Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kuřáci na pláži.

Autor přímětice 
Re: Kuřáci na pláži.
25. 02. 2010 12:23
A kdyby byla letos daň ze sněhu, tak by žádnej schodek rozpočtu nebyl.....
Re: Kuřáci na pláži.
23. 05. 2010 20:30
...to bulhaři kouří i při vaření...yawning smiley
Re: Kuřáci na pláži.
16. 07. 2010 12:35
ZDRAVÍM
opět a jako předešlé roky,,DOBYTKŮ,, co hulej(vajgly všude(,chlastaj..víčka od Kozla všude,neubylo.
Je problém poodejít mimo dosah dětí a ostatních?angry smiley
Nakopal bych vám pr..l za toto nechutné obtěžování,holt buran zůstane buranem.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
16. 07. 2010 13:30
no máš dost velkou pravdu, akorát je moc velká škoda, že ten tvůj výpotek si nemohou přečíst i příslušníci jiných národů co je jich na pláži....
kdyby tě znali, tak jistě padnou na prdel....
jinak, já jsem kuřák, vajgla jsem na pláži nikdy nepohodil a u dětí nekouřím.....co ale nemám rád jsou militantní pitomci tvého typu.......
Re: Kuřáci na pláži.
16. 07. 2010 19:29
mack napsal(a):
-------------------------------------------------------
> no máš dost velkou pravdu, akorát je moc velká
> škoda, že ten tvůj výpotek si nemohou přečíst i
> příslušníci jiných národů co je jich na pláži....
> kdyby tě znali, tak jistě padnou na prdel....
> jinak, já jsem kuřák, vajgla jsem na pláži nikdy
> nepohodil a u dětí nekouřím.....co ale nemám rád
> jsou militantní pitomci tvého typu.......


holt buran zůstane buranem.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
17. 07. 2010 05:35
Taky kouřím,ale praktikuji to stejně jako Mack,ale nechápu proč tady někomu tak hrubě nadáváš????Fortongue sticking out smileyidan
Re: Kuřáci na pláži.
17. 07. 2010 10:55
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (01. 08. 2012 04:31).
avatar Re: Kuřáci na pláži.
17. 07. 2010 11:28
Pidan:chudáčku ubohej,jsi trapný.
Re: Kuřáci na pláži.
19. 07. 2010 12:37
.grinning smiley slofik
kladenskej VÝPOTEK za 1
,,holt buran zůstane buranem,,



Upraveno 2krát. Naposledy upravil pidan (19. 07. 2010 13:04).
Re: Kuřáci na pláži.
19. 07. 2010 14:14
Nepřejmenujeme pidana na dámské přirození?
Re: Kuřáci na pláži.
19. 07. 2010 22:47
Mě jako kuřáka muže urazit jedině inteligent,což Pidan asi není.thumbs down
Re: Kuřáci na pláži.
20. 07. 2010 08:49
eye rolling smiley:smiling bouncing smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil pidan (20. 07. 2010 09:22).
avatar Re: Kuřáci na pláži.
20. 07. 2010 10:50
Kluci,klašleme na něj,je to halt inteligent a my trubci,že pidene?A Kladno si neber vůbec do huby.
Re: Kuřáci na pláži.
20. 07. 2010 11:46
thumbs up tak ,tak.Děkuji kluci .
avatar Re: Kuřáci na pláži.
20. 07. 2010 17:26
JO Jo Kladno zdraví ostatní Kladno za nic nemuže smiling bouncing smiley
avatar Re: Kuřáci na pláži.
21. 07. 2010 07:19
martas74:Ahoj
avatar Re: Kuřáci na pláži.
21. 07. 2010 16:05
avatar Re: Kuřáci na pláži.
23. 07. 2010 11:14
Páni kuřáci - měli byste se stydět ... všichni tvrdíte, že na pláži nekouříte a vajgly neházíte na zem, ......tak kdo tam teda kouří , když tam je většina čecháčků ??

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Kuřáci na pláži.
23. 07. 2010 13:19
a co jako, českej světáku, v Martisincuro ( italsky je to Martinsicuro) nebo San Benedetto del Tronto na pláži nebyly?
tím to samozřejmě neobhajuji, ale už argument, že na plážích v HR je většina Čechů, je sám pitomý... smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mack (23. 07. 2010 13:28).
avatar Re: Kuřáci na pláži.
23. 07. 2010 16:07
macku .. v Itálii byli kuřáci , ale tam jsou slunečníky , kde je stoleček a popelník, a vajgl na zemi jsem snad neviděl ... a zrovna v SBDT bylo minimum čechů a hafo taliánů (přes víkend , ve všední dny skoro prázdno)... naopak v Podgoře a Gradacu bylo českejch kuřáku mraky, pálili jedno cigáro od druhé - jeden zleva , druhý zprava angry smiley... a cvrnk vajgl kam ho právě napadlo (občas ho někdo zahrabal) ... viděl jsem snad jen jednoho kuřáka , který dával poctivě vajgly do plechovky od piva ... bohužel to je jak u cigánů - špatnou imič dělá ta drtivá většina, ne těch pár slušnejch jedinců thumbs down

Pro klid duše jsem ten název opravil yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Isekon (23. 07. 2010 16:12).
avatar Re: Kuřáci na pláži.
23. 07. 2010 21:15
Hoši budte v pohodě ,já su nekuřák ,ale přesto mě kuřáci nevadí a toleruju i to ,že kouří moje děvočka. To ji jak asi všichni uznáte................. (co se zde hádáte)........... nemožu zakázat....................
avatar Re: Kuřáci na pláži.
24. 07. 2010 08:52
Je to o inteligenci mám též ženu kuřačku a nehne s ni nikdo takovou jsem si vzal.
Nekouří v autě a na pláži si špačky schovává .Kouření mě vadí ,ale co s tím udělat??
Prostě to člověk musí tolerovat jako když někdo pije.
To v roce 1986 na Baltu omladina zase chlastala na pláži ráno tam nikdo nic nenašel ani lahev jen koše proti větru srovnané do kruhu jak tam kecali.Prostě i ten Němec si tu pláž nezasere.nevím jak ted?Je to všechno v lidech
Re: Kuřáci na pláži.
24. 07. 2010 09:15
Ahoj Martine, jsem poprvé na tomhle fóru, takže se moc "nevyznám", pochopil jsem dobře, žes´z Kladenska ??? Pokud ano, ozvi se mi prosím na -fronek.karel@seznam.cz-. Pokud ne (rád bych se Tě zeptal - jsi-li praktik v cestách do HR - na dálnici za Prahou v pátek navečer), omlouvám se a měj se hezky. Karel.
Případně doplňující otázka do tohohle vlákna: - jak dlouho přemlouváš (neúspěšně) manželku, aby nehulila ???? Hezký den.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
24. 07. 2010 13:49
No manželku přemlouvám podle mojí nálady jí trochu zvednout tlak asi 10let co jsme spolu už jsem jí navrhoval i nějakou kliniku v Praze co tam byl známej pomocí elektrod a zařízení umějí bloknout centrum v mosku jemu to zabralo na druhý pokus ale vůle tam musí být také.cena je 1100-1500 za návštěvu a snad do půl roku se může zdarma když to nedopadne napoprvé ok.
Re: Kuřáci na pláži.
24. 07. 2010 15:01
Jo to já začal říkat,že políbit kuřáka je jako olíznout špinavej popelník a doma to zabralo.Musím říct,že ta moje Janička už 3 roky nekouří a je z ní ještě protivnější nekuřák než jsem já.Jinak si jí moc vážím,protože přestat proto,že máš někoho rád to chce hodně.To se každý raději vymluví.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
30. 07. 2010 22:40
... Andreji ... moudré ... grinning smiley
Re: Kuřáci na pláži.
13. 08. 2010 12:45




Kuřák na pláži no yawning smiley
avatar Re: Kuřáci na pláži.
13. 08. 2010 18:40
... xxDanielaxx ... thumbs up
... myslím, že Oktávka je opravdu jen pro dva ... hahaha ...
... a tahle Tvá ( předpokládám, že je Tvá ) ... fotka patří jak sem ... tak i na vlákno ... ukažte své plavky ... grinning smiley
... ale protože je toto vlákno pro kuřáky a jejich odpůrce ... a já nepatřím ani do jedné skupiny ... mizím ... yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (13. 08. 2010 18:42).
avatar Re: Kuřáci na pláži.
24. 08. 2010 09:02
Po návratu z Chorvatska mužu konstatovat ,že na plážích je čím dál větší nepořádek nejen po kuřácích,ale též se mě stalo ,že jsem si lehl a najednou koukám vedle lehátka někdo v noci vykonal potřebu a to hned dva dni po sobě.Bylo mě divné ,že místu bylo volné moody smiley tak jsem vzal hrábě a vše uklidil.Též letos jsem zažil moře samá vlna a to co plave ve vodě odpoledne když jsou vlny od rána to je také úchvatné a nemusí to být jen filtr od cigára.
Re: Kuřáci na pláži.
30. 08. 2010 13:13
to neni ani tak problem kuraku, ale Chorvatu a jiznich narodu vubec, v patek jsme se vratili z ostrova Ciovo, peklo silene... Chorvati nemaji moc v genech cistotu a vlidnost...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 185
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.