Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vítejte v Černé Hoře

Autor jar2004 
Re: Vítejte v Černé Hoře
31. 05. 2010 12:23
To.baa.ra to tam musí být slušně narváno v červenci.My jsme objevili kousek za Bečiči super pláž myslím,že se jmenuje Kraljevina plaža.To ,ale nevím jistě ,musel bych se zeptat dcery.Tam oproti Slovenske plaži čisto a málo lidí.Je tam i hospoda a pronajímají i slunečníky s lehátky, když jsme tam byli my tak tam byli i slušný vlny což na Slovenské pláži jsem moc nezažil.Tak Tuto pláž vám můžu doporučit.
To Jozka:A kde jste byli v Bosně.My jsme byli v roce 2008 v Neumu.
Re: Vítejte v Černé Hoře
31. 05. 2010 12:56
To. vinklar
no narváno tam je a hlavně o víkendech, ale my už jsme si na ně nějak zvykli za těch 7 let co tam jezdíme.
Jednou jsme si udělali přestávku a skončili jsme v Chorvatsku a to ticho a klid ( pro někoho okouzlující ) nám přišlo divné ;-)
Re: Vítejte v Černé Hoře
31. 05. 2010 15:43
vinklar:

No, my jsme neposedove :-) takze jsme se jen zastavili za Banja Lukou na zacatku kanonu Vrbasu, prohlidli mlejnky (Jajce), prespani v Blagaji, prohlidka Mostaru, Blagaje, koupani na Kravici a pak pres Trebinje k Dubrovniku. More jsme si pak uzivali na Braci. Letos Bosnu asi jen projedem, mozna cestou navstivime Vjetrenici, jinak chceme shlidnout MN (Durmitor, Skadarske jezero a neco na pobrezi, Buljarica nebo tam nekde. Uvidime az tam.

Na jednom miste vydrzime tak ctyri dny, pak uz nas svrbi paty :-)
Re: Vítejte v Černé Hoře
31. 05. 2010 19:24
Všem doporučuji navštívit PLAŽA MIRIŠTĚ. Lze najít na internetu. Klid i v sezonu, poněkud zapeklitější příjezd, ale kouzelně klidná a čistá část MN. Čau. Je to poblíž Žanjiče
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
03. 06. 2010 16:12
A svůj 1 000 příspěvek posílám milovníkům Montenegra s možným přejezdem přes Srbsko....Zdraví R.

Re: Vítejte v Černé Hoře
12. 06. 2010 17:16
Vážení kolegové a přátelé Černé Hory. Nebyl někdo v letovisku Veliki Pijesak,kolegyně z práce se tam koncem června chystá a sbírá o tomto letovisku nějáké informace.Je to kousek pod Barem.Děkuji za informace.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vinklar (14. 06. 2010 08:46).
Nealko pivo
16. 06. 2010 14:03
Má někdo zkušenost jestli se dá v MNE sehnat nealko pivo ..

děkuji smileys with beer
Re: Nealko pivo
16. 06. 2010 15:05
Ano i v Černé Hoře mají nealko pivo.Nikšičko.Mají tam i elektrický proud a kanalizaci,internet a ostatní vymoženosti 21 století confused smiley
Re: Vítejte v Černé Hoře
16. 06. 2010 19:22
To vinklar,Dave Karpoff: Nealko Nikšičko??? Tak to jsem tu neviděl a to chodím do obchodu obden. Klasické Nikšičko je asi jako naše dvanáctka. Jediné nealko, které jsem tu sehnal byla Bavaria ve Voli. V Plusu jsem ho také neviděl a do Mexu nechodím. Jinak Pivovar Nikšič má stejného vlastníka jako náš Staropramen.
Jinak vše sedí. Sedím teď asi 20km od Nikšiče a internet, elektřina i voda fungují. Kanalizace většinou ústí do řek a moře, ale je tu.Dokonce sledujeme i MS ve fotbale.drinking smiley
Re: Nealko pivo
17. 06. 2010 06:23
To Vinkalrconfused smileytačilo odpověď jednoduše,tu iromii si nech pro sebe ....Na tu zvědavej fakt nejsem confused smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dave Karpoff (17. 06. 2010 06:27).
Re: Vítejte v Černé Hoře
17. 06. 2010 06:25
To Mike: Díky za odpověď Bavaria je fajn smileys with beer
avatar Re: Vítejte v Černé Hoře
17. 06. 2010 06:54
Pláže v Montenegru......[www.cerna-hora.net]


Po ránu zdraví a prima den přeje R.
Re: Nealko pivo
17. 06. 2010 07:36
Bez ironie: Nealko pivo prodávají dokonce i v Albánii. Nevím, proč by se nedalo koupit v MN.
Re: Vítejte v Černé Hoře
17. 06. 2010 08:51
To vypadá dosti šikovně ta fotka. A hlavně ta lokalita. Kde to je?
Re: Vítejte v Černé Hoře
17. 06. 2010 12:25
to jar2004: jsem se normálně zeptal ....chystám se tam poprvé
Re: Vítejte v Černé Hoře
17. 06. 2010 13:11
Čau. Nemyslel jsem odpověď špatně. Jenom reaguji na to, že si lidé, kteří tam jedou poprvé myslí, že je to naprosto zaostalá země, kde se nedá koupit pomalu chleba apod. Ne. Jsou finančně na naprosto stejných cenách jako mi. Faktem je, že se doposud nedorovnali např Chorvatům v čistotě. Služby a ostatní jsou naprosto stejné jako v HR. Menu v restauraci za 70 - 80 Kč apod. U MOŘE!!! To u nás by bylo určitě za 150 min. / Nemluvě o cenách v HR /Není se třeba obávat, jsou to naprosto stejní lidé jako mi nebo kdokoliv jiný. Jezdím tam 5 let a neztěžuji si. Už jen proto, že mě tam dovča vyjde i s cestou kolem 15 000. Se vším všudy podotýkám. Ani už tam nic nevozím, přeci nepotáhnu rýži odsud, když je tam cca stejná. Takže zlom vaz a hezkou dovču.
Re: Vítejte v Černé Hoře
17. 06. 2010 15:41
Dave Karpoff jestli jsem se Tě dotknul,tak se omlouvám,ale jsem dost alergický na to když si lidé myslí,že když jedou do MN,tak jedou do Mosambiku.Jak píše Jar2004.Je to standartní země a v turistických centrech najdeš 100% vše na co jsi zvyklý.Možná Leoš Mareš by byl nespokojený,že nemá kolínskou Dolce Gabannayawning smiley.Ale jinak tam mají opravdu v supermarketech Mega market srovnatelnou nabídku jako v ČR,HR apod.Jinak já si tam kupuji pivo Nikšičko alko nebo pivo Jelen a v plechu loni stálo 0.5 l. asi 70 centů a obě jsou super, kvalitou dosahují na Karlovačko.Nealko pivo tam nekupuji ,ale vím ,že jsem je v Mega marketu viděl a teď se nechci s Mikem hádat jaká to byla značka.Ale na 100% jsou tato piva k sehnání.Loni jsem v Budvě narazil v krámku dokonce na Prazdroj a Budvar.Tak Dave ještě jednou sorry a ať se Ti v Monte Negru líbí.Kam vůbec jedete a kdy?
Re: Vítejte v Černé Hoře
18. 06. 2010 12:36
TO VINKAR:Ahoj,v pohodě,díky za info.Jedem asi někdy v červenci a kam to teprve uvidíme možná Ulcijn,Buljarica nebo Przno,uvidime kde se nám zalíbí ,kde zakufrujeme.Asi někde kde je spíš písekale stejně cheme jezdit všude možně.Z těch příspěvků na foru se nedá vybrat kam jet ,asi je celé MONTENEGRO moc hezké,takže uvidíme,máme malou holčičku ,tak asi i nekde kde jsou třeba hezký dětský hřiště....
Re: Vítejte v Černé Hoře
20. 06. 2010 22:33
Zdravím všechny příznívce Černé Hory.Letos tam jedu poprvé, zvolil jsem tranzit přes Maďarsko a Srbsko.Není někde po trase od Kolašinu do Podgorice solidní motel, hotel, případně kemp? Při hledání na na netu nic nenacházím. Rád bych tam z pátku na sobotu přenocoval a v sobotu dojel zbytek trasy k moři. Díky za případné tipy a přeji ostatním pěknou dovolenou! Michal/Zlín
Re: Vítejte v Černé Hoře
21. 06. 2010 10:22
Čau. Já jsem léta jezdil vnitrozemím přes Slovensko, Maďarsko, HR, Bosnu, znovu HR a po magistrále přes Dubrovník až na místo. Tato trasa je naprosto bez poplatků. Letos, půjde li to jsem se rozhodl, že pojedu přes Maďary na HR dálnici a po ní až dolů. Nikdy jsem nikde nenocoval. Vždy jsem vyjížděl nad ránem a večer nebo v noci jsem byl na místě. Nejlépe je vyjet ve 3 ráno a troufnu si říct, že bez jakéhokoliv extrémního spěchu tam musíš být max v 21.00. Čau jar2004 Holešov
Re: Vítejte v Černé Hoře
21. 06. 2010 15:46
To michael.tito: Hotel je přímo v Kolašinu. Spíše bych doporučoval odbočit na Žabljak a přespat tam. Ubytování je tam plno a je tam nádherná krajina (aspoň jeden den okolo Černého jezera se určitě vyplatí). No a pak pokračovat k moři buď zpět nebo přes Nikšič.
Re: Vítejte v Černé Hoře
22. 07. 2010 21:12
Ahoj jsem tedka v Ulcinj,mate nekdo doporuceni na nejakou hezkou plaz? diky
Re: Vítejte v Černé Hoře
30. 07. 2010 07:40
doporučuji MCM na Velika Plaža
Re: Vítejte v Černé Hoře
27. 09. 2010 19:48
Ahoj lidi, v neděli jsem se vrátil z Kalábrie a je to tam super, poprvé jsme byli jinde, než v HR. Ale už plánuji dovču novou, jak jinak yawning smiley Další varianta je právě CG. Pročetl jsem si vlákno a nejvíc mne zaujal Ulcijn a okolí. Nemáte někdo kontakt na ubytování v těchto lokalitách? Pokud možno co nejblíže pláže, nejraději přímo na ní, vozím s sebou loď, tak aby byla pod dohledem pro 2+2 na 14 dní. Díky všem za tip.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jiri.sefrna (01. 10. 2010 17:18).
Re: Vítejte v Černé Hoře
04. 10. 2010 06:29
Ahoj ,u Ulcinj přímo u pláže není nic ,jezdí se tam na pláže autem ,takže jedině za Ulcinj směr Ada Bojana přes cestu (k moři tak cca 800m)blíž podle mě nic není.Jinak mám kontakt na super ubytování na kraji Ulcinj.Čisto,levno,super domácí.Nikam jinak už bych nejel
[www.apartmentspasha.com]
Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 08. 2011 12:54
Že by toto vlákno umřelo? Snad ne.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jar2004 (23. 08. 2011 20:34).
Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 08. 2011 20:16
jar2004 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Že ba toto vlákno umřelo? Snad ne.

Já myslel, že jsi Ty nějak mimo, nic ve zlém. Letos jsem v Č. H. nebyl, byl jsem tam loni. Ale mohu Ti říct, že mám dost absťák, docela se mě stýskalo. Byl jsem u Šibeníku, nebylo špatně, ale ta příroda se nedá srovnat. Jsem zvyklý na panorama hor a vyjet i na ně, to tam bohužel nebylo. Snad příště.

Karel
Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 08. 2011 20:30
Ahoj. Mimo nejsem, pouze jsem neustále na cestách. A po pravdě, někteří jedinci mi to dali sežrat tu moji aktivitu, že už jsem ani neměl chuti korespondovat sem. Ale k věci. Mimo, skutečně mimo budu od pátku 2.9 a dále. Jak dlouho, to se ještě uvidí. Ať se všem daří a hezký konec léta přeje jar2004.
Re: Vítejte v Černé Hoře
23. 08. 2011 20:41
Internet je snad všude, takže se až tak loučit nemusíš. A že někdo třeba rýpe, to se stává v každém společenství, nemá cenu se nechat znechutit.
Re: Vítejte v Černé Hoře
24. 08. 2011 21:45
Už jsem se s tím srovnal. Hlavně ať máme příjemnou a slunečnou dovolenou. Asi si ji po tak dlouhé době i zasloužím. Když se tak dívám na ty teploty teď v MN, tak snad o to ani nestojím.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 109
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.