Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

zákaz objezdu Slovinské dálnice

Autor čertice 
zákaz objezdu Slovinské dálnice
01. 09. 2009 14:39
Jedeme v pátek do Chorvatska a dnes jsem se dozvěděla, že ve Slovinsku se nedá objet dálnice bez poplatku. Kdo mi může odpovědět?
avatar Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
01. 09. 2009 14:50
čertice...protože jsi na tomto Foru první den... tak zkus proběhnout více podtémat ( vláken ) na hlavním foru...s názvem doprava... tady je např. video od In0xe...



...ale je tady toho spoustu jak si poradit bez slovinské dálnice... třeba i přes Maďarsko...smiling smiley
...např. " vlákno " ...Už jsme objeli placenou silnici ve Slovinsku ...proběhni si poslední aktuální stránky ...atd...atd...atd...
...a navíc, když si v pravo nahoře nad modrou lištou otevřeš soukromé zprávy...máš tam ještě další možnost...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (01. 09. 2009 15:07).
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
03. 09. 2009 10:29
Ahojky vsem,

taky jsem slysela, ze uz se dalnice ve Slovinsku neda objet.
Nevratil se ted nekdo, kdo by o tom mohl rict vice?
Dekuji.
avatar Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
03. 09. 2009 11:21
zajímavé je, že tyhle pitomosti vždy někde slyší ženské...asi u kadeřníka....
divné je, že je nenapadne, že je to země podobná naší a ti obyvatelelé musí někde jezdit i mimo dálnic....
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
03. 09. 2009 12:03
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 16:28).
avatar Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
03. 09. 2009 13:03
Jsme snad v EU. Tak kdo tam kontroluje?? Kde se berou takové informace?
Anonymní uživatel
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
03. 09. 2009 13:05
Čertice, tvůj příspěvek patří do vlákna OSTATNÍ - umíme se smát. Toto by byla krása pro Slovince ale technicky je to neproveditelné. . Nikdy mne nikdo nemůže nutit, kterou cestu mám použít. Pouze v případě katastrofy atd.angry smiley
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
03. 09. 2009 16:37
Ja bych se ani nedivila, kdyby neco takoveho Slovinci vymysleli, jsou to desni podvrataci!
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
04. 09. 2009 12:34
Všechny zprávy o neprůjezdnosti některé silnice, o zákazech a o hromadách písku, vypouštějí ti, co se snaží Slovinsko projet podle několik let staré mapy, případně podle zastaralé mapy v navigaci.
Kdo si před cestou na netu najde aktuální stav silnic a dálnic, tak na žádný zákaz nenarazí.
Anonymní uživatel
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
05. 09. 2009 14:01
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (05. 08. 2018 22:12).
avatar Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
06. 09. 2009 00:03
Svatosova napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ja bych se ani nedivila, kdyby neco takoveho
> Slovinci vymysleli, jsou to desni podvrataci!

Já bych se nedivil, kdyby si teď Slovinci povzdechli, jaká že jsi to kráva, Svatošová . . . eye rolling smiley
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
06. 09. 2009 09:27
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 16:27).
Anonymní uživatel
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
06. 09. 2009 09:45
Fido, jsi velký mistr slova a diplomat. Výsledek je skutečně stejný. Možná ještě kvalitnější, protože každý zná Kopeckého a Janžurovou a potažmo tento výrok. A je mi jasné, že ona dáma /Svatosova/ urazila všechny majitelé podvraťáků - našich oblíbených domácích mazlíčků - tedy čoklů bez PP. A to nepromíjím !!!angry smiley
avatar Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
06. 09. 2009 14:43
nechte teho..přece se nebudete dohadovat o takovej volovině a rači si dejte jak já burčákadrinking smiley
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
06. 09. 2009 15:32
Dáváš sem mapu,mně je absolutně jasná,ale 90% dalších bude zkoumat zda může jet po okruhu a najet na dálnici,proto že je tam dálnice,1000x bylo řečeno že tam už dálnice není,ale jim to jasný není. Tak to asi vypadá i s tím dotazem zákazu objezdu,a věřím tomu,že se to tu chytne!!!
Anonymní uživatel
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
06. 09. 2009 17:08
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> nechte teho..přece se nebudete dohadovat o takovej
> volovině a rači si dejte jak já burčákadrinking smiley

Já si z toho dělám srandu, ale teď úplně vážně.
A to si toho burčáka mám koupit v plastové flašce u silnice z HK na Žamberk? Já nevím. Nerozumím moc vínu ale tomuto modelu burčáku bych asi nevěřil.Tedy jako zhubnout, to jo, to bych potřeboval. Ale přirozenou cestou. Ale toto, co jsem o tom slyšel !!!
confused smiley
avatar Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
06. 09. 2009 18:13
Známí jeli 30.8. přes Mureck a bez problému. My přejeli Slovinsko zpět včera od Ptuje již po dálnici.

Michal
avatar Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
06. 09. 2009 18:53
Šatava..no u silnice bych to moc nekupoval..to z burčákem nemá nic společného..mosíš zajet na výlet s rodinou nejspíš někam do vinného sklípka na J Moravu smoking smiley
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
07. 09. 2009 16:53
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 16:27).
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
07. 09. 2009 18:12
Co ji napadáte,jste jak banda vymazanců,vždyt ta holká má docela pravdu,jen se podívejte co chtějí za dálniční známky vy hnupové.eye rolling smiley
avatar Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
07. 09. 2009 18:28
to, co chtějí za dálniční známky by asi udělal každý, který by byl nucen stavět dálnice pro cca 2,5 milionu cizinců, kteří jejich zemí pouze profrčí k moři, aniž by tam něco utratili ( vyjma snad benzinu)....
a paušalizovat na celý národ, že Slovinci jsou podvraťáci je totéž jako říkat, že všichni Miroslavové jsou hňupi, i když výjimky se jistě najdou...
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
07. 09. 2009 20:54
Macku,2500000 cizinců?,kolik jich projede u nás a jinde v evropě,vrat se zpátky na zem,na kolik km jim přispěje EU?
jsou to prachsprostí vyděrači a řeknem si to příští rok kolik se bude platit ve slovinsku za dálnici.Hnupové?to si bereš asi na sebe,že?Já tě nenapadl,jen ty co hned tak rychle soudí druhý a ty jak koukám jseš taky pěknej rychlík.
Zdar Slovinsku?
Anonymní uživatel
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
08. 09. 2009 11:13
Chlapci, chlapci. Vždyť o nic nejde. A proto si hlavně vzteky nevykousejte kulky. Kolista Vám to napsal jasně, tak hajdy pro burčák.angry smiley
avatar Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
08. 09. 2009 15:43
Takový přihlouplý dotaz a Vy se div neperete.Někdo si tu dělá prdel , tohle přece normální člověk nemůže myslet vážně hot smiley
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
08. 09. 2009 18:12
Ted mladá donésla 3 litry burčačku. Mnam Mnam.thumbs up smiley
avatar Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
09. 09. 2009 11:12
Jo taky už se těšim , příští výkend jedem na vinobraní drinking smiley
Anonymní uživatel
Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
09. 09. 2009 15:52
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ted mladá donésla 3 litry burčačku. Mnam Mnam.thumbs up smiley

toto je snad nejhorší věta kterou jsem mohl po celodenní namahavé šichtě přečíst. Jdu si dát vodu se šťávou.
Jak jsem již napsal - od silnice ho nechci. Prostě mu nevěřím a proto každému z Vás tiše závidím. Ajaxi, ajaxi !!!! Ty zlý člověče. Ale přeji Ti to.
smileys with beer
avatar Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
09. 09. 2009 20:58
já, nejsa vivař tomu asi nerozumím....
každej vinař by dle mne chtěl svou práci zhodnotit, aby kvašením moštu měl co největší výnos v dobrém víně....
chápu vinaře ( z četby) , když to "bouchne" , tak je radost a koštuje se....
myslím si ale, že ten "burčák" po cestách a na poutích prodávají pouze ti, co z toho kvasu víno mít ani nechtějí, asi nestojí za nic, a chtějí akorát rejžovat...ta tradice je snad jen u nás, nebo snad v Rakousích....
třeba ve Francii, vinařské zemi, tyto sráděry (v pravém slova smyslu) vůbec v prodeji neznají....smileys with beer
avatar Re: zákaz objezdu Slovinské dálnice
09. 09. 2009 21:35
Fido napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Taky jsi Modeno dostal od Svatosova tuhle hezkou
> SZ?
> Cituji: "Ty jsi ale srac, urazet ti jde.
> Chudaku!!!!!

jj také jsem měl tu čest - Svatosová bude asi mít menses, možná i krámy . . . eye rolling smileyhot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 227
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.