Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče - prosím o radu.

Autor Petr S. 
Živogošče - prosím o radu.
09. 02. 2008 08:47
Na letošní dovolenou přemýšlíme nad dvěma objekty. Jedná se o apartmány Ivo Petričevič v Živogošče a apartmány familie Josipovič v Živogošče-Mala Duba. Má někdo z Vás zkušenosti s výše uvedeným ubytováním? Případně přivítám i další informace o okolí apod. Předem díky.
Aleš_B
Re: Živogošče - prosím o radu.
09. 02. 2008 21:41
Ahoj, již 2x jsme byli po sobě v Živogošče - Blato, loni jsme měli zajištěné ubytování u češky Edity Vuinac, která má několik apartmánů. Musím konstatovat, že vše bylo super a taky díky tomu, že tráví léto již od konce války na onom místě, tak ví kam zajet apod... Doporučuji. Jinak nádherné pláže jsou mezi Malou Dubou a Blatem. Web Edity V.: www.editvuinac.cz
Re: Živogošče - prosím o radu.
10. 02. 2008 16:04
Zdravím,
také mám dotaz?? Neznáte někdo apartmány Majstorovič v Malé Dubě??? Jak to vypadá v okolí, kdyby byly i nějáké foto, budeme velmi rádi. Na oplátku můžeme poskytnout info o Ruskamenu i s kontaktem na prima bydlení.
Díky
Javi
Anonymní návštěvník
Re: Živogošče - prosím o radu.
11. 02. 2008 08:27
V roce 2006 jsem byl ubytován v apartmánu Petričevič. Jestli něco zajímá tak napiš.
Re: Živogošče - prosím o radu.
16. 02. 2008 23:23
to Petr S:
okoli nema chybu letos tam jedu znova,ale s apartmanama zkusenost nemam
Dobrý den ,byl byste tak hodný a poslal mi informace a kontakt na ubytování v Ruskamenu. Rádi bychom tam tento rok v srpnu vyrazili.Díky
Re: Živogošče - prosím o radu.
15. 12. 2008 23:28
Ahoj, Aleši až dnes jsem si přečetla tvůj vzkaz prosím o radu.Je už pěkně starý, ale přesto díky za pochvalu. Jsem ráda, že se ti u nás líbilo a doufám, že takových lidí je více. Tak jestli budeš mít zase našetřeno tak tě rádi uvidíme v Živogošči Blatě. Zdraví češka Edit Vuinac
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
16. 12. 2008 18:28
..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (16. 12. 2008 18:32).
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
16. 12. 2008 18:29
vuinac napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj, Aleši až dnes jsem si přečetla tvůj vzkaz
> prosím o radu.Je už pěkně starý, ale přesto díky
> za pochvalu. Jsem ráda, že se ti u nás líbilo a
> doufám, že takových lidí je více. Tak jestli budeš
> mít zase našetřeno tak tě rádi uvidíme v Živogošči
> Blatě. Zdraví češka Edit Vuinac
ahojky..Edito..tož estli se nepletu tak sem byl váš soused..byl sem u Grbičůspinning smiley sticking its tongue out měj se a v létě nashledanousmileys with beer
Re: Živogošče - prosím o radu.
14. 01. 2009 21:39
yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (30. 01. 2009 23:37).
Re: Živogošče - prosím o radu.
15. 01. 2009 07:11
tak to vypada, ze letos podobny termin ve stejnem miste nas bude mit vic
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
15. 01. 2009 16:15
Rendo..tož estli budem chlastať jak posledně, tož se ze mňa stane na stará kolena abstinent..
ale kdo si počká ten sa dočká
Re: Živogošče - prosím o radu.
15. 01. 2009 16:25
NIČEHO SE NEBOJ smileys with beerdrinking smileysmoking smiley
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
15. 01. 2009 16:37
Rendo..máš pravdu s tím tvojím ubytováním,,zrovna sem sa čučal na ty WWW stránky kdes byl... je to ta Vladka spinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošče - prosím o radu.
15. 01. 2009 18:41
StandoM kdy jedeš ty ? Jo a docela by mě zajmalo kdesi sehnal to moje auto eye popping smiley
Re: Živogošče - prosím o radu.
15. 01. 2009 19:04
Jedu kolem 20.7. a budu tam do 1.8.
fotku jsem nasel na rajceti.Chtel jsem to testnou a zjistit kde ti to vazne, ale uz jsem vsimnul, ze se ti zadarilo.
Snad ti to nevadi?
Re: Živogošče - prosím o radu.
15. 01. 2009 21:04
Jasně že nevadí smiling bouncing smiley a stím datem se budeme asi míjet a hlavně taky uvidíme jak to tady u nás vubec dopadne -práce neplánovaná dovolená když ted není žádná práce - je to totálně v p..i ,žena dělá pro skodovku pasy a je to tam moc moc špatný každej den propouštěj cca 10 lidí a to už o něčem asi je sad smiley je to zlé ale snad se chytnem a budem v pohodě .A cena eura taky není zas tak příjemná asi budou muset podle mě Chorvati zlevnit jestli teda budou chtít aby jsme ta m jezdili ,myslím jako čechy -jinak 5ecko letecky pro 4 lidi myslím 2+2 cca 30 000 kč a je to letecky confused smiley já osobně nechci rušit Chorvatsko ale cena asi promluví thumbs up
Re: Živogošče - prosím o radu.
15. 01. 2009 21:37
Ja uz mam dovcu zalohove zaplacenou, tak dalsi platba uz nebude tak bolet.
S praci to je asi nekde naprd.Tam kde delam je to zatim v pohode a doufam, ze bude i nadale prace zatim dost.
Osobne mam rozdelanou praci na celej rok 09.
Ty beres chorvatsko letecky? Nebo jsem to blbe pochopil?
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
15. 01. 2009 21:44
my platíme Geogovi až při odjezdu domů..takže to bude asi móc bolet..eye rolling smiley ale když nezbydou euříka tož to bude bolet zase jehothumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (15. 01. 2009 21:45).
Re: Živogošče - prosím o radu.
15. 01. 2009 21:58
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 07:41).
Re: Živogošče - prosím o radu.
15. 01. 2009 22:25
yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (30. 01. 2009 23:41).
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
15. 01. 2009 23:04
No já teda taky ostudu-někdy, ale jinak taky na stavbách, jako živnostníček v malé partičce děláme zateplovací fasády na klíč a taky nějaký ten sádrokartonek. Ale terazky je zima, tak čumím do PC na fórum.Za dva měsíce to vypukne , doufám že i dřív.
Re: Živogošče - prosím o radu.
16. 01. 2009 06:37
Sadrokartonek, izolaci delam taky, ale na svem baracku a ta zima uz me stve potrebuji delat mokre prace.Posledni dva nebo tri roky delam softiky, takze cucim do pc.Par vyjezdu na vychod....coz bodne aspon bude na dovcu a na ostatni.
V loni jsem se vratil od soudruhu den pred odjezdem na dovolenou...malem to vypadalo, ze HR nestihnu.
Ale pred touto dobou jsem makal i tzv. rukama, jsem elektrikar.

Sice to neni Zivogosce, ale je to dva dny pred odjezdem do kempu Dole



to vasnivykolista:
jak jsi psal, ze te snad fabka do HR doveze.Pokud budes mit problem... nalozim te.




Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (16. 01. 2009 07:10).
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
16. 01. 2009 15:59
Stando..kde že loňské sněhy sou..fabka mě tam sice dovezla, ale s 6-ti hodinovým mankem..opravovali mě auto v Karlovacu..odtáhli mě tam z odmoriště Modruš grinning smiley..ale doufám, že letos to klapne na jedničku..letos jedeme 19.7. ve dvojku..i se švagrem..má VW Golf 1,6drinking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (16. 01. 2009 16:00).
Re: Živogošče - prosím o radu.
16. 01. 2009 19:17
lonske snehy jsou na sibiri.
Me vloni v dubnu odeslo cerpadlo paliva primo pred barakem a rikal jsem si jeste, ze tak uz mam vybrano....co bych
delal na dovoleny(cekani nekde nez se objedna atd.).
Kdyz jsem se vracel z HR, tak pri najezdu v Grazu na Wien me zacalo odchazet leve predni lozisko u kola.
Nastesti prezilo az domu.
Tak doufam, ze me pri ceste do HR uz neco podobneho nepotka.
Re: Živogošče - prosím o radu.
16. 01. 2009 20:26
StandoM co je to za tu díru u těch soudruhu ? Jinak já taky dělám izolace ale tepelný -potrubý ,kotelny atd vč topení a vody thumbs up Pošli od kud jsi já středočeskej kraj a potřebuju někdy do party pár lidiček co uměj máknout smiling bouncing smiley .Renda
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
16. 01. 2009 20:39
já makám jak černejspinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (16. 01. 2009 20:44).
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
16. 01. 2009 21:12
hoši nechme teho nějak se to tu začéná červenat...rači pojďme radit o Živogošču smileys with beer
Re: Živogošče - prosím o radu.
16. 01. 2009 22:00
to renonous:
ta dira je povrchovy dul na sibiri cca 700km od civilizace, tezi se tam zlato.Mel jsem tam kseft na tydny.
Dekuji za nabitku, ale mam stale zamestnani a prace zatim hodne.Tu izolaci a sadros delam sam na svem baracku.
Jinak jsem z vysociny (trebic)

to vasnivykolista:
jj muzem zacit neco planovat nebo chytat informace, ale nekdy neni na skodu, kdyz se to svede i jinam.Cervena me nerozhodi.Zelena povzbudi.
Re: Živogošče - prosím o radu.
16. 01. 2009 22:25
Stando díkys a Rosto ty neřeš tu červenousmiling bouncing smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 243
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.