Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dálniční známky A,SLO, HU

Autor kare-l 
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
29. 05. 2013 21:19
Předevčírem jsem kupoval A známky v UAMK za 228 jednu. To je při kurzu 26Kč za éčko jen o půl eura dráž. Potěšilo to.
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
29. 05. 2013 21:37
Tady jsou po rozkliknutí ceny jednotlivých známek UAMK

[www.uamk.cz]

Ta Rakuská je tam za 233,-
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
30. 05. 2013 08:45
Asi jsem dostal množstevní slevu? Kupoval jsem známky čtyři.

avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
31. 05. 2013 12:04
Prosím o radu,jezdím trasu směrem domů od moře Ptuj,Lenart,Mureck a pak nájezd na dálnici.Kde se nechá koupit na této trase Rakouská známka?Máte tip?
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
31. 05. 2013 12:29
Ahoj ještě na dálnici v HR,v Ptuji u benzinek.
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
31. 05. 2013 12:56
Díky,snad 10ti denní budou mít
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
31. 05. 2013 18:49
Nebo při průjezdu Mureck na pumpě. Ale neznám otvírací dobu. Otázka je, v kterou denní či noční hodinu tudy pojedeš. Zkus zažůžlit (zagůglit grinning smiley).
[www.schweigler.at]
[tupalo.com]
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
31. 05. 2013 19:51
slofik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prosím o radu,jezdím trasu směrem domů od moře Ptuj,Lenart,Mureck a pak nájezd na dálnici.Kde se nechá koupit na této trase Rakouská známka? Máte tip?


Řešením je si při cestě do HR koupit A rakouskou známku rovnou i na cestu zpět.
Děláme to tak už roky - kupujeme si v Čedoku známky na cestu tam a zároveň rovnou i na cestu zpět s tím, že tu na cestu zpět si necháme označit tak, aby při návratu byla tak v půlce platnosti, kdybychom se náhodou vraceli dříve či později yawning smiley
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
31. 05. 2013 21:39
z toho jsem trochu na větvi, prostě, koupená A známka platí na 10 dní, pak jsem u moře x dní , pak mne čeká další známka. a je jedno, kdy se rozhodnu odjet a tak si ji jednoduše musím koupit po cestě zpět , nebo když vím, že tam budu méně než 20 dní, tak si ty dvě známky nechám procvaknout popořadě rovnou....co kouzlíš v tom čedoku mi není jasné smoking smiley
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
01. 06. 2013 00:11
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Asi jsem dostal množstevní slevu? Kupoval jsem
> známky čtyři.
>


Neboj nedostal já kupoval dvouměsíční za 636,- na webu maj 648,- kupoval jsem teda dvě a nemyslím že by od 2ks byla sleva grinning smiley
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
01. 06. 2013 05:08
Aleš 80: takto dělám vždy ale letos kvůli počasí si nejsem jist že tam 14dní vydržím tak bych koupil jen 10ti denní a pak se uvidí co dál,Mureckem budu projíždět v týdnu okolo poledne.
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
01. 06. 2013 08:54
To pocasi je sileny. Jestli teda jedes ted nekdy.... Tak odjezd posunsmoking smiley
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
01. 06. 2013 08:59
Máme termín od 14.6. původně na 14dní ale nevím nevím,právě se mi nechce kupovat známky dvě už ted kdyby náhou jsem odjel dřív abych nevyhodil zbytečně za druhou známku
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
01. 06. 2013 13:31
Tych 8 euro ja fakt sialena suma na to aby som rozmyslal ci kupit alebo nekupit...
:-)
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
01. 06. 2013 17:02
TO: slofik já myslel že jedeš teď, ale když jedeš dýl tak to spíš bude líp yawning smiley a známka v celý ceně neni už rozhodující



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Ttom (01. 06. 2013 17:03).
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
01. 06. 2013 21:43
To Jeliman: Ano, rozumná úvaha, ale pokud je předpoklad zůstat v HR déle jak 20 dní, tak tuto úvahu již nelze použít :-)
Avšak Slofikovi jde o to, že neví, zda se vrátí ještě na desetidenní známku a nebo až později a tak ani můj postup (který jindy sám provozuje) mu nepomohl.
Avšak rady typu, dálnice v HR či benzínka v Ptuji jsou použitelné a pokud to nevyjde, tak nějaká pumpa na rakouské silnici B67, viz. mapa:
Mapa s benzínkami na B67
by snad mohla být otevřena nonstop (pozn.: na ikonku benzínky se dá kliknout, ale otevírací doba tam není).
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
02. 06. 2013 06:34
Oteviracku benzinek najdes na www.oeamtc.at Na leve strane si vyberes spolkovou zemi a potom vidis krome ceny i oteviraci dobu pump. Pri tankovani v Rakousku se da slusne usetrit diky tomuto serveru. Staci sjed z dalnice par set metru a cena nafty je nizsi o 5 i 7 korun a to i na znackovych pumpach!
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
02. 06. 2013 09:58
2rik2: to víš že to v ceně dovolené je minimum ale proč vyhazovat 250kč,že?Jen se zeptám,ty také objíždíš SLO dálnici?
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
03. 06. 2013 10:50
Morten , zrovna pumpa u Murecku v té mapě není confused smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
03. 06. 2013 11:08
Rakouskou známku (10ti denní) si kupuji při zpáteční cestě na HR / SLO hranicích v Macelji v budce na prodej dálničních známek. Loni jsem zde byl v 23:55 hod. a nechtěla mi obsluha prodat známku s datem následujícího dne s tím, že je ještě pře půlnocí, tak jsem si tam 5 minut počkal a šlo to :-). Je výhodou, že ve Slo mají také Euro a tak za známku platíš to co stojí a né jak u nás, že to je včetně příplatku podle divného kurzu Kč/Euro :-(
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
03. 06. 2013 11:48
Strit: takovou odpověd jsem chtěl slyšet,plně vyhovující,díky
Tom
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
03. 06. 2013 11:56
Bože Strite, pokud jsi jel směrem DOMŮ jak píšeš tak je přeci zcela jedno,jaký tam je datum, bo se dá předpokládat, že tam déle jak 9 dní nebudeš popojíždět... yawning smiley
Jediné trochu rozumné vysvětlení je, že jí pak pro někoho máš a ten den může být rozhodující smoking smiley
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
03. 06. 2013 12:35
Strite, dá se v té budce za známku platit kartou? Díky
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
03. 06. 2013 22:26
Na datu jsem trval, protože známku jsem nenalepil, ale byla v záloze na přístrojovce a v ČR jsem jí po ránu ještě na BČS prodal.
Jestli se dá platit kartou to si nevzpomínám, mám vždy nějaké ečka na cestu.
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
04. 06. 2013 13:08
Koupím Slovinskou dálniční známku měsíční.
Odjíždíme 29.6
Břeclav nebo dobírkou.
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
04. 06. 2013 16:52
Milan Hubner nechci nějak rejpat ,ale admin tady jednou psal ,že si nepřeje kšeftování se známkami ? tak bych to tady nevytahoval grinning smiley známka
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
04. 06. 2013 17:49
Milan Hubner to jistě zle nemyslel
než si to u nás nechat poslítat na dobírku, tak doporučuji cca 25 km před Spielfeldem zajet na odpočívadlo Gralla, tam u pumpy tu známku koupit, dát si kafe a nalepit. Lepší než stánky se známkami na hranici se SLO .
Doufám že nehrozí indulona . smoking smiley
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
04. 06. 2013 18:47
To je jasné yawning smiley hlavně nekoupit poškozenou smiling smiley
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
14. 06. 2013 05:20
Tak jsem koupil ve směnárně: A- 250 kč,SLO-870 kč
Je to o pár korun víc,ale to na té dovolené je pakatel
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
14. 06. 2013 11:42
Já 10-ti denní známku do Rakouska koupil v prodejně UAMK v Praze za 229,- Kč. Myslím že to je nejlepší možnost když je ta možnost.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

cvt , ivka , Mirus
Hosté: 243
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.