Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Levné ubytování apartmány

Autor maru 
Re: Levné ubytování apartmány
18. 06. 2007 18:53
jak jsem slyšela a četla - tak prezentuju, v Boraku za 10euro villa Dingač, v apartmanu 2+1 pro 6 lidí,takže celkem platba 60euro za den, to samé Anadingač, také apartmány Violič,Nikolica atd atd, o Potočine jsem JEN SLYSELA, v Drače se ubytujete opravdu za 6 euro - to mi snad věřítepředpokládám že to tam znáte osobně, my bydlíme za 2O,- na osobu,rezervace od ledna a to jsme vzali skoro poslední termín, ne přes CK,přímo od majitele.
to Sara

samozřejmě že jsou mi tyto ceny podezřelé, když vyzpovídám domorodce majitele,je přece jasné proč, nejsou v první řadě u moře, nemají parkoviště,auta se nechávají vzadu na plácku - konkrétně Borak, nebo je ubytování daleko v kopci, ale proto ta cena, jakmile je o něco zájem tak je cena vyšší, odpovídala jsem na levné nikoli krásné ubytování, a zadáte li si názby apartmánů - přečtete si to sami, FAKT NEKECAM ! i v sezoně !
Re: Levné ubytování apartmány
18. 06. 2007 21:05
Pokud hledáte ubytování za přijatelné ceny, mohu doporučit apartmány našich domácích na Pelješacu v Orebiči.Jezdíme tam už osmou sezonu,apatrmany jsou 80m od moře mají zahradu a gril.Pokud bude mít někdo zájem, mohu poslat fotografie, stačí mi napsat na hedvikova@volny.cz
Re: Levné ubytování apartmány
19. 06. 2007 08:57
borůvka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jak jsem slyšela a četla - tak prezentuju, v
> Boraku za 10euro villa Dingač, v apartmanu 2+1 pro
> 6 lidí,takže celkem platba 60euro za den, to samé
> Anadingač, také apartmány Violič,Nikolica atd atd,
> o Potočine jsem JEN SLYSELA, v Drače se ubytujete
> opravdu za 6 euro - to mi snad věřítepředpokládám
> že to tam znáte osobně, my bydlíme za 2O,- na
> osobu,rezervace od ledna a to jsme vzali skoro
> poslední termín, ne přes CK,přímo od majitele.


v apartmane 2+1 pre 6 ludi, tak to potom ano

ospravedlnujem sa za nedoveru v Tvoj prispevokyawning smiley
to Juro - pokud to nemyslíš ironicky, tak to beru, 2+1 majitelé myslí dva dvoulůžkové pokoje s kuchyní s rozkládacím gaučem pro 2 osoby - mají to tak napsané!, takže skutečně pro 6 osob, nikoli 2+1= 3osoby a nacpe se jich tam 6, takže jsem si to nevymyslela, výše udané domy v Boraku tyto ceny mají, nemystifukuju, odpovídám na LEVNE ubytování, což v Boraku ve většině domů najdou.
Re: Levné ubytování apartmány
19. 06. 2007 10:30
Sara napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nevím, kde Borůvka bere ceny na Potočine a Boraku
> tak jak uvádí.V Boraku za 10 EUr není ani vězeňský
> kavalec a v Potočine se s Vámi za 6 EUR nikdo ani
> nebaví. To platí pro hlavní sezonu.V mimosezoně je
> to sice levnější, ale až v druhé polovině září
> nebo v říjnu.V červenci nebo v srpnu se za
> prezentované ceny Boruvkou nikdo s nikým ani
> nebaví.
A protože jste tady na foru všichni vztahovační a po každém se oženete-viz útok na Sheriffa,který se radši stáhl,tak já bych to viděla taky na omluvu od SARY, která mě znevěrohodnila, což jsem se urazila.
Re: Levné ubytování apartmány
21. 06. 2007 09:59
Nevidím jediný důvod pro to, abych se Borůvce omlouvala. Sama napsala, že ubytko v Potočine je za 6 EUR a k tomu připojila do závorky nepěknou poznámku, a o několik příspěvků dále píše, že o POTOČINE JEN SLYŠELA. Takže jak je to s tou věrohodností si může každý udělat názor sám. Borůvka nejdříve píše jako by to sama znala a vzpápětí dementuje, že se jedná o informaci z doslechu.Tudíž jak to vidím já. Borůvka se znevěrohodnila sama a nemá právo cítit se uražená smiling bouncing smiley .

Přesto i Borůvce přeji hezkou dovolenou,
Sara
Prosím čtěte sami www..../trinact.html - odpovídala jsem na LEVNE ubytování, nikoli na SUPER APARTMAN v plne sezoně jak je mi předkladano, takže 6 euro je fakt a nikoli můj výmysl, navíc je to přes zprostředkovatele,takže cena je ještě nižší, i já Vám přeji hezkou dovolenou, Saro,a tímto se s Vámi loučím, večer odjíždíme za sluníčkem.
www adresa se mi nevytiskla,nesmí se to, tak si klikněte na POTOcine a vyjedou vám ceny, znovu dodávám že jsem nikde nezminovala plnou sezonu, ale levné ubytování
Re: Levné ubytování apartmány
24. 06. 2007 00:07
Ahoj.
Chystáme se koncem července do Chorvatska. Ubytování nemáme. Pokud máte někdo nabídku za rozumnou cenu pro 2 rodinky (3 dospělí a 2 děti) někde v oblasti s výhledem na otevřené moře a poblíž pláže, prosím, zašlete nejlépe s fotkami na email: miriass@volny.cz.
Děkuji předem. thumbs up
Re: Levné ubytování apartmány
24. 06. 2007 20:13
Dobrý den.Prosili bychom o doporučení na levný apartmán v Chorvatsku.
email: Danielova1@seznam.cz
Předem děkuji.
Kdo shání levné ubytování na poloostrově Pelješac, ať mi určitě napíše na mail, pošlu odkaz na webové stránky, popř tel. kontakt na cestovní agenturu s velice krásnýma cenama cool smiley
Sháním levné ubytování, nejlépe okolo Zadaru, ale nepohrdnu samozřejmě i jinými lokalitamismileys with beer. Plánujeme vyrazit začátkem srpna ve čtyřech, cena by se měla pohybovat cca do 12 EUR/den, pokud máte někdo spolehlivý tip, velice děkujismiling smiley
Re: Levné ubytování apartmány
27. 06. 2007 13:53
Nemá někdo zájem o ubytování na ostrově Pašman pro 8 osob od 30.6.-9.7.u nádherné písčité pláže a na klidném místě.Naší domácí se uvolnilo místo.
Dobrý den, prosím o kontakt na ubytování nejlépe na Bašce(Krk), ale může být i jinde (vhodná pláž pro děcka) pro 2 dospělé a 2 děti v termínu 23.7. - 30.7. 2007. Děkuji moc.
Re: Levné ubytování apartmány
02. 07. 2007 20:33
Dobry vecer...
Vie niekto o ubytku na KRKu, a ak ano cca ako sa to asi pohybuje?

Dakujem.
Ahojka všichni!!
Chtěli bychom jet někam nahoru-asi na Krk,ale je nám to jedno.Jsme dvě rodiny,celkem 5 dospělých a 2 tříleté děti.Má prosím kontakt na nějaké větší ubytování blízko moře?Moc děkujeme!!
Nevíte někdo levné ubytování na krku pro 6 dospělích a dvě malé děti? Díky
Re: Levné ubytování apartmány
06. 07. 2007 10:01
žasnu kolik se najde naivních lidí - celá dlouhá řada - o laciném (pokud možno zadarmo) ubytování , 0,5 m od moře z výhledem tamtéž + klimu NEVÍM - ale poooozor ! vím kde prodávají vyhašené vápno [www.vapenka-vitosov.cz]
to Mira11 - je to neuvěřitelné, ale je to tak, NEJLEPE za režii a děti zadarmo, to pak at se nediví v čem bydlí, vrátili jsme se z Pelješcu včera v noci, počasí nádherný, moře letos snad nejteplejší co jsme zažili, míst k ubytování spoustu - ověřené vyzkoušené krásné ubytování samozřejmě obsazené jako každoročně, to si musí každý srovnat v hlavě sám, přátelé bydleli tam kde bydleli - s místní rodinou tzv.přátelsky pokupě, nevyspaní, otrávení, naštvaní, chorvaté odpoledne dodržují siestu - a pak večer paří,turisté naopak chtějí spát, stále dokola, náš domácí je zlatíčko - naštěstí toto pochopil a jsme všichni spokojení, takže přátelé, dál hledejte ubytování pokud možno za levný peníz - welcome to Croatia!
thumbs up smiley včera na hrvatske TV diskuse o podvedených turistech, jak přes internet kupují zájezdy, nachytají se na krásně nafocené objekty, pak bydlí úplně někde jinde, závěr diskuse zněl - za málo peněz málo muziky, my jsme bydleli u rodiny, kde jsme měli za málo peněz hodně jejich muziky až do rána, takže prosím ted mě nekamenujte, nečervente, z vlastní zkušenosti potvrzuji, že co je levné - je levé, příště jedině na osobní doporučení lidí stejného ražení jako jsem já, člověk zvyklý např. na absolutní luxus se nemůže ptát na radu batůžkáře a naopak - já jsem třeba batůžkář, stačí mi vojenská postel- píšu to proto, že nechci vyvolat diskusi co je luxus. Pro mě je luxus přírodně krásné místo bez množství lidí.
smoking smiley


SPECIAL pro Saru! - Pelješac, osada Borak - osobně minulý týden, osada je obsazená z 50%, ubytování nad cestičkou v Boraku do 10 euro-nabízejí sami majitelé, takže milá Saro, o tvoji omluvu již nestojím, stejně to bylo jen z legrace, a podotýkám že tato cena platila minulý týden - což je již plná sezona,že ??? Samozřejmě že domečky přímo u moře jsou dražší - do 15euro maximálně, hot smiley
chceme jet první týden v září na Cres nebo na Lošinj (od 1. do 9. září - 8 nocí) ...4 lidi-2 páry takže potřebujeme 2 dvoulůžkové pokoje nemáte někdo nějaký typ v ceně tak 10-15 euro na osobu? díky moc ...a nebo případně dá se tam touhle dobou sehnat ubytování když přijedeme naslepo autem bez rezervace ubytování? díky za info
Dagmarka
Re: Levné ubytování apartmány
13. 07. 2007 21:40
Pro ty, kteří chtějí na Krk: Teď jsem se vrátila z Bašky, byli jsme v apartmánu pro 7-8 lidí, cena 80 EUR na den + taxy. Teď to bude určitě dražší, ale i tak si myslím, že to půjde. Já jsem ubytování sehnala přes agenturu www.da-tomasi.hr.Apartmán JASNA.Jinak tam jezdilo hodně lidí "na blint" a v poho našli ubytování. Když neseženete Bašku, pěkná je Malinská a Punat.
Přeji hezkou dovču.
Nevíte někdo prosím o nějakém pěkném ubytování blízko pláže pro 2 osoby buďto od 9. 8 nebo někdy od září? Někde na Makarské nebo i u Splitu? Pište prosím na verca.stolarikova@centrum.cz díky
Nevíte někdo prosím o nějakém pěkném ubytování blízko pláže pro 2 osoby buďto od 9. 8 nebo někdy od září? Někde na Makarské nebo i u Splitu? Pište prosím na verca.stolarikova@centrum.cz díky
Re: Levné ubytování apartmány
19. 07. 2007 13:06
Sarpijka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nevíte někdo prosím o nějakém pěkném ubytování
> blízko pláže pro 2 osoby buďto od 9. 8 nebo někdy
> od září? Někde na Makarské nebo i u Splitu? Pište
> prosím na verca.stolarikova@centrum.cz díky


Prosím tě, v září už tam zajeď na blind a najdeš ubytování mrtě!!! Jestli tedy nejedeš úplně s malým dítětem a v tom případě si na to netroufáš. Pokud jedete dva dospěláci, tak to není sebemenší problém!! Fakt!!!thumbs up
mia
Re: Levné ubytování apartmány
20. 07. 2007 17:01
Prosím Vás nevíte někdo o nějakém pěkném a samozřejmě levném smiling smiley ubytování pro 2 v okolí Pimoštenenu. Chceme vyrážet 10. 8. Pokud máte nějaký tip pište na michalav@email.cz. Díky moc
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 246
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.