Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley

Autor StandaM 
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
11. 04. 2011 11:49
to Zahajskej:
lavicka ma plnit jiny ucel a to sezeni nebo ve tvem pripade k prekazeni, resil jsem onehda to same a optal se dovozce/prodejce u meho maleho gumaku (honda) bylo mozne lavicku nepouzivat a u Arimaru ani nebyla:-)

ale dovedu si predstavit i, ze u nejakeho clunu plni ucel ktereho se obavas.

to Standa:
moc pekny, az na tu spotrebu co?!, tak klidnou vodu kam jezdim jsem dlouho nezazil max. rano nebo vecer:-)
asi zmenim lokalitu



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (11. 04. 2011 11:52).
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
16. 04. 2011 21:55
Tak jsem ve čtvrtek koupil novou větší lodičku :-) Dneska jsem s ní byl na řece a byla to paráda. S Yamahou 115EFI to kuci valilo 68km/hod grinning smiley
Tady je video


Plavba nové lodi
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
17. 04. 2011 07:05
Luky- co to bude příště.To už bude řeka malá.No jo -s jídlem roste chuť a tak to má být.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
17. 04. 2011 12:06
Větší už nééé. To už nechci tahat za autem, stačí že tato váží i s motorem 1000kg a to je max co jsem ochotný za autem tahat grinning smiley
Spíš ještě technykuju jestli tam nemám dát 150 HP Hondu, můžu ji mít za dobrý peníz ale s tou Yamahou to taky letí pěkně a do skluzu jde okamžitě, jen chci aby takto jela i na moři když se udělají vlnky tak abych ji nemusel do skluzu překlápět očima thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luky (17. 04. 2011 12:07).
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
17. 04. 2011 18:05
No, to si potom k tý Hondě 150 přikup ještě křidýlka(něco jako má "raketa"winking smiley,ale bacha u mostu ,musíš se včas rozhodnout ,jestli to bude ještě pod a nebo nad.Ono s každým koníkem nahoru to sežere víc ovsa a někdy to už ani není úměrné rychlosti.Ale těch 1000kg rozjet to už je nějakej ten koník zapotřebí.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
17. 04. 2011 20:26
Momentalne ta Yamaha je dostacujici,chci mit ale vetsi vykonnostni rezervu tak proto ta Honda. Jinak by to melo do urcite rychlosti kostovat stejne protoze ta Honda se nemusi tak honit.Je pravda ze s tou Yamahou to jelo stejne dobre i v 6lidech ale tu hondu muzu mit o 10tis. Draz nez tu yamahu a to uz neni tak financne velkej rozdil.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
17. 04. 2011 20:45
lenže pozor! Tá Tvoja Yamaha váží teraz 170 kg a Honda bude vážiť 217 kg. To je podstatný rozdiel. A na mori nebudeš obmedzovaný výkonom, ale výškou vln. Stým krátkým člnom sa len budeš trápiť keď sa rozvlní!
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
17. 04. 2011 20:54
Sorry, som bral yamahu 100, tá Tvoja je ťažšia cca 190 kg. Ale tie vlny platia. Kamoš má Sea Ray Sundancer 240 čo je min. cca o 2 metre dlhšia loď, váží 2500 kg a velakrát sa stalo že dlhé dni nevyšiel zo zátoky kvôli vlnám.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
17. 04. 2011 21:00
vsak staci jednoduche pocty pomer vykon vaha + stoupani vrtule, pak se urci jak vyhodne to bude, rychlost, spotreba apod.

LUKY uz neblbni :-) mel by jsi uz neco prodat at nemas zarovnany dvur:-)
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
17. 04. 2011 23:56
Nakonec to rozhodly papíry co mám, mám zatím do 100KWa tím pádem je to jasné. S těma vlnama počítám ale já je mám rád thumbs up smiley moc rád jezdím ve vlnách a to sem měl minulý rok loď o metr kratší a o 80 cm užší s poloviční výškou bortu a bylo to v pohodě. Víceméně sem to chtěl když nás na lodi pojede šest až sedum a budu táhnout lyžaře tak aby to bylo v pohodě, mělo by to být i tak s tímto motorem ale jak jsem psal, je to pro mně rozdíl 10tisíc a to už při cěně motoru 150tis. nehraje roli.

StandoM jednu lodi tu menší teď prodávám za 150tis. komplet vybavenou i s vlekem bez motoru. Toho Mercuráčka je mi líto, šlapal jak hodinky je v super stavu se 60 najetejma motohodinama a měl super zvuk ale na tuhle větší lodi je slabej angry smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luky (18. 04. 2011 00:09).
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
18. 04. 2011 00:17
Myslím, že Luky s těmi lodičkami tak trochu obchoduje, viděl jsem v sobotu zkušební jízdy v Otrokovicích
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
18. 04. 2011 00:57
Je to tak jak říkáš, ale to není tajemství grinning smiley. Jen tak jak myslíš tak loď si vždy koupím a pak s ní dělám i předváděčky, kukni se na net na lodě bazar a nebo plavidla a uvidíš že je tam najdeš i s pozvánkou na zkušební plavbu zadarmo thumbs up smiley . Na obživu mám stavební firmu a lodě prodávám jako "bočák", a už jsem to tady i párkrát psal. Ten prodej je spíše bonus ke koníčku kterej se mi líbí a baví mě na lodích dělat, na druhou stranu, zkus takovouto novou loď koupit bez motoru za 229tis. i u výrobce v Polsku tě vyjde o 80tis. dráž než je prodávám já grinning smiley takže vlastně zpřístupňuju lodě i pro ty co si nemůžou dovolit třeba novej Quiqsilver.Tož tak, jen abys byl v obraze. Když jsi byl v Otrokovicích, mohl ses zastavit a povozit se grinning smiley stačilo jen mávnout

Jo a ještě jedna věc, sem na forum vždy píšu jako majitel lodě co ho tento sport baví a né jako prodejce. Dokonce bych zdejším klukům prodal loď i bez provize protože je beru jako fajn lidi a máme spolu společnýho krásnýho koníčka tongue sticking out smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luky (18. 04. 2011 01:04).
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
18. 04. 2011 08:29
Luky, 68km/h, to už nemusíš ani nakládat na vlek kvůli cestě na Jadran, to už tam dojedeš i po vodě grinning smiley
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
18. 04. 2011 09:04
Jo to bych sice dojel, ale výš kolik by to sežralo grinning smiley
Ale jestli chceš můžu tě vzít sebou, ve dvou se to lépa táhne na tak dlouhé cestě thumbs up smiley
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
23. 04. 2011 22:45
Omlouvám se nemyslel jsem to špatně. Lodě i cena vypadají podle fotek dobře. Já už jsem koupil o něco větší loď.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
24. 04. 2011 01:09
Já to taky ani jinak nebral grinning smiley
Sem se hned vrhl na dřevěnou podlahu do této lodi z IPE LAPACHO [luky2chybny-odkaz-rajcePODLAHA_LODI_WP_540_ZE_DREVA_IPE_LAPACHO]
Kurňa kuci to je tvrdý jak sviňa, i těžký jak .....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luky (24. 04. 2011 01:11).
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
24. 04. 2011 09:09
Luky, krásná práce a krásná loď! Doufám, že u tohohle koníčku s dovozem lodí a motorů ještě pár let vydržíš.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
24. 04. 2011 14:06
Ahoj Gabrieli, tak v to doufám taky a děkuji za kompliment grinning smiley
A pokud mi to nevydrží tak mi vždy zůstanou kontakty na výrobce, jen ta cesta přes celé Polsko je potom utrpení, teďkom mi ty lodě totiž vozí on grinning smiley
Dneska jsem dělal ještě dřevo na příď do takového výlisku okolo lukny, ještě musím udělat šablonu a vyřezat to, to je prakticky to nejhorší.

Kucí, pojedete někdo na otevření Baťáku v neděli 1.5.?
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
25. 04. 2011 18:43
Dnešní "Lodě na vodě" s Trosečníkem. Bylo to sice chvílema na zimní bundu, ale povedlo se

avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
25. 04. 2011 18:44
Dávám do placu zahajskeho při testování člunu. Odborníci jistě omluví mé všudypřítomné prstíky thumbs up smiley Jsem málem vypadl z člunu a telefon taky.



jízda 1



ještě přidám foto testovacího jezdce
[www.q3.cz]
[www.q3.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil trosečník (25. 04. 2011 18:50).
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
25. 04. 2011 20:04
kurna vy jste, ale zavodnici :-), na videu to vypada jako kdyby na tach. bylo 50km/h.

mam dotaz co to je za gumaky? myslim vyrobce
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
25. 04. 2011 20:20
tady je odkaz na prodejce. Výrobce ti asi řekne zahajskej, ten to má víc zmáknutý . Je to větší šťoura thumbs up smiley

člun
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
25. 04. 2011 20:21
Čluny jsou značky Seabo, model MS81300. Prodejce je zde. V zahraničí je tato značka známa, hlavně v GB a USA, vyrobeno jak jinak než u rýžožroutů. Cena v době objednání před vánoci 13.tis. Kč, dnes již 17,5.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (25. 04. 2011 20:24).
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
25. 04. 2011 20:22
Trosečník mě předeběhl, dnes už poněkolikáté.
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
25. 04. 2011 20:28
aspoň něco se mi povedlo thumbs up smiley hned se mi bude lépe spinkat yawning smiley
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
25. 04. 2011 21:04
Tož kluci podělte se, komu to líp jelo, jakou rychlostí to vůbec jelo grinning smiley
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
25. 04. 2011 21:07
já jsem se musel otáčet, jinak bych v té rychlosti nemohl dýchat jakej to byl fofr....možná i 10km za hodinu thumbs up smiley

ještě že jsem hned na začátku zahajskýmu uvázal na lano tajně šutr, aby ho táhnul za sebou, jinak by mu to jelo rychleji.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil trosečník (25. 04. 2011 21:09).
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
25. 04. 2011 21:15
Rychlost nevím, navi byla mrtvá v autě. Trosečník byl rychlejší, je o nějaké to kilo lehčí :-) Jinak proti větru se chvílema fakt nedalo ani nadechnout.
Trosečník se musel pořád otáčet, aby zkontroloval, zda jsem se mu neztratil
avatar Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
25. 04. 2011 21:19
měl jsem výhodu,neb mám aerodynamicky upravený povrch lebky.... ale zase jsem měl dojem že zahajskej tajně vzadu ještě kope nohama . Budu muset prozkoumat cílovou fotografii. thumbs up smiley to by byla nedovolená technika.
Re: Kotvení,vyvazovaní nejen malých gumových člunů a další radysmoking smiley
26. 04. 2011 06:36
Paráda chlapci, dík za reportáž!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 255
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.