Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chorvatsko v červnu

Autor koala 
Re: Chorvatsko v červnu
30. 01. 2019 12:52
V červnu (koneckonců kdykoliv) je pro mne nejdůležitější v Chorvatsku u moře "svit sluníčka". Na pláži tě ohřeje a do vody se jdeš ochladit. A tak pořád dokola .A o tom to je. Navíc výhodou studené vody při koupání....více spálených kalorií a úbytek tuku po těle.
Chce li se někdo "bahnit" déle v moři, tak to chce použít v červnu třeba neoprén, nebo termály např. v Maďarsku, popřípadě Egypt nebo Keňu s možností např. proletění se vzduchem, což zařídí občas...však vy víte kdo.
30. 01. 2019 14:46
Předloni bylo v červnu teplo, skoro až tropy. Proto jsem loni zvolil červen taky. Ale moc se to s počasím nevyvedlo. Lidí míň, ale teplota okolo 25-26 st a moře mělo 17-18. Každý den to měřil nějaký pražák a hned zatepla mi to hlásil. grinning smiley Mám rád studenější vodu, ale tohle bylo moc a navíc se člověk pak na pláži ani neprohřál. S červnem jsem skončil. Doma jsem to schytal, takže by mi to stejně podruhý neprošlo. Možná, že to byla jen nějaká teplotní anomálie a průměrně jsou červny teplejší, ale znovu to zkoušet nebudu. Chápu, že jsou lidi, co jezdí v červnu nebo v září a pochvalují si. Tohle je čistě můj názor a rozhodnutí
30. 01. 2019 15:14
V červnu jsem se něco najezdil. A blbé počasí jen jednou, propršelo cca 5 dní? Pak azuro a pohodička. To, že jsou teploty vzduchu cca 28-29, pak voda 23 nepřijde studená. Zažil jsem v červnu i 37 vzduch. To pak voda, která má skoro o 15 stupňů méně, dělá z chlapů holčičky.
Ani v sezóně nemusí být košer počasí. Teď byly dva roky pařáky, ale co bude letos? Už počasí není, co bývalo.
01. 02. 2019 13:55
Řekl bych, že za posledních 20 let, co jezdím do HR se vytratila stálost počasí. Mám pocit, že posledních několik let jsou častější náhlé změny počasí, které sice netrvají dlouho, ale dokáží na dlouho dobu promíchat a ochladit moře, které se potom déle ohřívá. Osobně mi chladnější moře nevadí, ale ostatním členům rodiny ano.
02. 02. 2019 13:44
MartinR: Ony i zimy jsou tam častěji a častěji ledové a zasněžené i u moře, kde dříve napadl sníh "jednou za uherák". Takže se zákonitě i víc ochladí hluboké moře. Tak přemýšlím, že v Chorvatsku to oteplování klimatu nějak nefunguje...
Chytit pěkné počasí při týdenní nebo dvoutýdenní dovolené je tedy o štěstí.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 32
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.