Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Prespani v Grazu

Prespani v Grazu
17. 08. 2011 09:26
Ahoj, nemate nekdo prosim tip na ubytovani na jednu noc v Grazu, cestou do Chorvatska? Mame deti 1 a 4 roky a mladsi nesmi dlouho sedet, tak chceme nekde prespat cestou do Zatonu.
avatar Re: Prespani v Grazu
17. 08. 2011 17:39
Zkus to třeba takto: buď v centru města nebo to zkus co puntík, to hospoda, jen někde mají zvlášť puntík pro restauračku a zvlášť pro pension nebo hotel.

Já to řeším prostě tak, že sjedu s dálnice do některé vesnice a poptám se, kde se tam dá přenocovat. Nebo najdu přímo hotýlek, obvykle ho těžko přehlédnout. Když ne v první vesnici, tak v druhé, často přímo mají na křižovatkách reklamy.
Je to většinou snadnější, než se doptat na cestu - štajerština je němčině málo podobná a některým místním déle trvá, než jim dojde, že by to mohli zkusit aspoň tak, jak slyší z rádia.
A to jsem si myslel, že, zvládám-li slušně několik nářečí v Německu, že mě nemůže nic zaskočit... stalo se.
Re: Prespani v Grazu
17. 08. 2011 18:04
Dekuju moc, no asi to tak udelame, snad neco sezeneme. Melo by to byt 5 a 5 hodin a po 2h malej musi mit pauzu. Kdybych se nebala letet tak letime, ale neni tam stejne primej spoj
Re: Prespani v Grazu
23. 08. 2011 23:02
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (09. 01. 2013 21:19).
avatar Re: Prespani v Grazu
29. 08. 2011 15:07
Pokud chceme přijet k moři odpočatí, přespáváme v Motorestu Plitvice u Zagreba. Cena za 2 dospělé a dítě 10 roků je 615 lasiček (Kn) se snídaní od 06.00 hodin . Rezervoval jsem si pokoj cca 3 dny předem přes internet a OK
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 145
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.