Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

okolo Mariboru?

Autor janča 
okolo Mariboru?
04. 08. 2010 16:52
Už se prý nějak letos objíždí Maribor směrem na Macelj je to tak, že se do města už nejede? Popište prosím. dík
avatar Re: okolo Mariboru?
04. 08. 2010 16:56
Důležité upozornění pro motoristy na trase Graz - Šentilj - Maribor - Macelj - Záhřeb
Dokud bylo na slovinském území k dispozici pouhých 16 kilometrů slovinské dálnice A1 Šentilj - Maribor (Šentilj - Pesnica), řada motoristů kvůli vysoké ceně dálniční známky volila objízdnou trasu po lokálních silnicích. Situace se však změnila v létě 2009, kdy byl otevřen východní obchvat Mariboru (Pesnica - Slivnica) a navazující dálniční úsek A4 z Mariboru k Ptuji (Slivnica - Draženci, 20 km). Po sjezdu z dálnice pak zbývá jen 10 km po staré silnici E59 k hraničnímu přechodu Gruškovje/Macelj.
Re: okolo Mariboru?
04. 08. 2010 16:59
Zbývá sice 14km, ale to je jen detail.
Re: okolo Mariboru?
04. 08. 2010 18:31
Loni jsem jela v létě stále stejně jako vždy, tak nevím. Zpět jsem jela 1. cervence 2009 a také pořád ještě přes město. Chtěla jsem info jak je to tedy od Rakouska přes nebo okolo ( nemyslím nějaké neplacené úseky, ale přímo!) výše zmíněněného Mariboru letos - dokáže to někdo napsat?
Žádné citace. dík
avatar Re: okolo Mariboru?
04. 08. 2010 23:56
janča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Loni jsem jela v létě stále stejně jako vždy, tak nevím. Zpět jsem jela 1. cervence 2009 a také pořád ještě přes město. Chtěla jsem info jak je to tedy od Rakouska přes nebo okolo ( nemyslím nějaké neplacené úseky, ale přímo!) výše zmíněněného Mariboru letos - dokáže to někdo napsat? Žádné citace. dík

Obchvat Mariboru a mapa dálnice na promet.si

úsek dálnice - Spielfeld/Šentilj, kolem Mariboru, Draženci (u Ptuje) délka 45 km, dále silnice č.9 směrem k hraničnímu přechodu Gruškovje/Macelj délka15 km.
Re: okolo Mariboru?
07. 08. 2010 15:49
To už se za hranicema nejede ani na kruhák a hned nějak na dálnici směr HR resp. Macelj atd.nebo až někde za kruhákem? Už mimo Maribor? ?
Re: okolo Mariboru?
08. 08. 2010 17:42
škoda, že nikdo neví
avatar Re: okolo Mariboru?
08. 08. 2010 18:20
přes kruhák už se nejede, více méně ho nadjedeš a pokračuješ dál na Zagreb nebo na Ljubljanu
Re: okolo Mariboru?
08. 08. 2010 20:37
ladis napsal(a):
-------------------------------------------------------
> škoda, že nikdo neví

Oni to vědí všichni mimo těch, co jsou líní hledat informace. Promiň...
Re: okolo Mariboru?
10. 08. 2010 11:46
Doporučuji trasu: Rakousko exit 226 na Mureck,dále přes hraniční řeku do Slovinska na Lenart,Ptuj,Tržec a napojit se zpět na silnici č.9. Potom už je to asi 10 km na hranice. Délka této trasy je od sjezdu z Rakouské dálnice až na připojení na silnici č.9 je 60 km, doba jízdy 50 minut. Zdržení oproti dálnici je max 30 minut. Trasa je málo frekventovaná, již jsem to jel dvakrát a jsem spokojen.
Pepíno
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 174
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.