Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

trasa Rijeka Makarska

Autor Puamik 
trasa Rijeka Makarska
16. 09. 2007 21:35
za jak dlouho se dá ujet trasa Rijeka Makarská po magistrále?
avatar Re: trasa Rijeka Makarska
16. 09. 2007 22:21
Předpokládám že myslíš vnitrozemskou magistrálu (po pobřeží by to byl očistec). Já bych jel Makarska, Gornja Brela, Čista Provo, Knin, Gračac, Korenica, Otočac, Senj, Rieka . Takhle se to podle mě dá ujet mezi 4 až 5 hodinami.
Re: trasa Rijeka Makarska
16. 09. 2007 22:30
jo jo, myslel jsem po pobřeží :-))
avatar Re: trasa Rijeka Makarska
16. 09. 2007 23:25
Tak to si vynásob výsledný čas dvěma.
Re: trasa Rijeka Makarska
17. 09. 2007 07:28
to Puamik: nenech se odradit :-) je to sice zdlouhavé, ale stojí to za to. Jeli jsme to loni. Sice nadvakrát, vždy navečer a pak brzo poránu, ale byla to nádhera. Tak štastnou cestu smileys with beer
Re: trasa Rijeka Makarska
17. 09. 2007 19:26
Jestli pospícháš, najeď nad Makarskou na dálnici a sjedeš z ní v Rijece. Není lepší cesty.
avatar Re: trasa Rijeka Makarska
17. 09. 2007 20:06
Puamik asi nechce pospíchat a chce se kochat výhledy na moře, nebylo by to špatné projet mimo sezovu, když je hezky....

plánovač Route63 - asi 420 km - Rijeka, Zadar, Šibenik, Primošten, Makarska -furt při moři ...

asi by bylo lepší jet od Makarské, aby člověk jel při skalách a ne při moři...

vzhledem k provozu na magistrále tipuji tak 7 hodin, průměr 60km/hod...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 88
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.