Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS

Autor Rosmarine 
avatar Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
06. 02. 2010 16:53
Máte někdo zkušenost či informace o cestování s tímto dopravcem? Díky.
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
08. 02. 2010 14:14
S tímto ne, ale velmi dobrá zkušenost je s CK Globtour, jejíž služby již několik let ke svojí spokojenosti využívá moje matka při svých cestách na Pelješac.
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
08. 02. 2010 17:04
Omlouvám se, asi jsem to špatně napsala - nejedná se mi o zajištění dovolené, ale pouze o využití autobusové linky z Ploče nebo Neumu do Prahy, kterou TOUBUS údajně provozuje. Tak tady hledám někoho, kdo s nimi někdy cestoval.
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
09. 02. 2010 09:36
Rosmarine zkus radeji sem kouknout,ti maji uz jiste zkusenosti.
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
09. 02. 2010 11:37
jela s nima loni moje sestra z brna do splitu a byla spokojena... akorat mam pocit ze chteli nejaky priplatek za zavazadla, ale to chce asi skoro kazdy dopravce
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
09. 02. 2010 14:58
Pro Rosmarine - zadej si do vyhedavače heslo Autobusová doprava do Chorvatska a objeví se Ti několik firem, vč. Tourbasu, které provozují v létě 2010 dopravu do HR. Najdeš i jízdní řády a ceny. Zkušenost nemám, a o tu Ti asi šlo, ale možná to pomůže i ostatním
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
09. 02. 2010 16:24
Rosmarine:
napsala jsi to dobře. Zmíněná matka tuto CK využívá pouze jako dopravce. Cena zpáteční jízdenky Praha -Janjina byla loni 2500,-Kč bez jakýchkoliv příplatků. Autobusy jezdí až do Orebiče. Odjezd z Prahy v pátek kolem poledního, odjezd z Orebiče v sobotu odpledne. Jezdí každý týden, pouze na začátku sezóny je v případě nevyužití kapacity autobusu možný přestup na autobus místního dopravce, který dokončuje svoz do Orebiče (přestupuje se v Gradacu). Pokud si dohodneš výstupní a nástupní destinaci, řidič nebo delegát podá včasné informace o příjezdu a odjezdu. Budeš-li chtít podrobnější info, pošli SZ.
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
10. 02. 2010 00:15
Fanky napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rosmarine zkus radeji sem kouknout,ti maji uz
> jiste zkusenosti.

Děkuji, to jsem našla také, ale na informace z roku 2003 se nechci spoléhat.


Martine: super a díky, píšu Ti SZ. thumbs up
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
11. 02. 2010 17:33
Rosmarine:
Poslal jsem Ti info na SZ.
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
11. 02. 2010 21:34
Martine, díky moc za báječnou zprávu a kontakt. smiling smileythumbs up
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
14. 02. 2010 15:40
Rosmarin,dlouho jsem tě neviděla.
Kam se letos chystáte? Navštívíte Vir?

Jinak mám zkušenost s Adriatour,fungují v sezoně,jednosměrné jízdné stojí 1300 a více informací asi najdeš na stránkách.
Loni takhle za mnou jeli tcháni,když jsem byla měsíc na Viru,jen jsem si pro ně zajela do Zadaru.
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
14. 02. 2010 15:46
Ahoj, letos na Vir nejedeme - ještě nás nepustil Pelješac. Autobusové spojení hledám pro synka, kterého tam přivezeme, ale po týdnu musí odjet. Tak to víš, rodiče pro něj chtějí pohodový návrat, aby měl na první dovolenou v HR ty nejlepší vzpomínky. smiling smiley A zařadil se mezi nás....Jadranomily thumbs upsmiling smiley
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
14. 02. 2010 16:45
...ahoj Rosmarine a tohle...? smiling smiley
[www.tourbus.cz]
např. ... [www.tourbus.cz]



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (14. 02. 2010 16:57).
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
15. 02. 2010 15:21
Prosím o radu jak dlouho trvá cesta autobusem z Prahy do Šibeniku.Jedu s ck Vítkovice.Dík
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
15. 02. 2010 15:31
Záleží na tom jak moc cestou sbírá lidi. Před cca 4 lety busem do Drveniku. Nástup u Ženských domovů (Praha 5) asi kolem šestnácté, v Šibeniku jsme vyhazovali lidi něco po páté ráno. Ale stavěli jsme asi 5x v ČR a nabírali lidi.
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
15. 02. 2010 15:42
tak že cca 13-15 hodin.To mi stačí díky za odpověď
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
15. 02. 2010 16:54
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...ahoj Rosmarine a tohle...? smiling smiley
> [www.tourbus.cz]
> např. ... [www.tourbus.cz]



Teda, Péťo, teď jsi mě rozesmál thumbs up smiley - podívej se na nadpis vlákna. Právě na tuto společnost jsem hledala někoho, kdo s nimi má zkušenosti. Nikdo se nenašel a tak to vypadá na zajištění přes Globtour - díky za rady MartineV. thumbs up Dnes mi od nich přišel katalog a vypadá to skvěle, hlavně jezdí přes Pelješac, tak na něj budeme číhat přímo u cesty yawning smiley a nebudeme muset daleko zajíždět. JJ, to jsou ale krásné starosti! yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rosmarine (15. 02. 2010 16:58).
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
15. 02. 2010 17:08
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Záleží na tom jak moc cestou sbírá lidi. Před cca
> 4 lety busem do Drveniku. Nástup u Ženských domovů
> (Praha 5) asi kolem šestnácté, v Šibeniku jsme
> vyhazovali lidi něco po páté ráno. Ale stavěli
> jsme asi 5x v ČR a nabírali lidi.

dost dobrý, 5x nabírat lidi v CZ (určitě je nenabíral na dálnici), po cestě nějaké čůrpauzy ( a to něco trvá, než se dámy na ve frontě na nějakém zadara odpočívadke vyčurají), mýto, hranice.. ...za třináct hodin....
mám komplex, že jezdím tak pomalu....yawning smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil mack (15. 02. 2010 17:14).
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
15. 02. 2010 18:22
Kdysi jsme také jezdili busem a jelikož bydlíme u rak.hranic, tak autobus vyjel někdy odpoledne a když jsme nastupovali my, tak byl většinou plný.Horší to bylo zpět,protože bus od nás, tak jsme objeli kus republiky než všechny rozvezl.Nic příjemného.Ale jinak to pak šlapalo,oni jak se každý týden točili, tak věděli co a jak.Například na slo-hr hranici fronty a oni si tak šikovně najeli, že jsme za chvíli měli všechny za zády.
Ještě časy: odjezd 19.00 - příjezd Zadar 9.00
20.00 Krk 9.30
19.30 Vodice 8.30
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
15. 02. 2010 18:32
My máme zkušenost: Přerov - Split 18 hodin s ck Vítkovice
Přerov - Primošten necelých 18 hodin s ck Tišnov
vždy mimo sezonu, kdy jsou silnice volnější
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
15. 02. 2010 18:36
a jak dlouhé jsou přestávky na odpočívadlech
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
15. 02. 2010 19:03
Tak 15 - 25 minut. Skutečně záleží na těch frontách na WC. Mack má přehled. Dá se ta cesta ale vydržet .Večer Vám pustí video a ráno jste v Chorvatsku a už se těšíte. Zpáteční cesta je horší, to nebere konce.
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
15. 02. 2010 19:35
Opravdu to bývá 15-20 minut, vždycky ale záleží jak se Karel s Karlem dohodnou. spinning smiley sticking its tongue out

avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
16. 02. 2010 09:36
dobré video....Rosmarine, pozor na podšálky....yawning smiley
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
17. 02. 2010 12:51
ten autobus Adriatour vyjíždí v 15 hod z Prahy a vyzvedávala jsem tchány ve 4hod ráno v Zadaru. Jeli přes Brno a nabírali po cestě 2x. V Jihlavě a v Brně a měli jěště menší zdržení na madarských hranicích.
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
17. 02. 2010 13:24
...Rosmarine... Ti, kdo Vám zajišťují dopravu ...thumbs up
... mám dlouholeté... jen ty nejlepší zkušenosti...smiling smiley
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
17. 02. 2010 17:29
Péťo, neříkej, že jsi také ÚČASTNÍK ZÁJEZDU? thumbs up smiley No, doufáme, že si to synek užije.
avatar Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
17. 02. 2010 18:52
...Rosmarine... za posledních 26 let jsem s nimi jel příležitostně celkem 3 x ( naposledy 2007 ) ... spolehlivá nadnárodní společnost ...
ještě mám GSM číslo na vedoucí v Praze, která tam stále pracuje ...
... tehdy za 15 minut telefonicky z Prahy vyřešila náš problém ( který nebyl náhodou ... a poněkud upřednostňoval klientelu západní provenience ) na hotelu v Orebiči takovým způsobem ...že nás daná recepční ( z počátku nepřístupná ) s úklonou zdravila po celou dobu pobytu ...smiling smiley
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
17. 02. 2010 22:18
jsi dítě štěstěny,Bessy.Nebo já nevím.Moje zkušenost je taková, že z jejich stránek na mě vyskákalo 26 trojskejch koní,následky čistím doteď,a paní na jejich infolince byla tak milá,že po pár vteřinách rozhovoru jsem utrpěla potraumatický šok a s úklonou a s omluvou jsem zavěsila já..moody smiley a to jsem slušně vychovaná....Tak hledám náhradní zdroj dopravy..ale většinou ty firmy provozují linky až od poloviny června.Neznáte prosím ještě někdo nějakou společnost s linkou do HR?
Re: Autobusem do a z Chorvatska - TOURBUS
26. 02. 2010 11:23
Zkus se obratit na Dezku Decin myslim ze vyjizdi drive nez v puli cervna. Je to cestovka, ale da se dokoupit jen doprava.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 165
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.