Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Životnosť baterie v ENC krabičke

Autor isquash 
avatar Re: Životnosť baterie v ENC krabičke
25. 04. 2019 19:38
Letošní zkouška ENC nová krabička . Cesta tam nefunguje na Lůčku systém uzmite karticu . na výjezdu dám krabku obsluze s kartičkou odečetl to ve čtečce . cesta zpět přijedu na mýtnou bránu Prgomet krabička z okna ven a nic mávám a nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????
vezmu kartičku a nasraný že nefunguje ENC koupené v březnu 2019 jedu dál . Lucka konstatuje to ti to nefunguje co s tím máš ? Já mlčím a pak řeknu ,že nevím a v hlavě mě to šrotuje grinning smiley Po minutí několika sjezdů konstatuji sjíždím na mýto Brinje a zkusíme to. Sjel jsem a dávám obsluze krabičku s tím že je nová a nejde ? Chlap načte kartičku a vytáhne tu mojí ENC z budky a namíří na snímač nad závorou -vysvětluje sundej držák a tím čepem miř na snímač -bude to fungovat. Odpovím jo hned to zkusím směrem zpět . Otočka za mýtnicí a přijíždím k bráně - držím krabku jak řekl , ....... mávám ,....... držím před předním oknem - najednou to načetlo a závora nahoru . Na výjezdu na Demerje vjíždím na bránu ruka ven z okna a co mě překvapuje dlouhá doba než systém načte a zachytí krabičku. Stará krabička umožnila plynulý průjezd branou ,nová se pomalu načítá a vždy se bojím zda se načte ? Má někdo nový úský typ od Hac a jaké má s tímto ENC zkušenosti ? děkuji za info Martin

Automechanik,Baška voda ,Drašnice ,Rastoke,Pula
Re: Životnosť baterie v ENC krabičke
26. 04. 2019 22:09
Já jsem ji kupoval loni. Malá krabička od ARZ a načítá se taky blbě. Někdy hned, někdy vůbec. Mám ji na skle v poloze přesně podle návodu.
16. 05. 2019 15:20
Ahoj, jak skladujete ENC krabičku po návratu z HR? Já ji mám zasunutou v držáku,v origo obalu a krabičce tak, jak byla když jsem jí koupil. Myslíte si, že by se měla s toho držáku vyndat, když se nepoužívá nebo je to jedno? Má držák nějaký vliv na vypojení baterie když se krabka nepoužívá?? Nikde jsem tu nenašel její vkuchané foto, odkazy z první stránky jsou nefunkčni. Mám krabičku novou z r.2016 od HAC, takovou úzkou, tam se baterie AAA nevejde, je tam zřejmě nějaká knoflíková
16. 05. 2019 19:59
Mám jí vyndanou z držáku. Držák tam spíná/rozpíná nějaký kontakt. Jestli to má vliv na výdrž napájecího článku netuším.
Navíc ji mám v origoš pytlíku, který ji stíní. Čím méně se bude budit, tím déle článek vydrží.
16. 05. 2019 23:26
V tom origo pytlíku ji mám taky, ale v držáku normálně zacvaklou.Někde jsem se dočetl, že ten držák se prý nemá na dlouhou dobu vyndavat, prý proto, že je to pak celé bez napětí a vysílač potom neotevře bránu, že prý ztratí informace(či tak nějak to bylo psané). Proto mi jde o to, zda se může ENC z držáku vyndat a uklidit. Už si nepamatuji, jak to bylo při koupi, jestli byla ENC v držáku či mimo...
17. 05. 2019 07:08
Ja ju mám v tiež v tom obale a v držiaku, celé v originálnej krabičke ako som to kúpil - krabička bola zasunutá v držiaku od nova. Nevidím dôvod ako by to držiak ovplyvňoval. Chorváti, ktorí jazdia po diaľnici často, majú držiak nalepený na čelnom skle a enc krabičku vyberajú z neho aby im ju niekto z auta nepotiahol, alebo ked dlhšie nejdú po diaľnici, pred jazdou tam krabičku zasunú a ide sa....
avatar Re: Životnosť baterie v ENC krabičke
17. 05. 2019 11:29
Při nákupu byl v roce 2012 držák v obalu separátně. Nepoužívám jej a jednotka je po celou dobu, kdy není v provozu uložena v origoš ochranném sáčku a pokojové teplotě. Asi to má své opodstatnění. A dávám ji tam ihned po sjezdu z autostrády, v HR je pak v šuplíku na pokoji.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 87
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.