Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Levné ubytování apartmány

Autor maru 
JAR
Re: Levné ubytování apartmány
08. 08. 2009 00:01
Dobrý den, mohu poprosit o kontakt na ubytování v Omisi, kde jste byl loni? Chystame se poprve na blint, tak jsme z toho trochu nervozni :-) Jedeme pouze ve dvou, chceme solidni pokoj, kuchynku a socialku, s balkonem, pobliz more....zadny nadstandard to byt nemusi. Diky a hodně stesti pri hledani ubytovani. Radka
Re: Levné ubytování apartmány
08. 08. 2009 13:00
Rád bych Vám poradil,ale loni jsem to nezařizoval já a kontakt na tu paní bohužel nemám. Ale bylo to před Omiší v Duče....a hned přes silnici bylo moře. Ubytování bylo v pohodě a za 11 euro. Letos jsme se rozhodli na poslední chvíli,že bychom to mohli zkusit také na blint,tak uvidíme,jak pochodíme... :-)
Re: Levné ubytování apartmány
19. 08. 2009 11:49
zdravím , rád bych jel v termínu od 4 tého do 12 tého září na istrii s manželkou a tříletým klukem tzn. dva dospělí a jedno dítě někam do klidu s pláží s pozvolným vstupem do moře . ideálně bungalov či apartmán do 50ti euro za den - nechci přeplácet cestovku , poradíte prosím ? :-))
na blint se nám letos moc nechce protože manželka je v prvním trimestru těhotenství a rád bych dojel a hned se ubytoval
kontakty , odkazy a případné fotečky kdyžtak do pošty nebo email letnak@centrum.cz ...děkuji mnohokrát ....Lukáš



Upraveno 1krát. Naposledy upravil letnis (19. 08. 2009 13:35).
Re: Levné ubytování apartmány
19. 08. 2009 13:28
Zdravím,

hladám lacné ubytovanie v okolí Zadaru od 23.8 do 30.8 pre 4 dospelých a 3 deti. Dik za infospinning smiley sticking its tongue out
Re: Levné ubytování apartmány
22. 08. 2009 00:22
Schanime ubytovani v Mala Duba v terminu od 2.-12.9.2009. Chteli bychom pokoj pro 2 osoby + miminko, postylku mame svoji. Chceme kuchyn a balkon s vyhledem na more co nejblize u more ,jake jsou ceny.Popripade foto. Cestovatel@wo.cz
Re: Levné ubytování apartmány
22. 08. 2009 19:33
Ahoj,prosím můžete mi poslat na soukr. e-mail nějaké fota z ostr. Čiovo? Díky



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Marcela10 (22. 08. 2009 19:37).
Re: Levné ubytování apartmány
23. 08. 2009 15:28
Ahoj,neboj se a jeď, 100% najdeš na Pelješaci-hned u vody. My loni byli jen na 3 noci,ani nevím kde(cesta z Černé Hory) a ubytka
v 1 půlce září bylo dost. Za 2 lidi apart. jsme platili 30eur.někteří domácí už balili a zavírali sídla. Byli ze Zágrebu a v tuto dobu končili,že mají málo hostů.
Re: Levné ubytování apartmány
30. 08. 2009 08:58
Ak niekto chce kontakt na ozaj dobré ubytovanie v Makarskej i ked Makarska je s ubytkom trošku drahšia 15 EUR osoba je pre 6 osôb, ale kto má rád rušný život je super.Ubytko je kúsok od mesta a mestskej pláže, ale zároveň je tam kľud a ticho, má všetko, klímu, komplet vybavenú kuchynu, mikrovlnku, práčku a domáci sú veľmi prijemní. Každá izba má svoj balkon. Ohláste sa. centrum2@post.sk
Re: Levné ubytování apartmány
02. 09. 2009 16:33
Ahoj, hledám nějaké levné ubytování. Na oblasti zase tak nesejde, stejně mi to nic neřekne, protože pojedu do Chorvatska poprvé. Ale kdybyste napsali co je v okolí, kam se dá chodit na výlety, jaká je tam pláž, popřípadě jestli je tam nějaký větší obchod, tak budu ráda. Děkuji moc
ZJ
Re: Levné ubytování apartmány
03. 09. 2009 12:07
Ahoj všem co hledají levné ubytování v Chorvatsku.
Jedeme zítra na Makarskou riviéru do Baško Polje.
Ubytování-hotel s polopenzí 2490,-Kč./osoba/týden.
Já myslím,že je to super.
Re: Levné ubytování apartmány
03. 09. 2009 13:41
jak se ten hotel jmenuje? Jak jsi to našel. Myslím, že je to dobrá cena..
avatar Re: Levné ubytování apartmány
03. 09. 2009 14:13
Asi hotel +depandance ALEM-množstvo recenzií,dosť kontroverzných-jedni chvália(ta tie prachy nečakajte luxus),pre iných "ubytovňa ROH" s neveľmi dobrou stravou.Stačí dať do vyhľadávača Baško Polje.
ZJ
Re: Levné ubytování apartmány
04. 09. 2009 11:50
Je to dependance hotelu Alem,byli jsme tam v červenci a jedeme znovu,samozřejmě ubytování žádný luxus,ale
strava dobrá,snídaně švédské stoly,k večeři výběr ze tří jídel,salátový bufet a víno či pivo zdarma.
Podrobnosti na www.chorvatsko.cz last moment-ck vítkovice tours.
Re: Levné ubytování apartmány
08. 09. 2009 08:51
Nejde mi jen o levné ubytování, ale zajímalo by mě jestli se dá sehnat ubytování v soukromém apartmánu dopředu v okolí Biogradu bez cestovky a zaplacené zálohy. Jeli jsme takto na dvě místa a z vyprávění druhých se mi moc nechce věřit, platit zálohu a pak zjistit, že tam ani místo po dojezdu k ubytování není. Přes cestovku nechci jet. Raději telefon na domácího a domluvit se s nimi. Zajímá mě ubytování na rok 2010. Letos již mám dovolenou za sebou a byla skvělá.
Re: Levné ubytování apartmány
03. 11. 2009 10:17
K. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> millihaus napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > ubytování v Brele blízko mořem za rozumnou
> > cenu.
>
>
> Co je to podle tebe rozumná cena? A co považuješ
> za blízko u moře? Pro kolik osob a na jak dlouhou
> dobu? Kontakt i zkušenost mám, Ale tvůj dotaz je
> příliš obecný. Upřesni ho.


Ahoj, i já hledám levné ubytování v Chorvatsku, ideálních by bylo tak 12 euro za osobu a taky u moře :-)) pokud máte nějaký kontakt popř. foto budu moc ráda. Díky Markéta
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 219
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.