Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cena za ubytování v apartmánu

Autor stamar 
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
08. 06. 2023 18:18
@patrikHR Ano, autem, protože s sebou bereme jako každé léto psa, do letadla do nákladového prostoru ho dát nechci, byl by to pro něj strašný stres, takže jedeme jako každé léto autem .. Na Chalkidiki to je 1600 km, takže do Srbska cca 1000 km, přespat v penzionu, ráno se dobře najíst a dorazit těch 600 ...
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
08. 06. 2023 19:23
Nepatri to moc k tematu tohoto vlakna, tak se nebudu moc vyptavat, no nekdy se tam asi taky podivame (ja bych radsi taky autem). Tak stastnou cestu!
Re: Cena za ubytování v apartmánu
16. 06. 2023 15:16
loni nový apartmán 5 osob za 99e Žuljana.
Letos taky relativně nový Trpanj 120 ,ale zacal jsem to hledat dost pozde a kdyz jsem hledal tak prisla nabidka treba i na 280e
Re: Cena za ubytování v apartmánu
16. 06. 2023 21:10
Ty brďo, přímo na břehu jsem v červnu nikdy nedal víc než 60 EUR. A to nesmlouváme.
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
16. 06. 2023 22:32
Jíro, nový AP pro 5 osob za 60€, jo? eye rolling smiley
Re: Cena za ubytování v apartmánu
17. 06. 2023 19:59
Ano za 60 EUR. Není nový. Je hezký, na břehu s klimou, pozemkem a pod. Mimo sezónu. Vloni ještě 45 EUR.
Ale musím přiznat, že tady jezdíme asi 15 let, dobře se známe. Já se nechválím, jen mne překvapují některé ceny. My nepotřebujeme přepych typu bazén a pod. Nejsme nároční. My chceme klid, protože pracujeme s lidmi. A navíc tu mohu i trochu psát, což mne částečně živí. Nebo spíš vydělává na tu dovolenou. A upřesňuji: Apartmán máme pro 4 lidi, i když se jich pět vejde. A nesjedeme k němu autem, což zatím zvládáme v pohodě. Co víc? Dnes je tu krásně a teplo.
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
02. 07. 2023 19:09
Tak za 60€ jsem měl apartmán pro 4 lidi tak kolem roku 2010 .. teď mi to připadá jako cena z jiného vesmíru ... zvlášť letos, navíc, jak Jíra píše s klimou ... Co jsem letos zjišťoval ceny na VIRu, tak app s klimou, terasou, TV, WiFič, do 200 m pláž, 100€ je startovací cena. Osobně bych na TV a WiFič netrval, ale je to už víceméně standart.
Re: Cena za ubytování v apartmánu
11. 11. 2023 19:55
Dnes nás stálo ubytování na staré cestě v Grabovaci 700korun pro dva,jen jedna noc.
Splňuje pro nás vše co potřebujeme.
Nevzpomínám si kdy jsme naposledy platili u nás v ČR 350 korun na noc za osobu.

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Cena za ubytování v apartmánu
12. 11. 2023 14:16
Honzo. Zkus to samé ubytování v sezonu.
Re: Cena za ubytování v apartmánu
12. 11. 2023 14:32
Samozřejmě, bude dražší.,Kájo grinning smiley

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Cena za ubytování v apartmánu
12. 11. 2023 16:53
Honzíku. Už jsi se smočil?thumbs up smiley
Re: Cena za ubytování v apartmánu
12. 11. 2023 17:25
Ano a zbytek napíšu jinde.

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Cena za ubytování v apartmánu
13. 11. 2023 20:24
Ajaxi - dá sa...My platíme nedaleko Plitvic cca 700 Kč i v sezóně, resp. koncem června nebo začátkem záříyawning smiley
Re: Cena za ubytování v apartmánu
14. 11. 2023 18:39
Mohu potvrdit, není problém.
Měli by si naši ubytovatelé vzít přîklad. Ale i tak se dá najít i v profláknutých místech.
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
18. 11. 2023 12:25
My platíme za 2 apartmány 4+1 a 4+2 -2 spálne na Hvare v časti Vitarnja / Jelsa/ ,40 m od mora 160€/noc v prvý septembrový týždeň a v Podgore 30 m od mora za apartmán 6+1 -3 spálne 140€/ noc prelom jún/ júl.
P.S. Domáci má tento apartmán aj v Adriatic HR a cena je v júni 195€ a v júli 278€...yawning smiley
avatar Re: Cena za ubytování v apartmánu
21. 11. 2023 07:04
Taky se vám stává, že chorvati nedokážou spočítat správně zálohu, případně doplatek nebo vůbec celkovou cenu? Mě snad pokaždý. Ale jak jsem dřív jezdil většinou jen jednou ročně, tak jsem si na to další rok nevzpomněl. Teď jsem si to uvědomil, když jsem minulý týden rezervoval 2 apartmány, v červnu a srpnu, pokaždé u jiného domácího. Domluva emailem proběhla v obou případech celkem v pohodě, ovšem jejich kalkulace zálohy a celkové ceny, to prostě nepochopím. V 1. případě mi domácí účtovala sazbu v červnu jako v červenci. Rozdíl 30 euro v můj neprospěch. Ve 2. případě se naopak domácí okradl o 90 euro, když mi počítal letošní sazbu. Příští rok zdražuje o 10 euro/den. S oběma cenama jsem přitom souhlasil, přišel jsem na to náhodou z jejich webovek, když jsem kontroloval, jestli nás po zaplacení zálohy zanesl do kalendáře.
Teď co s tím... v 1 případě domácí napíšu, že se sekla. Platit doplatek totiž nebudu přímo jí, ale jejímu otci, tak abych se vyhnul situaci, že po mě bude chtít o 30 éček víc. Ve 2 případě to zatím nechám tak, ale protože do toho apartmánu plánuju jezdit i dál, řeknu mu to při doplácení a dám mu správnou sumu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 82
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.