Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Levné ubytování apartmány

Autor maru 
Levné ubytování apartmány
19. 07. 2006 14:19
Prosím zda někdo nemá kontakty na levné ubytování v apartmánech do 12EU na osobu pro 3 nebo dvoupokojové apartmány pro 3 dospelé a 2 děti.Když bude foto budu velice ráda.Děkuji
Napiš prosím svoji e-mailovou adresu, něco Ti pošlu
Re: Levné ubytování apartmány
23. 07. 2006 23:40
prosím taky něco
díky moc
mmarcelka@seznam.cz
Re: Levné ubytování apartmány
26. 07. 2006 22:56
prosíím taky by se něco našlo?? chci istrie-kdekolivsmiling smiley) apartmán-min.2 ložnice+ještě jedno spaní-kuchyn obývák to je jedno,na berda1@seznam.cz děkuju
Rád pošlu na váš mail i s fotkama.
pošlete mail na : kometak2@centrum.cz
Pros9m take info na Basia.m@seznam.cz
Re: Levné ubytování apartmány
27. 07. 2006 12:50
Ahoj, prosím také kontakt na mail: evelin.e@centrum.cz
dík předem!
Re: Levné ubytování apartmány
27. 07. 2006 16:30
Ahoj také moc prosím o kontakt a dostupné informace fmiroslav@quick.cz
moc dekuji
a pěkně prosím také na evaseb@seznam.cz :-)
Prosím zda někdo nemá kontakty na levné ubytování v apartmánech pro 4 osoby, z toho 2 dospelí a 2 děti+ malý pejsek.Chtěli byhom vyjet 5.8.Když bude foto budu velice ráda. Děkuji
Re: Levné ubytování apartmány
02. 08. 2006 08:08
Ahoj pokud někdo potřebujete kontakt a foto tak napište.Přijeli jsme ze Seline a bylo to tam super.Je to asi 45 km před Zadarem.Seline -Paklenica.mail orloval@seznam.czsmileys with beer
Re: Levné ubytování apartmány
23. 03. 2007 08:48
Typicka ceska zavist. To ze jiny poukazuji za jine Ck ( FIRO, Vitkovice, Zemek ) to nikomu nevadi. Clovek ma dobre ceny a pak samozrejme ze to nekomu muze vadit. Kazdy se muze rozhodnout pres koho pojede do Chorvatska. Tak vice tolerance a pochopeni.
Tome, nedelej si takovych lidi tezkou hlavu thumbs up
Re: Levné ubytování apartmány
23. 03. 2007 10:59
Kruci, proč se mi zdá, že i Pražanda je Tomislav? :-)
Re: Levné ubytování apartmány
23. 03. 2007 13:11
Ifča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kruci, proč se mi zdá, že i Pražanda je Tomislav?
> :-)

Je asi "KLONOVANEJ"thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley
Re: Levné ubytování apartmány
23. 03. 2007 14:33
Hele, nechte to raděj na pokoji, nebo se to naštve a za...e nám forum, jako už několikrát a Michal to zas bude muset čistit.angry smileyangry smiley
Re: Levné ubytování apartmány
23. 03. 2007 19:34
Víte, já jenom nechápu, proč pořád někomu onen pán vnucuje své služby. thumbs down
Re: Levné ubytování apartmány
23. 03. 2007 20:36
Onen pan se velice omlouva morske vile pokud ji svoji nabidkou urazil.
Slovo nabidka ma jiny vyznam nez slovo vnucovani.
Kazdopadne, pokud na Vas pusobila takto, nebyl to umysl.
Kazdopadne neschovavam se za anonimni vymyslena jmena a vystupuji pod svym skutecnym jmenem. To Vy a Vam podobny, tim ze rozbalujete poukazujete na CK o ktere se nezminuji mi samy delate reklamu a ja Vam za to dekuji. thumbs up
Re: Levné ubytování apartmány
24. 03. 2007 12:34
Dobrý den,
prosím o radu, doporučení na ubytování pro manželský pár ve středním věku na dvacet i více dnů. Děkuji Vám. Petr
Re: Levné ubytování apartmány
01. 04. 2007 20:15
Ahoj, náš známý pronajímá APT přímo u moře za dobrou cenu, nám se tam líbí, tak jestli chcete napište si o www a můžete mrknout, zda se vám tam bude líbit. Můj mail pretty.woman@email.cz
Anonymní návštěvník
Re: Levné ubytování apartmány
01. 04. 2007 23:38
.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil podgoranin (18. 02. 2008 16:54).
smiling smileyRe: Levné ubytování apartmány
04. 04. 2007 19:50
Ahojda lidičky, žádám Vás o pomoc. Nevíte o nějakým levnějším ubytování na Makarské riviéře? Cenově asi 10 - 13€ za osobu a noc. Jednalo by se buď o 2 APT nebo 2+2 a 2+1 s kuchňkou a vlastním soc.zařízením - ubytování v soukromí. Chtěli bysme tam jel v druhé polovině srpna. A pokud možno, tak aby tam byl nějaký dobrý přístup k moři, budeme s sebou se známými mít děti. Díky moc za info a každopádně budu ještě radši za fotky a cenové nabídky. Díky a pěkný den - přeje Jane
Re: Levné ubytování apartmány
24. 04. 2007 16:32
Pokud máte zájem o ubytovaní v Drasnici volejte vecer tel.774 955751.Podám informace.
Re: Levné ubytování apartmány
02. 05. 2007 08:18
Tě letos taky zdravím yawning smiley
smiling smileyRe: Levné ubytování apartmány
02. 05. 2007 21:52
smiling smileyAhojky, sháníme ubytování v soukromí někde v severní, nebo střední dalmácii pro dvě rodiny s dětmi, nejlépe tak do 100m od moře. Poradí někdo, prosím????Marky
Re: Levné ubytování apartmány
03. 05. 2007 09:44
Klikni na www.chorvatsko-drvenik.wz.cz Petříček
Re: Levné ubytování apartmány
03. 05. 2007 10:23
Můžu doporučit Drvenik. Jedem tam soukromě a je tam docela hezky.i ceny jsou přijatelné.Vše jsem loni sháněla sama mailem a vyšlo to.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil .Jarka. (03. 05. 2007 10:24).
Re: Levné ubytování apartmány
06. 05. 2007 16:44
Dobrý den,
moooc bych prosila o nějaký kontakt na apartmán v okolí Omiše, pro 2 dospělé a 2 děti(12 a 14 let). V období od 10.-20. července. Informace prosím pište na mail motyl.xxx@seznam.cz

MOOOOOCkrát děkuji. Monča
Re: Levné ubytování apartmány
06. 05. 2007 17:51
Prohlédněte www.chorvatsko-drvenik.wz.cz č.1 Bratuš - Maria i Boris Beroš
Petříček
Re: Levné ubytování apartmány
09. 05. 2007 14:56
Přátelé na fÓru,stala se nám takováto nemilá věc: od září minulého roku, jsme měli předběžně rezerován pobyt v městečku Tučepi,v apartmánech, které jsme si zarezervovali při zářijovém pobytu tam, domluva byla, že začátkem roku potvrdíme rezervaci a hotovo. To jsme učinili,s paní bytnou byla skvělá domluva, dnes jsem ještě potrvrdila už potvrzené, aby paní domácí neměla obavu, že třeba nepřijedeme /zdálo se mi to vůči ní férové/. A co se nedovím!! Že apartmány, které jsme tak brzy zarezervovali nejsou k mání, a že máme rezervovaný apt s výhledem dozadu za dům na zahradu (na výhledu na moře jsme trvali,proto ta rezervace tak brzy/. No co já teď -měsíc před odjezdem- mám dělat?? Neporadí mi tady někdo?? Není někdo, kdo by nabídl 2 apt s výhledem na moře?? Jedná se o 5 dospělých a 2 děti /13 a 7 let/!!
Re: Levné ubytování apartmány
09. 05. 2007 19:00
Petricek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prohlédněte www.chorvatsko-drvenik.wz.cz č.1
> Bratuš - Maria i Boris Beroš
> Petříček


Musím potvrdit jen to, že Berošovi jsou v pohodě. A paní Maria je fajn, včetně velmi dobré češtiny. Byli jsme tam předloni.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 233
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.