Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kuřáci na pláži.

Autor přímětice 
brad
Re: Kuřáci na pláži.
21. 03. 2006 09:49
No jasně,měla to být sranda po ránu,zapomněl jsem na smailíka...
Re: Kuřáci na pláži.
21. 03. 2006 20:38
Jasně, že nehulím u stojanu, takovej magor zas nejsem. A pro brada: benzínky dnes nejsou už jenom stojany-někdy maj ty benzínky i odpočívadla, parkoviště apod. Kdybys chtěl, můžu ti poslat fotku takové moderní současné benzínové pumpy. (doufám, že to bereš jako prdel)hot smileyhot smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
brad
Re: Kuřáci na pláži.
21. 03. 2006 21:19
jasně,já to přece taky jako srandu bral a psal.Žádný fotky by mi nepomohly-já už bych potřeboval nabalit,natankovat a vyrazit,ale mám to ještě za moc.
FERY
Re: Kuřáci na pláži.
21. 03. 2006 22:00
TO JARDA:napravení kuřáci maj víc rozumu?to je k popukání chytrolíne,tak se přiznej,že jsi se nemohl naučit kouřit,nikdy jsi to neuměl,děti se Ti vychechtali,to byl důvod,že jsi s tím sekl,to víš,každej se to naučit nemůže,a ještě jsi zapoměl napsat kolik korunek jsi ušetřil a jak jsi zdravej,já na rozdíl od Tebe možná chcípnu,kdežto Ty zde budeš až do smrti,tak to Ti fakt nezávidím ,přesto Ti přeji hezkou dovolenou na pláži bez vajglů
Re: Kuřáci na pláži.
22. 03. 2006 08:03
Rery: díky za přání, nápodobně. Není to nic k chlubení, ale kouřil jsem od deseti let "profesionálně".

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kuřáci na pláži.
22. 03. 2006 20:04
Pil-umřel. Nepil-umřel takygrinning smiley
Re: Kuřáci na pláži.
22. 03. 2006 20:27
Ono se to rejpe a dělají srandičky. Ale kdyby vám v rodině umíral kuřák na rakovinu plic, už by vám to cigárko tak nechutnalo.
Re: Kuřáci na pláži.
22. 03. 2006 20:41
kdo psal že kouřím? Nebylo to míněno proti Vám. Já jenom, že my to tady nevyřešíme. kouřili už indiáni akorát že neházeli vajgly po pláži a do vody. Aspoň mylsím.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Evik2 (22. 03. 2006 20:51).
Re: Kuřáci na pláži.
22. 03. 2006 20:50
Evik2
to nepatřilo přímo na vás. Chtěla jsem to napsat už dříve. Žádnému kuřákovi toto neštěstí nepřeji. Je to zoufalé.
Re: Kuřáci na pláži.
22. 03. 2006 20:52
Právo: středa 22.března 2006 - Pasivní kouření zabijí v Evropské unii 79 tisíc lidí ročně, z toho v ČR 3501. Každých 7 minut je to v důsledku pasivního kouření jeden člověk.sad smiley
V EU každým rokem zemře přibližně 4,5 milionu lidí, z čehož více než 650 tisíc úmrtí je spjato s kouřením.
Moc mě nenadávejte, jen suše kontatuji.smiling smiley
Re: Kuřáci na pláži.
22. 03. 2006 20:57
V práci máme tzv.kuřárnu, kam chodí lidi o přestávkách. je to taková kuča 2x2 metry. Co zřídit něco podobného na plážismiling smiley?
avatar Re: Kuřáci na pláži.
22. 03. 2006 22:09
To Evik:
Myslíš jako tam jako udělat budky pro "hezké chvilky" ? grinning smiley Kouřit cíga v místnosti 2x2 metry musí bejt pěknej humus. Šetřílkové si tam ani nemusí zapálit a můžou tam fajčit zadara. Eště že mě tenhle zlozvyk minul obloukem. Teda když nepočítám začátky, kdy jsem začal na střednní škole chodit na pívo. To k těm seznamkám s pivní kulturou patřily neodmyslytelně i startky nebo viržínka a párek s hořčicí nebo gothaj s cibulí.
fery
Re: Kuřáci na pláži.
22. 03. 2006 22:23
já těm lékařům moc nevěřím,myslím,že člověk dostal do vínku na co pojde,i nekuřák dostane raka,byl jsem na testech na cukrovku,dali mi vypít 1/2 l nějakýho samoseru, 2 hod jsem čekal,znovu měřili a naměřili míň,než když jsem tam přišel,a třešničkou na dortě bylo když mi sestra řekla-cukrovku nemáte ale stejně ji dostanete.tzn,každej na něco zemře,přeci neumřem zdrávi
marfuša
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 15:36
to znojmo cituji:
Pasivní kouření zabijí v Evropské unii 79 tisíc lidí ročně, z toho v ČR 3501.
Je to hrůza. Když jsem se dostala do těch "statistik" blíže, tak jsem zjistila, že na cca 4000 km chorvatského pobřeží, kam jezdí také návštěvníci z ČR, tam prožije tu hrůzu z kuřáků každý cca 10 dní v roce a ke všemu u moře, kde téměř vždy vane nějaký vánek.
Používej argumenty tam, blbe, kam to patří. Ne do fóra o HR.
pavel56
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 17:20
Opravdu velmi prospěšné vlákno, moudré, přehledné,optimistické a hlavně velmi oduševnělé. Jako ty o těch flaškách, kanystrech apod. Hlavně, že potěší a rozptýlý, dodaj informace, takový ty hutný a potřebný. Dík ahojte.
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 17:30
já myslím, že když má vlákno 4 stránky, tak třeba i pár lidí potěšilo a rozptýlilo. A o to myslím do jistý míry v dnešní po....ý době taky jde. Diskuzní fora jsou, řekl bych, od toho, aby se lidi nejen něco dověděli, ale třeba jen tak pokecali o nesmyslech, zasmáli se u toho, prostě se odreagovali. Ovšem jestli Ti schází nálada nebo humor, tak to prostě nečti a je vyřešeno. Nevím proč by ses měl trápit četbou "oduševnělých" informací, ne ?!
pavel56
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 17:34
Už se netrápím, dal jsem kouř, sebral pár flašek, naplnil několik kaňáků, pokecal a zcela rozptýlený se těším na léto u moře v Chorvatsku. Ahoj
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 17:41
no tak vidíš smiling smileywinking smiley
pavel56
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 17:53
No jo, jde to. Ahoj pavel
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 20:06
To Luděk:
No já to moc neměřila a možná mám oko z Kašparovy krávy grinning smiley ale máš pravdu, kdo chce ušetřit tak si přijde na svý.Ono to asi není moc řešitelný ještě by se to mohlo zvrhnout.winking smiley Takže ať si každej užije tu svoji dovču po svým.
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 20:26
MARFUŠO,
nazývat někoho BLBEM do fóra také nepatří!
pavel56
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 21:12
Vzhledem k rozlíceným nekuřákům navrhuji založit nové protitéma "nekuřáci na pláži", než se rozhodnete jdu si dát spartičku, ale na balkon, doma nesmím. Ahojte
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 21:34
Pro Marfušáka:
Děkuji za tvá upřímná slova. Přečetl jsem si na oplátku všechny tvých 7 příspěvků, které na Fóru máš zveřejněny. Vyznačují se nesmírnou inteligencí.Bez nich bych též nemohl žít snad ani den. Opravdu - nezapomenutelné. Ahoj.
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 21:34
UŽ SE TO ZVRHLO!grinning smiley
pavel56
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 21:50
a vo to asi de, ale klídek, cigárko je cigárko
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 21:56
Máš pravdu nekuřákům taky nido nevyčítá vyvalený špekáčky na pláži, že jo?grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 22:12
Evik2: oni totiž vyvalený špekáčky nekuřáků jsou určitě vyvylenější než kuřáků, myslela's to tak, že jo?

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kuřáci na pláži.
23. 03. 2006 22:16
Člověčě, čteš mi myšlenky!!!winking smiley
marfuša
Re: Kuřáci na pláži.
24. 03. 2006 08:08
to znojmo,
jsem rád, že ti mé příspěvky líbí, sorry za tu nadávku. Nějak se mi ta fóra pletou. Takže pro nekuřáky: syrové maso vozit do HR se nedoporučuje, neboť zplodiny kouře z grilu jsou nezdravé (3x nadýchaný kouř z grilu je něco jako měsíc na pláži, kde někdo kouří). Naopak zavařená svíčkova, výpečky, domácí kachnička zavařené ve skle se doporučují. Knedlíky dělat čerstvé z mouky od našeho Liedla. Odpadá potřeba navštěvovat různé restoranty, gostionice a konoby, neboť v HR ještě nepřišli na ten triviální nápad zakázat v těchto zařízeních kouření...
Přeji hezký pobyt na robinzoské dovolené,kde budeš sám, vzduch bez smogu a dobrou domácí stravu.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
24. 03. 2006 15:46
Když jste u toho kouření také jsem zarputilý nekuřák nekouřil jsem nikdy- zkrátka to neumím a ve svých letech na tom nehodlám nic měnit, ale proč píšu moje žena je kuřačka jezdíme do HR na loď s kterou když kotvíme v zátoce tak na lodi se pochopitelně nekouří.
Celý den bez cigerety bylo vidět že je pro ni nepříjemné jednou si vzala na loď ještě kamarádku kuřačku a spolu vymyslely že dají cigerety do klobouku narazí ho na hlavu a plavou ke břehu tam už moje pravomoce kapitána končí a ona příde spokojeně vykouřená a má radost jak mne převezla akorát když leze zpět do lodi tak mám pocit že zrovna otevřely trafiku ahoj Standa
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 185
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.