Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče - prosím o radu.

Autor Petr S. 
Re: Živogošče - prosím o radu.
24. 01. 2009 22:31
Já tu taky řvu že jedu někam do hajzlu thumbs up smiley Asi emigruju do Australie smiling bouncing smiley tam snad zatím žádná krize není a nobo se mýlím cool smiley
Re: Živogošče - prosím o radu.
24. 01. 2009 22:48
Kam do hazlu........? Vždyť dady žádná krize není, byli jste někdo v obchodních centrech. Já byla včera v Ostravě a lidí tam bylo teda jako před svátkama. Věřím, že dole u moře se teď lidi poserou. Tam jdou ceny taky dost nahoru, ale to va tak nevidíte.
Re: Živogošče - prosím o radu.
24. 01. 2009 23:02
Myslíš tím jako v HR ? Jak já teda sleduji tady lidi kolem Prahy tak začíná každej šetřit yawning smiley Kamoš už zrušil dovolenou -dávají jim neplacený volno angry smiley moje žena dělá pro Š....U a tam je to totálně v hajzlu thumbs down od příštího tejdne dělaj jenom už ut-čt 3 dny v tejdnu .Já to nevidím tedy moc dobře . Když už stojí celá Mladá Boleslav a že tam jezdí k vám hodně moc lidí tak letos asi všichni zapláčeme sad smiley normální člověk na to prostě mít nebude confused smiley
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 09:33
Rendo ..byli jsme nahoře ve Strnju ve sklípku..letos chceme vyrazit k tej kapličce ještě výš
jo a ve vesnici Strnj jsme koupili citronovou rakiju ..byla dobrá jak sviňa..dával nám to nějakej kluk asi 13 let a mluvil česky


avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 09:41
Edito....jojo u Ivanky bývám..co má taky Verunku jak já akorát naše je o rok starší...Ivana bydlí kilometr od nás..a o vánocích sem viděl Georgovo
auto před barákem...už nemá Oktáviu ale VW-Pasata...naše fabrika je na tom taky špatně i moje manželka tam dělá..asi budem dělat taky jenom 4 dny..a začalo se moc propouštětangry smiley
a kde máte Apartmány Vy..pošli fotečkugrinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (25. 01. 2009 10:15).
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 10:30
Rosto kde děláš a co vyrábíte ? yawning smiley
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 10:40
renonous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rosto kde děláš a co vyrábíte ? yawning smiley
v meoptě..šak se mrkni na www stránky meopta.cz
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 10:55
Já tam na horu šel ale nedošel smoking smiley došli baterky ve fotáku hot smiley tak sme to vzdali ale letos to napravíme grinning smiley
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 13:43


hm, tak to uz si rikam druhym rokem...., ale letos urcite



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (25. 01. 2009 14:00).
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 14:51
Ahojte, musím Vám napsat v první řadě že ta citronová rakije je loňská novinka. Dělá ji máma toho malého kluka co se snaží tak dobře mluvit česky.
Moje sousedka mi slíbila, že mi ji taky udělá pro moje klijenty protože mi ji pili po litrech. Hlavně ženské.
Je super a co má ještě dobré tak to je višňovice.
Co se týká mého domu už jsem to tu někomu psala tak od telefonní budky do leva poslední dům.Takže první dům od cempu. Je to takové soukromí a po schůdkách dolů po kanále 30m od moře. Prostě bez konkurence. Teď mi to taky pomáhá hlídat můj mazlík pes / staford / tak mi tam teď nechodí po zahradě tolik lidí. Foto bych mohla poslat, ale jen z meilu na meil. Ale určitě víte který dům to je.
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 15:25
editko..když tak písni na mejla vasnivykolista@seznam.cz
rakie byla fakt super..moja se švagrovou se enem oblizovali....a teď moja nalévá zbytek..tak si jdu dát baňku



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (25. 01. 2009 16:05).
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 15:41
Rendo..já sem zase loni fotil enem mobilem..šak si vidělthumbs up smiley ... ale už sem koupil foťáček Panasonic Lumix DMC TZ5..je parádní, tož budou fotečky radost pohledět..eye popping smiley
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 15:44
Stando a kde mě s Rendou vezneš tím svojím titanikem na výlet..a bude grilovačka a bečka cestou?smileys with beer

a jinak ostatní se nezlobte, že zde tak píšem..ale ptejte se a poradíme všemthumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (25. 01. 2009 15:45).
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 15:51
smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (03. 02. 2009 22:45).
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 15:53
Jo to je on, maš to i na meilu. Příště tu barabiznu na pláži odstřihni ať se lidi neleknou co to tam máme za stavení.
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 16:00
Nevím proč odstřihnout?To je prostě realita smiling bouncing smiley takhle to vypadá a asi dlouho taky zustane yawning smiley
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 16:04
Tohle je tedy hezčí fotka smoking smiley
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 16:04
renonous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nevím proč odstřihnout?To je prostě realita smiling bouncing smiley
> takhle to vypadá a asi dlouho taky zustane yawning smiley

mosíš být optimista..i v krizigrinning smiley
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 16:05
vuinac napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jo to je on, maš to i na meilu. Příště tu
> barabiznu na pláži odstřihni ať se lidi neleknou
> co to tam máme za stavení.

tak já ju smáznu Rendova je hezčíthumbs up
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 16:12
Jó to je dobrý, já teď budu lidi lákat na ty ryby, to se jim bude taky líbit.
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 16:13
smiling bouncing smiley ty sou ale ČR takový vy tam neumítě udělat smoking smiley
avatar Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 16:25
já sem si dal u Fredyho tyhle sardele na žáru první fotka..ale byly hnusný jak sviňa...myslel sem že mě přinesou o polovinu menší a že je sežeru celé i s hlavou ..ale bylo tam kostí jak prase......ale co mě dala Ivanka tož sem se enem oblizoval to je ta druhá fotečka




Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 16:54
Zkus chobotnici smoking smiley moc dobrá thumbs up smiley
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 17:37
Tak to je pekne na ten apartman Edit jsem se dival na netu pri letosnim vyberu.Premyslim o prodlouzeni o par dni:-)
posli take neco me.
Jeste jsem nasel tuhle fotku je to plaz pred apartmanem


Blato

to vasnivykolista:
ze vahas neni problem, kdyz nebude flek u Bobana budu pokud to pujde parkovat v Blatu.
Jeste sice schazi par veci, ale snad to dobre dopadne.Mam udelany seznam co budu potrebovat a nejvetsi polozka je motor:-).Zatim cekam jestli nepadnou ceny a par kacek musim jeste nahroutit.Ale vypada to dobre bude par vyjezdu k soudruhum.Ten prvni je uz ted v unoru.Lonsky parnik jsem prodal, tak "u noveho" se musim cinit:-).Nedovedu si predstavit, ze
bych jel bez "parniku".

Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 17:47
Jo na tu pláž chodi moji klijenti, ale nejedna se o ten apartmán. Dofám,že si rozumime.Ten na te tvoji fotce je Olimpia restaurace. Mají ji polky v pronajmu, ale lidi tam nejsou spokojeni,nemají tam soukromí. Ten dům tam byl s tou šipkou. pošli mi meilovou adresu a já ti ho přiblížím.
Edit
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 18:02
Takhle vypadá ta pláž smoking smiley ale není to ta hlavní ,ta je cca 200 m do leva
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 18:40
neco po me leze, tak jsem si dal take neco s citronem a to slivovicku:-)

to vuinac:
jj, to je mozne, ze jsem se spletl muj mail clun@seznam.cz

to renonous:
cesta do od kempu Dole.V tom stanku byva takej prerostlej pan:-)




Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (25. 01. 2009 20:01).
Re: Živogošče - prosím o radu.
25. 01. 2009 20:29
A nebo takhle smoking smiley
Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 11:56
nasel jsem i foto od kempu


jak ja ten parnik povezu!?




Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (26. 01. 2009 14:00).
Re: Živogošče - prosím o radu.
26. 01. 2009 13:32
Jo , to je ten můj domeček od cempu. Je doufám že si to někdo nesplete a nebude si myslet, že to jsou ty umyvárky.
Ten parník tam povezeš tak jek všichni ostatní.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 107
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.