Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na PELJEŠAC???

Autor Pavel 
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
01. 08. 2018 13:00
Otestoval jsem cestou na Pelješac a okolí nějaké wapky na odstranění hmyzího hřbitova. Takže mimo tradičně skvělých v Bad Gleichenbergu nebo Bad Radkersburgu: wapka u Opuzenu super, dlouho za málo, wapka u letiště Čilipi jede ve stylu "je třeba vydělat za 3 měsíce na celý rok". Snad to někomu pomůže. yawning smiley

Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
05. 08. 2018 15:14
Dobrý den přátelé,

vloni jsem byl s rodinou na Pelješaci - Orebič - Perna poprvé a velmi se nám líbilo, takže se letos vracíme. Chtěl bych se zeptat zda stojí za to jet na výlet dále po poloostrově. Vloni jsme navštívíli Trpanj, Ston, Korčulu. Co byste mi doporučili ještě za zhlednutí, případně zda jsou nějaké důležité novinky na cestě na Pelješac. Hlavně by mě zajímalo zda na trajekt z Ploče do Trpanje je dobré být rovněž tak min 1 hodinu před plánovaným vyplutím trajektu. Vloni jsme cestu tam jeli celou po souši a při cestě domů jsme využili trajekt z Trpanje. Díky za všechny informace.

Martin
05. 08. 2018 18:06
Martine - posílám pár tipů:
Zajímavá místa na Pelješcu

Nám osobně se moc líbilo v Kuně v Klášteře a v blízkosti je farma oslíků.
Kuna Pelješka
07. 08. 2018 11:43
FYI je min. na sezónu otevřen přechod Slano-Orahov Do jako mezinárodní, takže je možné navštívit jeskyni Vjetrenica a monastir v Zavale.
28. 08. 2018 14:34
Hlásím úspěšný návrat z Drače. Každý rok jezdíme jinam, ale tato dovolená patřila k těm lepším. Ani hlavní silnice před AP nám nevadila. Pěkné koupání, v plné sezóně volné pláže, základní potraviny v dosahu, promenáda do Sreseru... Výlety jsme nepodnikali, bylo na ně horko, voda i 30°C, takže nemám srovnání. Samozřejmě vždycky hodně záleží na počasí, domácích, sousedech atd.
Mám ale dojem, že v hlavní sezóně je zbytečné jezdit tak daleko, stejně hezky je i skoro kdekoliv jinde v Chorvatsku.
08. 09. 2018 14:29
Zdravím z Orebiče kemp Lavanda super.Před čtyřmi lety hromada kameni.Počasi ma týden vydržet tak dovolená vyjde.
25. 09. 2018 22:03
27. 10. 2018 15:56
Prosím, jak moc plná v srpnu je plážTrstenica v Orebiči?
05. 11. 2018 12:26
Tož na příští rok 2019 jsem se nechal ukecat a kromě prázdnin v červnu a červenci v naší dalené destinaci, kterou nechcu profláknout, strávíme týden, začátkem září na Boraku. Dříve jsme tam několikrát byli, ale vzdali jsme to kvůli Polákům, kteří tam dělali docela bordel. Tak v září to už snad bude volnější a bude klid. Když se tato kombinace osvědčí, třeba si to další roky, pokud budeme živí a zdraví opáknem.
06. 11. 2018 14:07
Nechceš to profláknout a stejně jsi to profláknul. Nicméně i v tomto období je potřeba s někým kdo by mohl dělat bordel počítat. Samozřejmě ne vždy a všichni PL dělají bordel, ale je to jeden z největších národů v Evropě a tak si budeme muset na jejich přítomnost zvyknout ať se nám to líbí, nebo ne.
Jinak plná sezóna v B***** je až do konce září a obsazenost sice ne 100% je tam až do konce října. Lidí, co jezdí v těchto termínech docela geometrickou řadou narůstá, protože to má oproti červencovým a srpnovým termínům svá veliká pozitiva.
06. 11. 2018 18:27
V září už jsme na Boraku byli. Je to mrzutý, vím, ale snad se trefíme a užijeme si to. Lidí přibývá všude, s tím se nedá asi nic dělat, je to poplatné době. Všechno je v lidech. Tož se těšme!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 71
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.