Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kuřáci na pláži.

Autor přímětice 
Re: Kuřáci na pláži.
15. 03. 2006 18:22
Je to zákon schválnosti, že vítr fouká vždy od kuřáka k nekuřákovi?
pavel56
Re: Kuřáci na pláži.
15. 03. 2006 18:30
to je síla plic
Re: Kuřáci na pláži.
15. 03. 2006 20:00
FERYho přízpěvky jsou krásnou ukázkou jednání a myšlení kuřáků. i když v tomto případě FERY asi moc nemyslel.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kuřáci na pláži.
15. 03. 2006 21:25
Nevím proč se problém kuřáků na pláži redukuje jenom na odhazování vajglů? Mě osobně hrozně vadí i to, že někdo vedle mne hulí a ten smrad tahne na mne.
pavel56
Re: Kuřáci na pláži.
15. 03. 2006 21:35
nesmíš ležet po větru
Re: Kuřáci na pláži.
15. 03. 2006 22:54
Pánové, neházejte nás všechny do jednoho pytle. Kouříme s manželkou oba a nikdy jsme nenechali vajgla pohozeného na pláži. Poctivě je uklízíme do košů. A hulit poodejedeme vždy tak, aby to na nikoho netáhlo. Ale je fakt, že nás takových není mnohohot smiley
Re: Kuřáci na pláži.
16. 03. 2006 09:10
Hulčo, ne "není mnoho", jste jediní ve střední Evropě.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kuřáci na pláži.
16. 03. 2006 20:26
Za Váš přístup Vám děkuji, ale bohužel jste asi jediní.
Marki
Re: Kuřáci na pláži.
18. 03. 2006 14:39
Nejsou jediní. Můj drahouš taky bafá a nosí si s sebou v kapse takovej malinkej kulatej plechovej zavíratelnej popelníček. Šikovná věcička.
Marki
Re: Kuřáci na pláži.
18. 03. 2006 14:46
Hulča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pánové, neházejte nás všechny do jednoho pytle.
> Kouříme s manželkou oba a nikdy jsme nenechali
> vajgla pohozeného na pláži. Poctivě je uklízíme do
> košů. A hulit poodejedeme vždy tak, aby to na
> nikoho netáhlo. Ale je fakt, že nás takových není
> mnoho


pořád mi vrtalo v hlavě, jak jsi přišel na tu přezdívku, říkal jsem si, že zhulenej asi nebudeš a vidíš, tohle mě nenapadlo grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Kuřáci na pláži.
18. 03. 2006 18:54
Ta přezdívka nemá s hulením nic společnýho. Je to odvozeno od mého příjmeníhot smiley
marfuša
Re: Kuřáci na pláži.
18. 03. 2006 19:35
jest zajímavé, že některý idiot si vymyslel toto vlákno a co to má příznivců. Dokonce i kuřáci se zde připitoměle omlouvají, že jak jsou oni vlastě hodní a ohleduplní. Asi rozjedu vlákno, zda někomu vadí rozkydnuté baby na pláži na dvacet metrů páchoucí krémem proti opalování s faktorem 365 nebo jejich fotrové, kteří drobí žemle pláži uschované v trenýrkách, co pronesli ráno ze švédského stolu v hotelu.
Re: Kuřáci na pláži.
18. 03. 2006 19:58
tak promin, nic ve zlým. Já jsem doma jedinej, kdo nekouří, tak proti tomu bojuju, jak se dá. hot smiley
Re: Kuřáci na pláži.
18. 03. 2006 21:12
Marfušo, jsi magor. Když se mi někdo nelíbí (např. je tlustej) tak na něj nečumim, ale odfiltrovat ten hroznej smrad z cigater, jsem se ještě nenaučil. I kdybych si chtěl přelehnout jinam, tak nemám kam, protože na pláži je vyhulená palice co pět metrů.
Chápu, že někoho např. obtěžuje moje řvoucí dítě, ale s tím se na pláži tak nějak počítá. Hulení je ale věc, která na pláž nepatří, toleruji ho např. v restauraci čtvrté cenové, jinde ale pochopení nemám.
Re: Kuřáci na pláži.
18. 03. 2006 21:59
Marfušo,
trochu na sobě pracuj! Zahoď cigáro a změň si jméno na NASTĚNKU.
Re: Kuřáci na pláži.
18. 03. 2006 22:03
a dytˇ to máte fuk ...........
Re: Kuřáci na pláži.
18. 03. 2006 23:00
Marfušo, ano jsem kuřák a máš pravdu, že se vlastně připitoměle omlouvám a jsem vlastně hodněj a ohleduplnej. Ano, kouřím a snažím se tím lidi neotravovat. A pokud ti i tohle vadí tak si vy... oko. A vlákna si rozjeď jaký chceš, budeš tím pádem taky za idiota!angry smiley
marta.gr
Re: Kuřáci na pláži.
19. 03. 2006 16:02
To je vážně problém , jezdíme tam , aby se synovi zlepšilo astma . No a slušných čechů je vážně málo,už jsem pořesvědčila o tom , že nemá smysl někoho prosit, aby bral ohled na ostatní.
Re: Kuřáci na pláži.
19. 03. 2006 22:52
to jako vážně myslíš, že na zdravotní stav syna bude mít vliv počet kuřáků na pláži v HR ? Nekouřím, ale to si fakt myslíš ???
fery
Re: Kuřáci na pláži.
20. 03. 2006 06:56
normální je nekouřit-to jsou taky pěkný fóóry,to je k popukání jak se nekuřáci snažej,najděte si místo,kde budete sami,ale to nejde,prostě by vám chybělo to rejpnutí do kuřáků,asi tak a vo vo votom to je
Re: Kuřáci na pláži.
20. 03. 2006 18:58
Fery, moc si fandíš a třeba si taky upad na hlavu - kuřáci mi nikdy nechybí, rejpat taky nemusím. A díky heslu Normální je nekouřit jsem před 17 lety přestal kouřit taky.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kuřáci na pláži.
20. 03. 2006 20:57
Ještě tak dva tři roky pokouřím a taky přestanugrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Kuřáci na pláži.
20. 03. 2006 21:07
Hulčo, zbožný přání. Dokud nedospěješ k názoru, že kouřit opravdu nechceš, nemáš šanci.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kuřáci na pláži.
20. 03. 2006 22:23
Hulčo, to je plánování, jak za komančů grinning smiley
fery
Re: Kuřáci na pláži.
20. 03. 2006 22:54
to Jaryk: moc Tě nepotěším, na hlavu jsem ještě nepadl,jen mě serou moudra napravenejch kuřáků
Re: Kuřáci na pláži.
20. 03. 2006 23:08
Já kouřit nechci, ale jak si dám pivo nebo panáka, cigára mi do huby skáčou ať chci nebo nechci. A ta přesdtava, že bych na cestě do HR zastavil někde u pumpy, loknul si kafe a nezapálil si k tomu - hrůza. Nemůžu si pomoct. Ale je to fakt sajrajt.grinning smileyhot smiley
Re: Kuřáci na pláži.
21. 03. 2006 09:04
Fery: tak jsme na tom stejně, mně zas serou neohleduplní kuřáci. K těm napravencům - uznávám, že napravení bývají agresivnější, ale zdůvodňuji to tím, že mají víc rozumu (dokázali to !!!) a tím že to provozovali, ví o co go. Ale pokud mi někdo nehulí v mojí kanceláři nebo přímo pod nos, je to vysloveně jeho problém.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kuřáci na pláži.
21. 03. 2006 09:25
Hulča, to chce teda nejen nekouřit, ale i nechlastat. No jo, ale co ti z toho života, pak zůstane, že ? grinning smiley
brad
Re: Kuřáci na pláži.
21. 03. 2006 09:27
hele Hulčo,ne že by mi to nějak moc vadilo-odkdy se může u pumpy kouřit?
Re: Kuřáci na pláži.
21. 03. 2006 09:35
no u stojanu to počítám asi Hulča nezkouší grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 233
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.