Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

LPG na trajekt OK?

Autor Palice 
LPG na trajekt OK?
27. 06. 2005 06:51
Možná mám naprosto hloupý dotaz a všem je jasné - smí LPG auto na trajekt nebo vůbec ne? :-) Díky!
vrgada
Re: LPG na trajekt OK?
27. 06. 2005 15:08
Taky by mne to dost zajimalo? Mam zaplacenou dovolenou a mezitim jsem si nechal udelat prestavbu LPG a hm co ted mohu/nemohu? Vzhledem k male cetnosti stanic LPG, tam stejne asi uz nebude plyn, ale nejak se mi nechce platit pokutu...
Re: LPG na trajekt OK?
27. 06. 2005 21:54
Loni sem jel trjektem Zadar - Iž a naprosto bez problémů . Letos pojedu Zadar - Dugi otok tak snad to bude stejný .
jirkaK
Re: LPG na trajekt OK?
27. 06. 2005 22:53
nikdy po tom nikdo nepátral. Ovšem jestli to maj někde napsaný, že se to nesmí.... ??? V tomhle případě se zkuste řídit heslem : kdo se moc ptá, moc se doví.
JIRKA Z RI
Re: LPG na trajekt OK?
27. 06. 2005 23:13
...PODLE CHORVATSKYCH PREDPISU LODNI PREPRAVA MEZI OSTROVY JE VLASTNE JEN PRODLOUŽENA SILNIČNI SIT...VEDOU SE JEDINE DOHADY, PROČ SE ZA PREPRAVU VOZIDEL PLATI PRECE JEN VICE NEŽLI NA DALNICICH...I KDYŽ MISTNI PLATI O DOST MENE...AHOJ!
Re: LPG na trajekt OK?
24. 01. 2006 22:58
chystám se jet do Švédska, lpg se tam celkem běžně používá, mate zkušennosti s tímto trajektem ?
Re: LPG na trajekt OK?
25. 01. 2006 10:10
RE: LPG na trajekt
Chlapi mám auto na plyn už nějakou dobu ,s problémy jsem se nikdy nesetkal.Loni při trajektu Split - Vis jsem se opět při naloďování ptal a dívali se na mne,jako na blázna.Taky v předpisech Jadrolinie není ani zmínka,že by něco zakazovali.Výše uvedená poznámka o četnosti LPG stanic v Chorvatsku už se taky nezkládá na pravdě.
PetrD
Re: LPG na trajekt OK?
26. 01. 2006 17:38
v lete jsem to absolvoval bez problemu, ale pro jistotu jsem se nikoho neptal
Jitka1
Re: LPG na trajekt OK?
26. 01. 2006 20:07
Jedine musi mit specialni trajekt cisterny s pohonymi hmotami i plynem, ale to se tyka jenom velkych aut, ktere zasobuji.
ero
Re: LPG na trajekt OK?
06. 02. 2006 00:48
To SWE je v pohodě absolvoval jsem to 4x a bez problémů.Nikde žádný značky zakazující LPG a až uvidíš ten trajekt a palubu ,kde jsou auta ,pochopíš proč,rozhodně tam nehrozí nahromadění hypoteticky unikajícího plynu možná by snad unikala celá cisterna.Dovolil bych si taky nesouhlasit se slovy celkem běžně používá ,strávil jsem tam 3 měsíce a zjistil jsem, že v celé SWE je 6 lpg pump ,což považuji za dost málo, vemu-li v potaz rozlohu.Jo a už ani nemluvim o tom ,že najít je je taky pěkná fuška-vždycky se musí sject z hlavních tahů cca7km. Bližší Informace a mapy najdeš na www.gas-tankstellen.de. Radim vytiskni si ty mapy ve velkym rozlišení a pak se vybav dobrým autoatlasem či GPS.Šťastnou cestu a rád poradím.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 117
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.