21:51
patak napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nicméně se asi všichni shodneme na tom, že
> nejlepší je jezdit podle sebe, auta, podmínek
> apod. a ne jen podle tupého dodržování předpisů
> smileys with beer

Tak to se pataku se mnou neshodneš. Ty se nedodržují předpisy a jezdí podle sebe, bych na cestu nepustila. Ten v Bessyho příspěvku jel také podle sebe, auta a podmínek. angry smiley
Re: auto
29. 12. 2011 00:40
Václave a toto tvé přiznání je tak upřímné,že mne zahanbilo.!Neumněl bych takto přiznat veřejně své kratochvíle.

A mé svědomí - zatím jsem neměl nehodu se zraněním a tedy je čisté. 1x jsem zkrátil Š-Rapid o 80 cm. I když jsem ho vzal zezadu, vinu měl on. Nedání přednosti atd. 1x jsem otočil Škodovku kolečkama vzhůru. Hajzl pivo tomu bylo na vině. Nestydím se k tomu přiznat.Naopak byl bych rád kdyby si z toho třeba někdo vzal ponaučení protože : Trest následoval.
Byla tam chmelka a ani příbuzný advokát do toho nešel.Prostě mne to nechali všichni vyžrat až do konce. Hanbou bych se nejraději propadl až do Západního Německa.
Po vrácení papírků jsem již nikdy nevzal mok do pusinky. Myslím před jízdou. Jel jsem sám a také dobré - bez zranění. To bylo v rychlém mládí.

[smileys.smileycentral.com]

Toto doznání je schopen člověk,který ví že zodpovědnost za volantem je nejdůležitější.Jak dlouho to bude trvat nám?
Snad jen tak dlouho,aby to nebylo pozdě.

Děkuji,Václave za ponaučení..!
avatar Re: auto
29. 12. 2011 08:15
... pro ty, koho ... on ... předjížděl to bylo dost nepříjemné ( ve druhém případě předjížděný málem skončil v příkopu ) ... thumbs down


Re: auto
29. 12. 2011 08:27
Učitelko, souhlasím s patakem ale i s Tebou. Jenže : tupé dodržování předpisů ,jsme již tací. Dají na silnici omezení na 30 km/hod a nic se tam neděje. Tupě dodržujeme třicítku. Celých asi 14 dní. Na můj dotaz k policii mi bylo odpovězeno : To správa silnic zapomněla omezení odstranit. Tam se již nic dělat nebude. Odstraněno bylo za dalších osm dní. Silnice č. 11 v katastru Častolovice.
A to není jen tento zářný příklad. Za ta léta na silnicích jich bylo nespočetně.
Předpisy by se měly dodržovat. S tím naprosto souhlasím. Ale stát nás nutí je neustále obcházet nebo ignorovat. Ale třeba předpis o výměně lékarniček. Nás jako rodinu to stálo 1400,- kč. Pro něčí blbost a napakování se dalších. Prostě jednou větou : Zatím to u nás nefunguje tak jak by mělo. Je to jeden velký bordel.Silnice, dálnice, svodidla .............angry smiley
A to jen technická stránka věci. Tresty za rychlou jízdu? V Rakousku jsem odjížděl pěkně potrestán hned od místa přestupku. Tady opilec nabourá a klidně řekne : to řídil jeden známý a je to osoba blízká a nebudu ji vystavovat nebezpečí. A další a další.

PS - na druhou stranu, u dvou aut jsem odhalil prošlost jejich lékarníček. Alespoň toto byl přínos.thumbs up
avatar Re: auto
29. 12. 2011 08:52
... takže, když to sečteme ... tak kdo vlastně poctivě dodržuje dopravní vyhlášku ... no, přece naši domácí miláčci ... smileys with beer


Re: auto
29. 12. 2011 10:32
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 22:22).
avatar Re: auto
29. 12. 2011 10:54
Tupě 130!!!!
avatar Re: auto
29. 12. 2011 11:49
Neměl bych to na sebe prásknout ale moody smiley U nás tak 180. V rakousku 150-160. V chorvatsku když je prázdno tak i 230. Až mě chytí tak se prohnu.eye rolling smiley
avatar Re: auto
29. 12. 2011 11:52
Luděk: nezlob se na mě celkem ti to i přeju až tě chytí.
Re: auto
29. 12. 2011 12:06
Někteří vědí proč a já to vím moc a moc dobře. Nějak jsme si v červnu 2010 nepadli do očiček. A po tom co čtu třeba i v novinách atd. Prostě tupě 130 max 145. Parkrát mi to nedalo a vyhoupl jsem se i výše. Hned jsem sle dostal opět záchvat rozumu a šel jsem opět na tempomat. Co jezdím s vnoučaty tak nestojím o to aby mne někde doma potom napráskaly. Holky určitě.
Ale zde nejde o to je-li to Rakousko nebo Maďarsko. Myslím si, že každý to někdy zkusil nebo zkouší. Tam i tam. Ale u nás ? Pojedu po dálnici 130 a dnes mne normálně předjíždějí i dodávková auta. Natož holátko ve š 120. Víc mu to nejede ale on musí !!!!!!!!!
Já se nebojím sebe , já se bojím těch ostatních na silnici. Vidím že to nejde - nelámu to přes koleno. Jet ve stovce metr za vozidlem? Pokus o vraždu ?
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 254
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.