Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley

Autor StandaM 
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
22. 03. 2011 22:18
jo a není přestupnej rok eye rolling smiley
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
22. 03. 2011 22:23
Gratulace novým kapitánum posílá bob
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
22. 03. 2011 22:58
Kucí, já říkám ber dokud žena dává thumbs up smiley
prt
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 05:31
gratuluju, teď už jsou z Vás opravdoví námořníci teoretici, tak hrrr na vodu.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 07:55
Pánové, děkuji za gratulace. Je to jen začátek něčeho nepoznaného. Bojím se jen jedné věci, že s jídlem roste chuť. Dnes 3m gumák plus 5HP, příští rok 3,6 a 10HP? No uvidíme.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 11:54
radeji 15HP:-)

je to tak 50/50, jakmile uvidis jak jede nedej boze se jeste svezes...mas ho doma na 99% :-)
prt
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 13:16
Já myslím, že bude stačit když se sám dostaneš do skluzu a už jsi chycenej. Můj vývoj: vesla + nafukovací kajak, elektromotor + igeliťák s lamelovou podlážkou (ten používám i dnes na přehrady, kde se nemůže se spalovákem), ZOOM 310 + 5hp, teď čerstvě Allroundmarin 380 + 20hp a bojím se, že to bude pokračovat i když nevím, kde na to vezmu, ale asi příští rok dálkové ovládání atd.
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 13:26
to luky.....jaký dává ...co neurvu,to nemám.

Jinak děkuji všem za gratulace .Teď místo člunu a motoru sháním kde sehnat pruhovaný tričko a manželka má za úkol mi našít na montérky prýmky kapitána.thumbs up smiley Venku se to začíná zlepšovat,tak snad už brzo nastoupí praxe. jupííííííí hot smiley
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 18:57
to prt:
jak jsem mel 15HP a 3,6m gumak s lamin. kylem + super konzole rizeni, tak jsem ho prodal a sel do celolaminatu a muzu ti rict, ze me bohate bude stacit 15-20HP + gumak s lamin. kylem a konzole.
Dle me tvuj set je OK, jedine mozna lamin. kyl a bude frcet cca 45-50km/hod. a skluz okamzite.
Jak se rika velka lod vice starosti
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 19:58
Trosečníku to jako že musíš ženu na sex nahánět po bytě se sekerou? grinning smiley
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 20:10
neboj já jako panelákovej toho moc nenahoním spinning smiley sticking its tongue out Jo kolem baráku by to bylo horší.

A sex ...to myslíš ty směšný pohyby co se při tom člověk tak hrozně zapotí ? thumbs up smiley Ještě že teď od zkoušek vím, jak se chovat v případě šoku a pod. thumbs up ale o stabilizovaný poloze jsem v kamasutře nic nenašel. No asi mám starej výtisk thumbs up smiley
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 20:34
Trosečníku, právě v tom paneláku by to honění byla legrace. Čím víc pater, tím větší šou, samozřejmě pro ostatní bydlící.
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 20:43
šou mám i tak. Baba o patro vejš bourá stěnu z panelu a já mám byt jako v bojové zóně. Jestli se dobře pamatuju, tak by to chtělo žlutou bójku smiling smiley Vy baráčníci ani nevíte o co přicházíte.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 20:46
Ale určitě ti nerámusí od sousedů cirkulárka a nekokrhaj ráno kohouti.
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 20:56
kluci jsme u lodiček.... at to tu nezas...m
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 20:58
jo hochu tak to seš na omylu ( to jsem tě dostal co spinning smiley sticking its tongue out )
Jsem hned vedle Hostivařskýho parku a pod okny mám hájovnu se slepicema a asi třena kohoutama. To nepočítám kozy,muflony,kachny,psy a hrozně...ale hrozně ukvákaný žáby v jezírku. By ses divil co je tu za divočinu.eye popping smiley

bioubi už se stalo,tak se omlouvám tongue sticking out smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil trosečník (23. 03. 2011 20:59).
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 03. 2011 22:52
Já jako baráčník vím co to je protože mě rekonstrukce bytů živí, ale vyřezání panelu je pro nás otázka jednoho dne a to musí být ďoura 340cmx220cm aby to trvalo celej den i s odvozem suti grinning smiley
Jo a až tě bude ráno budit bučení krav a jak vylezeš na dvůr tak tě sežere hejno much od těch krav co mají naši sousedi tak ti ta hájovna bude připadat jako ráj, kozy a slepice+prasata a ten čerstvej vzdoušek co od nich kolikrát jde grinning smiley

Bioubi promine ale snad se může pořešit i odlehčené téma i když není na téma lodě, dyť sme tu jedna parta a většinou ti staří pardi co píšou pořád thumbs up smiley
prt
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
29. 03. 2011 07:37
Tento víkend chci jet na Dalešice vyzkoušet nový člun, tak jsem zvědavý kolik nadšenců už bude na vodě.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
29. 03. 2011 09:35
Ja budu na vode na 100% Ma byt hezky a tak to Morava z Otrokovic jisti, na Dalesice jezdime az v lete :-)
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
29. 03. 2011 20:46
to prt:
tak si to uzij Dalesice mam temer za barakem, jinak nejlepsi misto a take jedine kde je povoleni davat clun na vodu je u hraze!!!
prt
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
29. 03. 2011 21:47
standam
ja vim, ale jeste je jeden sjezd v kempu i když ten je dost blativý, tam se můžou davat lode taky.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
29. 03. 2011 22:42
prave, ze ne, plati pro plaz v kempu, ale hned v pravo po prujezdem brany kempu to lze, ale zase jsi na cizim pozemku, tak muze nekdo brblat a jak pises neco jako mocal.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
30. 03. 2011 07:59
Na Dalešicích v kempu bývá na jaře někdy problém ,protože voda bývá hodně vysoko a ten sjížďák je dost pozvolný,takže musíš dost do vody.Povrch je nezpevněný a bahnitý a můžeš mít problém dostat se ven z vody.U hráze je to v pohodě,akorát si musíš někdy uklidit naplaveniny.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
04. 04. 2011 09:19
Tak včera proběhla první zkušební plavba a nemělo to chybu. Ze začátku opatrnost, potom plný plyn. Děsilo mě, že šel čumák člunu hodně nahoru a za mnou vlna jak na přepadu vodní elektrárny. Tak šla nádrž dopředu a já se nacpal taky co nejvíc dopředu a ejhle, po ujetí cca 50m motor změnil zvuk a špice šla dolů a já byl najednou ve skluzu. To pak byla jízda.
Ještě štěstí, že jsem se tady kdesi dočetl, že je třeba si dát pozor na vlnu po ubrání plynu. Málem mě to jednou dohnalo.
Bohužel foťák po dvou foto vypověděl službu, takže jen dvě fota, ale polovička něco nafotila do mobilu, tak až jí ho vypucuju, přidám další.

avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
04. 04. 2011 20:40
ahoj

zážitek vid, a kde to je, koukám za tebou paradní vjezd do vody...???
taky to musím dat dohromady a projet lodičku...

bob
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
04. 04. 2011 21:22
Je to na Labi, vzadu je vidět Vlíněves. Ten samej sjezd je i z druhýho břehu od Mlazickejch tůní u Mělníka, ale někdo tam kdysi vysypal fůru písku co je vidět na foto. Taky tady spouštějí lodě, protože je to nasypáno u kraje a půlka je čistá. Dříve tento "brod" používala armáda k brodění s tanky. Po proudu je cca 2km jez, ale proti se dá zajet k soutoku a pak dál buď na kanál ke zdimadlu, nebo po Vltavě a nebo pokračovat po Labi.
Jo, paráda to byla, pokud bude o víkendu hezky, jdu zas.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
04. 04. 2011 23:34
Nazdar kluci, Zahajskej máš pěknej parník, ten skluz je jak droga thumbs up smiley
Já byl se svým dodavatelem lodí taky na řece, udělali jsme i nějaká videa



O víkendu jestli nebude pršet jedeme zase
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
06. 04. 2011 21:57
Ahoj tak jsem prohrábl archiv a tady je moje kocábka ve skluzu Standa



Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
11. 04. 2011 09:18
Možná asi nejapnej dotaz, má lavička na gumáku význam i jiný kromě sezení? Jestli náhodou nedrží třeba boční buřty u sebe atd. Protože mi jaksi překáží, tak bych rád věděl, jestli musí, čí nemusí být.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
11. 04. 2011 09:58
Závisí to od gumáku. Kvalitný pevný gumák ako napr. Quicksilver Heavy Duty nepotrebuje lavičku aby bol pevný. Najlepšie bude to vyskúšať v praxi, lebo ako píšem každý je iný.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 224
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.