Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kuřáci na pláži.

Autor přímětice 
avatar Re: Kuřáci na pláži.
30. 08. 2010 14:30
Víš, možná bys měl být konkrétní, protože zrovna sem na fórum sem přispívá kluk z Čiova Grigori a snaží se nám radit, kde je dobře a pomáhat. Tak neházej všechny do jednoho pytle. confused smiley
Re: Kuřáci na pláži.
30. 08. 2010 21:34
JINDRA BUDE ASI NA CIOVU SAM spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Kuřáci na pláži.
01. 09. 2010 15:56
Pavle Jando:buď konkrétní.....

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
avatar Re: Kuřáci na pláži.
09. 09. 2010 17:36
marvin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...to bulhaři kouří i při vaření...yawning smiley


Iveta Bartošová taky grinning smiley
Re: Kuřáci na pláži.
09. 09. 2010 19:53
grinning smileyTo je ještě prd...V Turecku bánili i při tankování u pumpy smiling bouncing smiley To jsem zdrhal..grinning smiley
rrn
Re: Kuřáci na pláži.
11. 03. 2011 06:42
Jsou a budou. A budou proto, že jsou cigára.
Anonymní uživatel
Re: Kuřáci na pláži.
24. 05. 2011 09:55
Myslím, že problém kouření jen tak nepomine. Nicméně, jsem kuřák a proto pohled kuřáka. Předesílám, že jsem už šestnáct let kuřákem doutníků popř. cigarilos, a díko nátlaku anestezioložky omezuji cigarilos a vyštrachal jsem jsem své dvě lulky.
Jako bývalý silný kuřák (cigaret) chápu potřebu zapálit si na pláži. Je klídek, pohodička, možná něco dobrého k pití v ledničce plážové, proč si nezapálit? Jenže- ta plechovka od piva se dá využít jako popelník, a já to tak dělával, než bych vajgly zahrabávalpod oblázky.
Teď coby doutníkováý kuřák si ten svůj vychutnám večer, když pomone denní horko. Nedělám to na terase, nade mnou můžou být lidé, kterým by to vadilo, ale právě na pláži, uvelebený na dece, při západu slunce, třeba s trochou pálenky v plactici.
Doutník v polední horúčavě nevychutnáš, v klidu a relativním chládku večera ano. Totéž platí o lulce.
Nu, pokud jde o cigaretový dým na pláži.Těžko tomu zabránít. Je to o vzájemné toleranci. Vžijme se do situace, že ten kuřák třeba si zapálil proto, aby snáz snesl neartikulovaný řevi dětiček pět metrů vedle něj... a on nejšel pro vidle na ty ty děti.
Zkusme se tolerovat, jeden druhého, buďme na sebe hodní a zkusme se navzájem pochopit.
No, já asi strávím část letošní dovooené peskováním oplégrů, by ty svoje řevy, šramoty a detonace poslouchali tak, aby tím nevotravovali své okolí. Bude to šichta.
Re: Kuřáci na pláži.
24. 05. 2011 10:07
Tomme..asi tak nějak thumbs up
Manžela mám kuřáka, ja si taky zapálím, i když spíše jen doma na zahradě nebo někde při skleničce. Ať jsme byli kdekoliv na dovolené u moře, vždy sloužila plechovka od piva na vajgly a na horách si chlap smýkal vajgly v igelitovém pytlíku, aby nedělal binec grinning smiley
Anonymní uživatel
Re: Kuřáci na pláži.
12. 02. 2012 14:08
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (13. 01. 2015 06:53).
Re: Kuřáci na pláži.
12. 02. 2012 14:37
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 21:29).
avatar Re: Kuřáci na pláži.
12. 02. 2012 14:44
No moje ošetřovatelka toto nekouří .............nevyhazuje za to prachy ..ŠETRÝME ...miluje klasiku a já eště víc ...
Dodatek ...........a má pravdu ,že prý je na ty novinky alergická ,a taky už stará se něco učit ...a elektriku prý k tomu nepotřebuje ...zustává u klasiky ....Schimi



Upraveno 2krát. Naposledy upravil KALACH Andrej (12. 02. 2012 14:55).
Re: Kuřáci na pláži.
12. 02. 2012 19:49
Tak já to báním už 16.den,zatím jsem klasický žvára nekoupil.Investoval jsem do kvalitní značky a řekl bych,že to opravdu funguje.Určitě lepší,než se v tomhle mrazu klepat na balkóněmoody smiley Snad mi to vydržíyawning smiley
Re: Kuřáci na pláži.
13. 02. 2012 14:04
Tak já mám elektriku(ego W) od vánoc a zatím v pohodě.....Bohužel ke kávě mi to neleze,takže káva=klasická cigareta(takže ráno jedna,večer taktéž)..........a pokud jde o to kouření na pláži,tak jak v některém předešlém příspěvku,plechovka od piva jako popelník....
Ještě k té el.cigaretě,nevím jakou zkušenost mají ostatní,ale co to,, kouřím" jsem přibral asi 6kg!!!smoking smiley
avatar Re: Kuřáci na pláži.
14. 02. 2012 08:56
No, elektriku mám asi 9 měsíců a klasiku už nekouřím vůbec, jen jsem musel najít tu správnou koncovku, aby dávala hustej a hutnej kouř. Takže u mě spokojenost.
Re: Kuřáci na pláži.
14. 02. 2012 12:38
Já jsem přestal kouřit uplně a přibral jsem 12kg.Ale jsem bez žvára moc rád........
avatar Re: Kuřáci na pláži.
14. 02. 2012 13:02
Vy tady řešíte kuřáky a vajgly na pláži a co papírové ubrousky,plechovky od piva,kolikrát lidi jsou líní zajít aspoň bokem do křoví a s prominutím se vys....erou i na pláži.Ne na oficiální ale takové ty soukromé atd,tam je to běžné a řeknete že nemám pravdu.To je HNUS tak se za tím takový vajgl hrabe.
Re: Kuřáci na pláži.
14. 02. 2012 16:18
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (01. 08. 2012 04:30).
avatar Re: Kuřáci na pláži.
14. 02. 2012 20:36

Anonymní uživatel
Re: Kuřáci na pláži.
15. 02. 2012 15:49
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (13. 01. 2015 06:52).
avatar Re: Kuřáci na pláži.
16. 02. 2012 19:40
Ani elektronická cigareta není bezpečná
[tn.nova.cz]
avatar Re: Kuřáci na pláži.
16. 02. 2012 23:16
smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (17. 02. 2012 06:05).
avatar Re: Kuřáci na pláži.
01. 03. 2012 13:19
Slofík .. a tím jako chceš naznačit , že lejna na pláží nechávají jen nekuřáci ?? Jinak tvému příspěvku opravdu nerozumím cool smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Kuřáci na pláži.
01. 03. 2012 13:28
Isekon: já osobně kouřím ale napsal jsem to proto že tady skoro každýmu vadí kuřáci ale ostatní bordel na pláži snad nevadí nikomu nebo co?A pokud by mě osobně někdo osočoval že kouřím na pláži tak ho pošlu do pr.....
avatar Re: Kuřáci na pláži.
01. 03. 2012 14:08
Já jsem přestal kouřit ve 30 letech a dobře jsem udělal.Miloval jsem většinou tvrdé suché SPARTY k tomu dobrou silnou kávu a mohl být vedle malý panáček rumu.Stály 8 kčs a denně jsem 20ku udělal. Jo a nák jsem se neomezoval ,ani na páži v Bulharsku ,nebo na Rujáně.
Když někdo kouřil SPARTU tak to se poznalo okamžitě ..ta doslova měla FAJN VUNI naopak MARSKA SMRDĚLA NA DÁLKU.

A dobře ,že jsem s tim praštil v listopadu budu mít kulatě výročí bez cigarety.Kouří sice moje ošetřovatelka ,ale to mě vubec nevadí ...to se nechá vydržet.
Jako odnaučenej kuřák ..jsem už v takovém stádiu ,že jsem na cigaretový DÝM doslova alergickej.
Když vidim kuřáka se zapálenou cigaretou a labužnicky vypouští dým tak si tak řikam ,že za to svinstvo mužeš dát vubec korunu ,,ale vlastně drží stát na nohou ....no já ho trochu držim na naftě a trochu taky na tom chlastu ....ale něco pít musíš a zadek si chci taky vozit, ale plíce si udit nemusim.
Takže cigaretě ZDAR ... PLZENSKÝMU zvlášt apropo PENNY ,když koupíš celou bednu 20 kousku tak 1 kousek 16.9 kč ....pozor nééé KUN.......................... pravda KARLOVAČKO LAHVÁČ asi vyjde levněji. ...Shimi
avatar Re: Kuřáci na pláži.
03. 03. 2012 18:29
Kalachu, ty jako odnaučený kuřák mne jako kuřáka samozřejmě jdeš na nervy ( ti odnaučení jsou nejvíce radikální) , ale já budu kouřit u moře vždy a samozřejmě s vědomím, abych nikoho neobtěžoval.... vždyť to celé vlákno je takové nanic....kouří tak 20-30 % populace....a udělat na plážích koncentráky, kde budou nějací hlídači pod vlajkou Greenpeace dělat pořádek, tak to ne...
jinak jsi se dost polepšil, píšeš kultivovaně, správně česky a bez chyb...thumbs up
Re: Kuřáci na pláži.
04. 03. 2012 09:38
Že toho dohadovaní nenecháte,Mě vadí blbci a taky je z pláže nevyženu.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
04. 03. 2012 12:56
Petula: to bylo přesný smiling bouncing smiley
Re: Kuřáci na pláži.
08. 04. 2012 21:23
Kuřáci na pláži mi nevadí, ale co mi hodně vadí jsou nedopalky cigaret. Taky jsem polepšený kuřák, ale "vaťany" jsem po sobě nenechával.
Re: Kuřáci na pláži.
15. 04. 2012 10:02
Už se to tu psalo několikrat,ideální je plechovka do piva a není bordel
Re: Kuřáci na pláži.
27. 04. 2012 08:44
Jsem sice kuřák a vajgli poházené na pláži by mě teda dost štvali ale raději snesu na 10ti m čtverečních 10 vajglů které alespoň trochu splynou s oblázky než dva paírky od tatranek a jeden papírovej kapesník.Také se mi stalo že mi ženská vynadala že kouřím a neberu ohled ( i když vajgla jsem pečlivě odnesl) a jen co vstala a zvedla ručník tak pod ním tři použité kapesníky a na moje upozornění ani nereagovala.No hlolt někdo tak a jiný onak.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 147
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.