Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Levné ubytování apartmány

Autor maru 
gaba
Re: Levné ubytování apartmány
09. 05. 2008 22:47
Nemusíte se bát,tam najdete vždycky ubytování přímo na místě. Chorvati stojí u silnice a nabízejí sami ubytování.
Dobry den,

bola by som velmi rada, ak by ste nam mohli pomoct s ubytovanim. Chystame sa 2 rodiny. Kazda rodinka ma 1 babo do dvoch rokov. Chceli by sme apartman, 2 spalne, zariadena kuchynka, kupelna... Blizko mora. Apartman by nemal byt niekde na kopci, kde je potrebne slapat pesi a uz vobec nie po schodoch. A najlepsie za rozumnu cenu. Rozmyslali sme nad oblastou sv. Filip i Jakov ( vraj je to vhodne pre rodiny) alebo Kvarner resp. Sev. Dalmacia, lebo pochadzame z vych. Slovenska. Planujeme dovolenku koncom juna (tyzden), ale neviem ako to bude s pocasim.
Ak nam mozete dat nejake typy, budem rada.
Vdaka
katkakozmova@orangemail.sk
avatar Re: Levné ubytování apartmány
23. 05. 2008 16:06
Katarina znám jeden AP zrovna pro vás, ale to Pelješac, takže dost daleko. Dvě ložnice, dvě sociálky kousek k vodě dvě malé kuchyne a velká terasa. obchod 100m. Cena je myslím cca 60 E za AP. Budešli chtí kontakt ozvis e soukromou zprávou.
avatar Re: Levné ubytování apartmány
23. 05. 2008 17:50
ahoj,Katarina:Máme takýto apartmán voľný(nabídka společného pobytu),ale až v termíne 7-17.júl.Je to v kľudnej dedine Ivan Dolac na Hvare.My ideme zo západného Slovenska,ale ide aj jedna rodina z Košíc.spinning smiley sticking its tongue out
Kdyby měl někdo nabídku ubytování pro dva mladé studenty - nejlépe od 5 do 12.července - v Bašce vodě, popřípadě v Promajně. Aby se dalo k moři dojít za pár minutek chůze... Cena tak do 20ti euro +/-.
Byl bych za to hrozně vděčný. Napište i jakýkoliv tip, kde se poohlédnout. Děkuji moc
mirekbauer@seznam.cz
Pošlete mi kontakt - email
dobrý den...
prosím vás potřebuji poradit nemůžu nic sehnat confused smiley ...sháním ubytování pro 6 dospělých osob a 3 děti bez nároku na lůžko... místo nerozhoduje ale max po makarskou dal se s dětmi pouštět nechci... a k apartmánu pokud možno blízko vody...3loznice a kuchyňka no a to hlavní rozumná cena smiling smiley
myslíte že bych sehnal něco na místě v termínu mezi 7.7 - 18.7 2008 (chtěli bychom tak 10 dní) byl bych račí mít už něco rezervované kvůli dětem
uvádím email jestli někdo o něčem víte prosím napište předěm dík
Re: Levné ubytování apartmány
13. 06. 2008 12:26
můžu zaslat kontakt na majitele apartmánu -Mali Rat-15km pod Splitem
avatar Re: Levné ubytování apartmány
13. 06. 2008 16:06
Mohl bych poprosit o ten kontakt pod splitem.
Děkuji
Re: Levné ubytování apartmány
13. 06. 2008 18:05
Velká kuchyň s jídelním stolem pro 8osob,tři dvoulůžkové ložnice,obyvák zorkládací gauč(2 lůžka) koupelna s WC+jedno WC solo,tři balkóny,moře do 200m písčitá pláž.Pokud Vás to zajímá pošlete mi email.
Re: Levné ubytování apartmány
13. 06. 2008 18:18
Dva pokoje s balkonem jeden je dvoulúžkový a druhy třílůžkový s přistýlkou 25m od pláže.
Pokud Vás to zajímá pošlete email
želva
Re: Levné ubytování apartmány
13. 06. 2008 23:42
a kam ho poslat?
avatar Re: Levné ubytování apartmány
14. 06. 2008 09:17
no já bych věděla.
xixao
Re: Levné ubytování apartmány
14. 06. 2008 21:28
thumbs up asi tak...
ozvite sa na info@...
xixao
Re: Levné ubytování apartmány
15. 06. 2008 17:33
nechápu tady některé lidi jak napíšu že hledám ubytováni -jestli někdo neví .... tak mi má poslat na email který jsem tady uvedl, nabídku jakou má. Ne sem psát znova (můžu zaslat, ozvi se atd....) Jen jediný člověk měl rozum a poslal nabídku tímto moc děkuji Světlaně smileys with beer
vv7
Re: Levné ubytování apartmány
15. 06. 2008 19:33
Ahoj, nemáte někdo dobrý tip na apartmány na Hvaru. Nejlépe u Jelsy či jiného městěčka, aby bylo kam večer jít na procházku a zmrzlinu, ale nedusalo tam do rána disco. Máme 2 děti 9a13. Díky
Zdravím,nemohl by mi tu někdo doporučit nebo dát kontakt na ubytovatele apartmanu na Istrii,konkrétně Rabac?
Za každý kontakt budu moc rád
Jeffry.j@centrum.cz
Re: Levné ubytování apartmány
16. 06. 2008 09:04
Zdravím, tak po delší době opět do Chorvatska. Loni jsme vyzkoušeli něco jiného. Chorvatsko je ale Chorvatsko. Už se moc těšíme. Sháníme nějaké levné ubytování pro 4 osoby (2 páry) ve střední nebo jižní části Chorvatska. Byli by jsme rádi, kdyby jsme sehnali něco do 12 EUR os/noc. Termín by jsme chtěli někdy v druhé polovině v červenci. Prosím o radu. Předem děkuji za jakýkoliv kontakt.
Re: Levné ubytování apartmány
16. 06. 2008 11:46
Věděl bych o objektu 25m od moře.Máteli zájem tak pošlete email
Re: Levné ubytování apartmány
16. 06. 2008 12:42
Tak to by bylo super.
email malachovsky.roman@seznam.cz
diky za info
Re: Levné ubytování apartmány
16. 06. 2008 14:03
pro vv7: napiš si na jitka.caric@vip.hr - ubytko v Ivan Dolac na jižní straně Hvaru
dobrý den...
prosím vás potřebuji poradit zrovna mi padlo jedno ubytování angry smiley ...sháním ubytování pro 6 dospělých osob a 3 děti bez nároku na lůžko... místo nerozhoduje ale max po makarskou dal se s dětmi pouštět nechci... a k apartmánu pokud možno blízko vody...3loznice a kuchyňka no a to hlavní rozumná cena smiling smiley
myslíte že bych sehnal něco na místě v termínu mezi 7.7 - 18.7 2008 (chtěli bychom tak 10 dní)
uvádím email jestli někdo o něčem víte prosím napište předěm dík
Re: Levné ubytování apartmány
17. 06. 2008 10:14
[www.adria-island.org] super ceny niektore sú už aj s ubytovacím poplatkom
Re: Levné ubytování apartmány
17. 06. 2008 10:16
Re: Levné ubytování apartmány
17. 06. 2008 18:26
Ahojky smiling smiley pokud někdo shání levné ubytování v krásném prostředí tak mi pisněte na email smiling smiley dám vám kontakt spinning smiley sticking its tongue out
xixao
Re: Levné ubytování apartmány
17. 06. 2008 21:14
snehobila.owecka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahojky smiling smiley pokud někdo shání levné ubytování v
> krásném prostředí tak mi pisněte na email smiling smiley dám
> vám kontakt spinning smiley sticking its tongue out


prosím o ten kontakt a podrobnější info 1xixai1@seznam.cz
Re: Levné ubytování apartmány
18. 06. 2008 07:11
snehobila.owecka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahojky smiling smiley pokud někdo shání levné ubytování v
> krásném prostředí tak mi pisněte na email smiling smiley dám
> vám kontakt spinning smiley sticking its tongue out



Prosím o ten kontakt na levné ubytování na tuzarovaj@seznam.cz

Předem díkysmiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Torak (18. 06. 2008 07:20).
Re: Levné ubytování apartmány
18. 06. 2008 09:04
Re: Levné ubytování apartmány
18. 06. 2008 18:54
Ahojík, prosím víte někdo jak to vypadá s ubytováním na Hvaru na blind? A jsou ceny vyšší než např.v okolí Makarské? Díky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 279
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.