Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kuřáci na pláži.

Autor přímětice 
Kuřáci na pláži.
02. 11. 2005 15:58
Chci se zeptat, taky vás naštve, když se uvelebíte na pláži v Chorvatsku u moře, otočíte první kamínek a pod ním hnízdo smradlavých vajglů. eye rolling smiley
Mě teda ano. Nevím, jestli by kuřáci a kuřačky nemohli být tak slušní a ohleduplní k okolí a ty zbytky po sobě odnášet. Při troše dobré vůle by to jistě šlo.smiling smiley
Co vy na to?
Re: Kuřáci na pláži.
02. 11. 2005 18:27
Šlo, ale ještě jsem neviděl slušného a ohleduplného kuřáka. Navíc si většinou vyberou místo proti větru. Chce to trpělivost, železné nervy, nebo asertivně je požádat o trochu ohledu. Ovšem jak požádat "skrývače vajglů", to nevím.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Pile
Re: Kuřáci na pláži.
02. 11. 2005 19:08
Neslo (teda u mistnich). Nedokazu si predstavit jak by nekdo tyto balkance odnaucil kourit nebo alespon si uklizet po sobe vajgly... Rekla bych, ze problem je uz na samem pocatku a to v chronickem nedostatku odpadkovych kosu, popelnic ve velke casti Chorvatska. Sami asi znate okoli cest, odpocivadel, vesnic a mestecek. Neni nad plnou a jeste oblozenou popelnici v sezone! Toho smradu! A marne cekani (i tydny) na odvoz! A co teprve kdyz se soused rozhodne prebytek odpadu resit paleni a pali co mu pod ruku prijde vcetne pneumatik! Takze diky za kuraky co to skryji aspon pod ten sutr... ,-) Stve me to taky, ale zda se mi, ze pocatek problemu je jinde.
Re: Kuřáci na pláži.
07. 11. 2005 20:38
Máš pravdu, Pile, a platí to nejen pro Chorvatsko...
Re: Kuřáci na pláži.
07. 11. 2005 21:32
Je ale pravda, že ten "bordel" u nich na parkovištích zanecháváme i my, rekreanti jedoucí k moři. Částečně i jejich vinou,protože na mnoha odpočivadlech chybí i ten 200-litrový sud do kterého by se odhazovali různé zbytky.Sice obsah nevyváží, jednoduše ho zapálí, čímž opět "udělají" něco pro ekologii. Věřím, že kdyby tam sud byl, většina turistů by odpad hodila tam a ne do lesa. No a starostové, jestli je tam mají, by se měli postarat o likvidaci odpadků ve svém rajonu. Myslím, že peníze pro nějakého nezaměstnaného na plat by měli z turistického ruchu mít,aby mu mohli dát pár kun výplaty.
Musím však podotknout, že za pár posledních let nastalo malé zlepšení.smiling smiley
prha
Re: Kuřáci na pláži.
08. 11. 2005 22:34
já osobně vajgly pod kamínky neschovávám, házím je přímo do moře, močka z filtru je hned působením NaCl přítomné ve vodě neutralizována a buničinové zbytky se zůstatky tabáku se rychle rozvolňují pohybem příboje. Prý si na tom pochutnávají rády hvězdice...
Re: Kuřáci na pláži.
13. 11. 2005 22:10
No fuj, prho! A vo tom to je.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
14. 11. 2005 07:27
to jana
jaképak fuj, tak ať udělají oddělené pláže pro kuřáky a budu tam ukázněně chodit.
To je najednou každej hroznej mravokárce. Mně třeba na normální pláži pro veřejnost zase hrozně iritují nestydy, které se tam klidně opalují nahoře bez.
To holt je mravnost ... a cigáro v hubě to neee...
Re: Kuřáci na pláži.
14. 11. 2005 13:11
Macku,macku.

Stárneš hochu, stárneš....smiling smiley
avatar
XXX
Re: Kuřáci na pláži.
14. 11. 2005 13:58
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 07:21).
Peter
Re: Kuřáci na pláži.
14. 11. 2005 14:33
To som bol ja s tou plechovkou, Baška Voda, august.
Re: Kuřáci na pláži.
14. 11. 2005 17:23
Macku, jestli ti vadí buchty nahoře bez, dej se vyšetřit. Já (a určitě i mnozí jiní) bych snes i dole bez.
Peter, nelži, ty vajgly s popelem z té plechovky nakonec stejně sypeš na pláži - já tě viděl.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kuřáci na pláži.
14. 11. 2005 18:23
Já jsem v Bašce Vodě nebyl v augustě ale v srpnu, a úplně náhodou jsem Petera viděl. Vyhodil plechovku do popelnice u apartmánu. Hodnej fajčiar, uklidil si po sobě.smiling smiley
Re: Kuřáci na pláži.
14. 11. 2005 20:56
kamarádi znojemští cestovatelé, vy jste ňácí aktivní grinning smiley ... že by to bylo tím, že má začít sněžit sad smiley ?
Re: Kuřáci na pláži.
14. 11. 2005 21:10
To víš, už se nemůžeme dočkat cestování směr jih. A tak se za dlouhých podzimních večerů bavíme alespoň psaním připomínek, dotazů a odpovědí na jiné dotazy, připomínky a odpovědi, které se tady za ty roky sešli. Rychleji to uteče a sem tam je i nějaká sranda, nebo legrace, podle toho jak se kdo cítí. smiling smiley
Přece se nebudume dívat na Big Bráchu nebo něco podobného. Až ve středu večer budeme fandit našim s Norskem.ČR do toho, ČR do toho......smiling smiley
Re: Kuřáci na pláži.
14. 11. 2005 21:48
jo, jo, už se nám to blíží: 180-14 hot smiley
Re: Kuřáci na pláži.
15. 11. 2005 10:17
Jsou to starosti, já osobně jsem vyléčený kuřák a jako takový mně cigarety o to víc vadí. Nejhorší jsou asi Italové, ti kouří všichni, a kdo někdy v Itálii byl, ví jaký tam je všude bordel, tak nemají důvod se chovat jinde jinak. No jo, už máme půlku listopadu, však ono to sletí. Pánové pozor, příští rok je fotbalové mistrovství v Německu, ať nedopadnete jako já loni. kdy jsem podcenil naši repre a semifinále s Řeckem viděl na mini televizi 6x5 cm. Tenkrát Němci v celém kempu řvali nadšením, když jsme dostali gól. S holaďanama (kteří taky vypadli v semifinále) jsme pak chodili jako zmoklé slepice na pivo. Na druhou stránku by zas nebylo od věci pozorovat německé turisty v přímém přenosu, když jim u nich doma dáme na frak. Jo, jsou to starosti. Dneska večer vyhrajem nad Nory 3:0.
Re: Kuřáci na pláži.
15. 11. 2005 10:19
Pardon, zmáčknul jsem to dvakrát.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
15. 11. 2005 11:07
OK. Smazal jsem to. Michal
kubasek
Re: Kuřáci na pláži.
16. 02. 2006 12:14
Já jsem také kuřák,ale vajgl bych po sobě nezanechal nejen na pláži.Vždyt stačí odkládat třeba do prázdné krabičky nebo tak nějak a pak odnést samozřejmě.Na druhou stranu by mi zase nebylo příjemné kdyby se do mě kvůli mému zlozvyku navážel např. nějaký agilní "důchodce"jen proto že zrovna nemá co dělat.Všechno je to podle mě jen o toleranci lidí i když té se mi zdá hlavně mezi čechy pomálu.Stydme sesmiling smiley
avatar Re: Kuřáci na pláži.
16. 02. 2006 12:36
To kubasek:

Úplně souhlasím.
Není to podle mě o kuřácích a nekuřácích, nevidím totiž rozdíl mezi tím jestli kuřák odhodí vajgla a nebo nekuřák odhodí papír od žvýkačky nebo oplatky, PET lahev od limonády a podobně, ve všech případech jsou to slušně řečeno nezodpovědní bordeláři.
Jsem taky kuřák a ani mě by nenapadlo kdekoliv, nejen na pláži, odhazovat vajgly nebo cokoliv jiného....

** Petr **
Franta PM
Re: Kuřáci na pláži.
16. 02. 2006 14:06
Mám stejný názor jako PetrK. Je to o bordelářích.
Také mně dokáže vytočit, když vidím jak si někdo někam donese v batohu svačinku, PETku nebo plechovku s pitím a nakonec po něm zůstane bordel v podobě zmuchlaných obalů. Už nedokáže vrátit podstatně lehčí věci zpět do batohu a zbavit se jich až doma (v apartmánu) nebo alespoň tam, kde už na to někdo připravil servis.
Nejhorší ale je, když máma pošle malé dítě s prázdnou plechovkou od paštiky, aby ji vyhodilo někde na okraji pláže mezi šutry. A proč ne, když tam před chvilkou kluk z vedlejší deky byl také něco vyhodit.
Přál bych všem vidět pláže na jihu Černé Hory, třeba na Velike Plaži v Ulcinji. Tam by jste teprve viděli bordel. Ten snímek na fotogalerii na tomto fóru je jen slabý odvar.
Re: Kuřáci na pláži.
17. 02. 2006 13:41
a může tady zase někdo plácat, že tam ten bordel jezdíme dělat my. Schválně se dívejte, co dělaj na plážích domorodci. Vzhledem k tomu, že tam hulí asi tak 90% ženskejch a skoro všichni chlapi, tak si ten počet odhozených vajglů můžete teoreticky vypočítat.
pavel56
Re: Kuřáci na pláži.
17. 02. 2006 15:20
Bordel to ne, humus už vůbec ne, bezohlednost taky, ale cigárko je cigárko.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
17. 02. 2006 22:49
pavel56 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...... ale cigárko je cigárko.
JJ to jo, sohlasím. Ke kafíčku nebo k pivku... grinning smiley . Akorát že zrovna v Chorvatsku jsem víc jak opatrný, když je maximální sucho tak se obávám že právě většinu požárů mají na svědomí kuřáci, například vyhozením hořícího vajgla z auta....




** Petr **



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PetrK (17. 02. 2006 22:50).
Re: Kuřáci na pláži.
22. 02. 2006 18:45
mě to taky štve, ale tomu tímhle forem obávam se nepomůžem..
pavel56
Re: Kuřáci na pláži.
22. 02. 2006 21:14
Jó, ano ,pravda pravdoucí, ale cigárgo je cigárko, co to je oproti globálnímu oteplování, ptačí chřipce,protivným tchýním, nezdaněným příjmům . Ahoj pavel
FERY
Re: Kuřáci na pláži.
15. 03. 2006 11:49
No jo,ve Znojmě je všude čisto,bez vajglů apod,fůj,chce se mi blejt velebnosti
FERY
Re: Kuřáci na pláži.
15. 03. 2006 11:54
Tak dokouřit a vajgla povinně sežrat,aby měli znojmáčci místo,kam odhodit pet-lahve od těch jejich kyselejch hnusnejch ryzlinků
Re: Kuřáci na pláži.
15. 03. 2006 16:16
FERY, FERY, kolikrát jsem ti říkal: "Už to nehul!" Poznamenává to na duchu,jak je vidět. Pak píšeš ptákoviny.
A proč si kupuješ ryzlink, když ti nechutná? Kup si něco lepšího, třeba italský "krabicový". A dobrou chuť až budeš žrát ty vajgly!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 214
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.