Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče - prosím o radu.

Autor Petr S. 
Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 14:22
Stando to já nevím jak ho povezeš ale já ten muj určitě v autě -nafukovací lehátko thumbs up smiley a nemám stím ani žádné problémy .Ale lod máš moc pěknou eye popping smiley asi začnu víc šetřit drinking smiley a do léta něco koupím smiling bouncing smiley
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 15:00
Standa má spíš to co má ta loď naložené nahoře v tom fochusmiling bouncing smiley

Jo a taky sem našel někde nějakou fotečku Blata...tam kde bývám JÁ je Fialovej puntík... kde celoročně EDITKA modrej..kde bude RENDA za tím barákem s tou modrou šipkou..a kde sem sehnal tu citronovou rakiju je označem žlutě...Jo a kde bude bývat STANDA v kempu Dole je směrem po hnědé šipcespinning smiley sticking its tongue outsmileys with beer

jo a teho černého značení si nevšímejte to už tam byloangry smiley



tak a už sem si pohrál...vyčůrat a spatthumbs up smiley



Upraveno 3krát. Naposledy upravil vasnivykolista (26. 01. 2009 15:30).
Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 15:39
Děkuji kluci za moje nové www stránky, nic lepšího bych ani namohla vymyslet.

Je tu celá foto galerie Blata a okolí. Všechny domy jsou tady jak na dlani.
Jen mám depku jek to vidím.
Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 15:43
je to jak pise vasnivykolista:-) spis mam neco podobneho co veze ten poradny parnik.Byl to pokus o vtip:-)
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 15:59
Ahojte. Byla jsem minulý rok taky týden v Živogošče - Porat - a nevím skoro nic, ale v tom Živogošče -Blato už díky vám vím o každém kameni, o každém apartmánu, kde je záchod v kempu,jaké typy přívěsů jsou v kempu, i kde kempuje někdo s člunem aby na něho viděl. Dokonce už i kde prodávají citronový likér.
Mám dojem, že ještě žádné místo nebylo tak detailně rozebráno. Jste dobří. R.
PS. Teď abych se cestou na Hvar nezastavila v tom žlutou šipkou označeném domečku, protože pak hrozí, že už dál nepojedu....a zůstanu v apartmánu " U citronka".
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 16:14
Rero..děkujeme, ža poklonu..šak o to tu právě jde aby každej měl plno informací ....ale jak čtu i tvoje příspěvky, tož taky pomáháš jak to jde o 106thumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (26. 01. 2009 16:14).
Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 16:15
Vždyť to říkám, že je to super reklama pro Blato. Myslím, si že je to jedno z nejpěknějších míst v Dalmacii / ale jen na dovolenou ne na život /.
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 16:22
já bych se tam hnedka přestěhoval nafurtgrinning smiley




Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 18:54
musite me pak ukazat cestu az pujdu nahoru pro tu rakiju nerad bych slapal velky okruhsmiling smiley
Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 20:06
Přejdeš hlavní silnici a pořád nahoru thumbs up smiley a tam už to je značené yawning smiley no a potom pořád a pořád až tam ,máš 2 okruhy malej a velkej -počítej nahoru cca 2,5 hod a dobrou kondičku a hlavně brzo ráno !!! Pak je tam vedro jako kráva smileys with beer
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 20:14
ale on chtěl vědět, jak se dostane do Strnja k temu baráku na tej fotce se žlutou šipkou o pár příspěvků výš kde prodávajou tu citronádusmiling bouncing smileyspinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 20:16
A nebo taky autem smiling bouncing smiley
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 20:28
renonous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A nebo taky autem smiling bouncing smiley


šak autem taky..je tam asfaltka která začíná někde mezi Drvenikem a kempem Dole
Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 20:40
Já vím smileys with beer Rosto akorát už tady chybí restaurace ukázat smiling bouncing smiley máš něco já jenom z rodinkou samostatne nic nemám -hod pár fotek si fotil určitě jak drak ,budu se snažit něco najít spinning smiley sticking its tongue out A tech VUINACU TAM JE VÍC tak tu děláme asi stránky Všem -at si každý vybere podle svého yawning smiley
Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 20:44
smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (03. 02. 2009 22:42).
Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 21:31
diky, vyslapnout to musim...jinak by se me deti mohly smat a to si ve svych letech asi jeste nemuzu dovolit.:-)
Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 21:34
Stando M kdy tam přesně budeš ?Jo a založ nový vlákno na pokec o autech máme samo červenou smoking smiley
Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 22:19
V kempu budu od 21.7. do 1.8.
jj, dnes tam tech cervenych bylo hodne a jsou zbytecne...mozna nejaky bojovnik
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
27. 01. 2009 14:37
renonous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já vím smileys with beer Rosto akorát už tady chybí restaurace
> ukázat smiling bouncing smiley máš něco já jenom z rodinkou
> samostatne nic nemám -hod pár fotek si fotil
> určitě jak drak ,budu se snažit něco najít spinning smiley sticking its tongue out A
> tech VUINACU TAM JE VÍC tak tu děláme asi
> stránky Všem -at si každý vybere podle svého yawning smiley


jenom aby na nás Vuinacové..neboli celé Blato nepustili psy až se tam ukážemthumbs up smileysmileys with beer
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
27. 01. 2009 14:39
Rendo a kdy tam budeš Ty..jinak už jde výjezdovej kalendářthumbs up
Re: Živogošče - prosím o radu.
27. 01. 2009 14:57
Nevím proč by na nás meli pouštet PSI, když tady píšem jenon a jenom samou CHVÁLU smileys with beer ubytování si snad každej shání sám né smoking smiley každemu vyhovuje přeci něco jinýho thumbs up Já to ještě přesně nevím ale asi konec července a začátek srpna cca 2.7-13.8 není to ale konečnej ter.Podle dovolený u manželky /taky jestli vubec nejakou bude mít eye popping smiley A dej sem tu restauračku -Fredy Vagabundo atd .
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
27. 01. 2009 17:03
jo to já nemám leda nějaké detajly u stolu ale to by mně rodinka dala spinning smiley sticking its tongue out

od 2.7.?....spíš ses spletl...tož to se asi neuvidíme..mažeme dom 31.7sad smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (27. 01. 2009 17:06).
Re: Živogošče - prosím o radu.
27. 01. 2009 17:20
Tak Vás všechny zrovna upozorňuji, až k nám půjdete na to kafe tak Vás přijde uvítat náš pejsek.
Tat, aby jste si nemysleli, že jsem ho na Vás pustila i když to tak bude vypatet. Je to bojový pes,
kterého jsem si pořídíla právě proto, že jsem Vuinac. A dobře píšete, že každý má svůj vkus a jde tam kde se dobře cítí.
A může být makový nebo tvarohový.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vuinac (27. 01. 2009 17:21).
Re: Živogošče - prosím o radu.
27. 01. 2009 20:22
vuinac napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak Vás všechny zrovna upozorňuji, až k nám
> půjdete na to kafe tak Vás přijde uvítat náš
> pejsek.
> Tat, aby jste si nemysleli, že jsem ho na Vás
> pustila i když to tak bude vypatet. Je to bojový
> pes,
> kterého jsem si pořídíla právě proto, že jsem
> Vuinac. A dobře píšete, že každý má svůj vkus a
> jde tam kde se dobře cítí.
> A může být makový nebo tvarohový.


Tak prosím pejska slušně vychovat smiling bouncing smiley mám ho taky doma ale do HR ho nepovezu protože by tam sežral všechny slušný lidi B!) a to my určite nechcem vid EDIT yawning smiley
Re: Živogošče - prosím o radu.
27. 01. 2009 21:28
Jo vem ho ta naše pejsky miluje. Je cvičená pro postižené děti. Místo obojku nosí korále.
Taky je pěkně drahá. Teď ji chcema připusti ať má i mateřský cit.
To bude potom pejsek.
Re: Živogošče - prosím o radu.
28. 01. 2009 08:37
Ja naseho pejska brat budu, letos neni jina moznost.Ale pozor je to dravec troufne si i na medveda


Re: Živogošče - prosím o radu.
28. 01. 2009 14:06
Tady je hlavní pláž v Blate smiling smiley
Re: Živogošče - prosím o radu.
28. 01. 2009 14:09
Restaurace kolem přístavu smiling smiley
Re: Živogošče - prosím o radu.
28. 01. 2009 14:12
Promenáda u přístavu smiling smiley
Re: Živogošče - prosím o radu.
28. 01. 2009 14:18
Hlavní pláž z druhé strany smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 89
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.