Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

chorvati se uplne zblaznili

Autor vrgada 
Re: chorvati se uplne zblaznili
01. 02. 2013 20:32
Pro Vanesu.Letějí se společností Smart Wings.
avatar Re: chorvati se uplne zblaznili
01. 02. 2013 21:51
Předloni jsem pro dceru také měl předem koupenou letenku se společností z Německa (nemohla s námi odjet). Bohužel asi 3 týdny před odletem ji přesunuli termín o dva dny dříve na den kdy ještě nemohla odletět (z úterý na neděli) a 100 EUR bylo v čudu. Ač jsem jim několikrát psal i kamaráda právníka jsem na ně poslal tak peníze nevrátily. Nakonec jsme jí museli koupit jinou letenku za 7000 Kč (jen do Dubrovníku) s rakouskou společností. Tak vám přeji ať vás toto nepotká.
Re: chorvati se uplne zblaznili
02. 02. 2013 11:18
Tá letenka je mimo tému ...
Re: chorvati se uplne zblaznili
02. 02. 2013 13:12
Možná maji radary i na hoře.
avatar Re: chorvati se uplne zblaznili
02. 02. 2013 14:17
no není to krásný jak ty témata zde vždy zmutují, vrgada se musí z toho v křesle obrácet...
Re: chorvati se uplne zblaznili
02. 02. 2013 14:57
:-), navrat ztraceneho syna, zena muj napad s Albanii tak dlouho usilovne sabotovala, ze kvuli klidu v rodine to bude opet vonavy Hvar. Takze mi do toho vezeni prosim posilejte kdyz tak balicky. Kazdopadne v ramci predbezne opatrnosti nepojedu po stare. Cile nahnat turisty na dalnici bylo dosazeno i ja jsem podlehl aspon, ze mi ma darah polovicak nezatrhla navrat Bosnou.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 277
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.