Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ravča - Ploče

Autor fanda 
Re: Ravča - Ploče
24. 04. 2010 06:00
To vinklar: Já jezdím dále na Bosnu a asi 10 km za Vrgoracem jsou Ljubuški (benzínky asi 4) a o dalších 15 km dále je OMV v Čapljině.
avatar Re: Ravča - Ploče
24. 04. 2010 08:41
...tady muzete kouknout,kde jsou benzinky na uzemi HR: OMV a INA a tady je mapa celeho HR s benzinkami



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fanky (24. 04. 2010 08:43).
avatar Re: Ravča - Ploče
02. 05. 2010 10:33
MELLO napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Buďme rádi i za to, co stihli doposud. thumbs up
Přesně tak, úplně souhlasím. Kdyby stavěli takovou rychlostí a v takové kvalitě jako se staví u nás, jezdili bychom ještě mnoho dalších let na jih Chorvatska po "staré cestě". Nad rychlostí s jakou se dálnice v Chorvatsku v tak neskutečně složitém terénu staví a nad jejich kvalitou můžeme akorát smeknout.
Stačí mě když denně vidím stavbu R6 mezi K.Vary a Chebem. Když jeden 7,5km úsek konečně po více než 3 letech zprovoznili tak nevydržel bez úhony ani pár měsíců, před každým nájezdem na most se utvořily na vozovce neuvěřitelné nerovnosti. A to je ten úsek zprovozněn pouze v jednom profilu s omezenou rychlostí 80km/h, při plném provozu by to bylo jistě mnohem horší.

** Petr **
Re: Ravča - Ploče
15. 05. 2010 12:21
Vrátil jsem se minulý týden z Orebiče,dálnice stále končí v Ravče,ale asi 10km před Ploče je otevřena nová dálnice,nebo spíš silnice pro motorová vozidla a sjezd je až za Ploče přímo na Jadranský magistrále,musí se ale kousek za Ravče jet rovně směr Dubrovnik a neodbočovat doprava na Ploče,nejsem si ale jistej,zda je to rychlejší,naopak bych řekl,že spíš delší a v úseku před tou novou silnicí jsou samý zatáčky a silnice nic moc,zvláště pod jedním rozestavěným mostem budoucí dálnice,to bylo cca 100m opravdu na džíp.Co se týče dálnice ve Slovinsku,tak se docela pochlapili,dálnice je až někde do Ptuje,úspora oproti objíždce dobrou hodinu,takže už stojí za to uvažovat o známce.Celkově jsme jeli cestu od hranic ČR až do Orebiče 12hodin a zpátky dokonce 10 a půl,což se mi nikdy před tím nepodařilo. Ještě pozor,pro ty kdo jedou před 4.7..první ranní trajekt z Ploče byl zrušen a je zase až v sezóně!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Folin (15. 05. 2010 12:24).
Re: Ravča - Ploče
16. 05. 2010 00:52
super info smiling smiley
Re: Ravča - Ploče
18. 05. 2010 16:44
Ahoj všem. V neděli jsem projížděl od Ravče do Ljubušek a všimnul jsem si, že je uzavřena cesta z Vrgoracu do Ploče. Objížďka značena vcelku kvalitně. Podrobnosti nevím, zkusím něco pohledat.
Re: Ravča - Ploče
18. 05. 2010 16:49
Tak jsem to našel (příště musím změnit algoritmus). Dávám to sem v originálu. - do 10. lipnja, zbog radova na izgradnji dionice autoceste A 1 Ravča-Ploče, promet će zbog zatvaranja ŽC kod Vrgorca biti preusmjeren na državne ceste D 62 i D 513-Vrgorac-Mali Prolog-Ploče.
avatar Re: Ravča - Ploče
06. 07. 2010 18:37
Re: Ravča - Ploče
06. 07. 2010 20:17
Vsobotu jsme projeli Ploče-Vrgorac , v pohodě , objížďka značená , nějakých 20 minutek po docela slušné silnici . Jen když se projíždí přes stavbu dálnice , tak je to pár metrů " polní cesta".
Re: Ravča - Ploče
06. 07. 2010 21:22
Pochopil sem dobře, že až 2012?
avatar Re: Ravča - Ploče
08. 07. 2010 12:49
smiling smiley Zdravím "Ludecek" a prosím o přesnější popis trasy Ravća-Vrgorac a dáli se nějak sjet do Ploče.Loni jsem jel až do Ravća a tam byl poměrně slušný odklon na Ploče a nevím jak je to teď. confused smiley
28.8. se chystám jet na obvyklé místo Sreser na Pelješaci(kam jezdím už 5 let), a každý rok je s cestováním autem něco nového ! eye popping smiley
Děkuji a přeji všem co se chystají do Chorvatska příjemnou,bez poruch,nehod,medůz,žraloků,mraků,deště,Bory........dovču.thumbs up smiley
Re: Ravča - Ploče
08. 07. 2010 14:33
To ertepetr : nevím jak to je konkrétně na konci dálnice Ravča , my jeli z Ploče do Vrgorace a dál po staré na Knin , ale nebude tam problém . Až do Vrgorace jezdili proti od dálnice plynule , pak jako když utne a byli jsme na silnici sami . Konec dálnice je z kopce vidět , takže bych si tipnul , že se sjede z dálnice nějakých 5 km do Vrgorace a pak po slušné cestě dojedeš přímo do Ploče. Jak jsem psal výše , jen když se přejíždí stavba pokračující dálníce , tak jsou semafory a kousek horší silnice , tak tam by se mohly udělat fronty.
avatar Re: Ravča - Ploče
08. 07. 2010 15:01
Díky moc, thumbs up
každá informace je pro mě vzácná.Na netu jsem našel pár informací o trase Ravća-Ploče, ale jsou to víceméně pro ty co rozumí plánům a nebo tam mají informační plány budoucnosti. confused smileyeye popping smiley. Proto jsem rád za informace přímo z děje lidsky psané!
Díky smileys with beer
Re: Ravča - Ploče
02. 08. 2010 13:09
Ahoj. V sobotu 31.07.2010 jsem se vrátil z Chorvatska, z Orebiče. Úsek Vrgorac - Ploče, jsem projel oběma způsoby. Směrem tam jsem jel přes Vina, Umčani. Tato trasa je dosti náročná, samé serpentiny a srázy, úzká cesta. Zpátky jsme jeli přes Veliki Prolog. Mimo úsek popod nověbudované dálniční úseky cesta výborná a rychlá, dovolím si tvrdit že i rychlejší. Já doporučuji trasu Vrgorac - Veliki Prolog - Ploče!
Re: Ravča - Ploče
02. 08. 2010 13:24
Takže z Ploče už bude dálnice až do Dubrovniku kopírovat pobřeží? A co úsek přes BiH? Ten bude chybět, nebo podle nějaké dohody to budou spolufinancovat?

Docela mě láká dovolená u Dubrovniku nebo na Mljetu, ale počkám si, až bude dálnice až tam.
avatar Re: Ravča - Ploče
02. 08. 2010 14:16
Nevím kolik Ti je, ale aby jsi se toho dožil. Já myslím, že to potrvá pěkně dlouho.
Re: Ravča - Ploče
02. 08. 2010 14:20
Neboj, pokud to bude do 10 let, tak se toho ještě snad dožiju. thumbs up
avatar Re: Ravča - Ploče
02. 08. 2010 14:44
Také doufám. smileys with beer
avatar Re: Ravča - Ploče
02. 08. 2010 14:59
yawning smiley Tak to být tebou, to Mello, tak na tu dálnici raději nečekej a jeď eye popping smiley ! Podle posledních tpráv se dálnice do Dubrovníku dostaví až v roce 2020 a most na Pelješac v roce 2013.confused smiley Nejsou many a sponzoři se jim do toho nehrnou, protože jejich dálnice jsou sice perfekní, ale vzhledem k mimořádně náročném terénu, také slušně drahé !eye rolling smiley
Re: Ravča - Ploče
04. 08. 2010 09:34
Úsek přes BIH měl být řešen mostem v moři . Bosňákům se tato varianta samozřejmě nelíbí .
Re: Ravča - Ploče
04. 08. 2010 10:46
Taky uz zacali

[maps.google.com]

ale tipoval bych, ze uz taky asi skoncili. Uz se to tu tusim probiralo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 135
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.