Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kempy na Pagu

Autor kikino1 
kempy na Pagu
04. 07. 2006 09:01
Poradíte niekto aké sú kempy na ostrove Pag , a skúsenosti ceny služby vdaka hot smiley
DV
Re: kempy na Pagu
05. 07. 2006 06:35
Doporučuji kemp Šimuni
Re: kempy na Pagu
05. 07. 2006 09:07
Šimuni je na Pagu jednička, za ním Straško.
Re: kempy na Pagu
08. 07. 2006 15:02
Ze Šimuni jsem se vrátil před pár dny.Bohužel od předchozích příspěvků bych jej nedoporučil.Kemp přebudovávají za pochodu.Snížili počet normálních parcel takže jste tam namačkáni jako sardinky.Vytvářejí doslova vesnici z mobilních buněk.Trvale navážejí materiál a vesele práší až do pozdních hodin.Kemp na konci června byl přeplněn.Jedinou předností je pěkný přístup do moře i pro děti.Drobný štěrk a písečné dno v čisté vodě a klid po jedenácté hodině.Při současných teplotách bylo večer a v noci na parcelách k padnutí.
DV
Re: kempy na Pagu
09. 07. 2006 00:12
No já tam byl,před 2 lety a to tam byl klid.
Re: kempy na Pagu
06. 08. 2006 20:35
Já jedu 25.8. do kempu Simuni. Až se vrátím,tak dám vědět. Ahoj R.
boruvka
Re: kempy na Pagu
18. 06. 2007 15:42
Byl už někdo letos ve Strašku? Podle netu je všechno u moře rozparcelovano.Nemá někdo čerstvou zkušenost? Chceme jet přelom červen-červenec.
Re: kempy na Pagu
18. 06. 2007 21:52
Zdravím, rozparcelováno to bylo již loni a také přibylo hodně mobilních buněk. Jen FKK zůstala stejná.
boruvka
Re: kempy na Pagu
20. 06. 2007 22:59
nevíš, jestli má cenu brát si brusle?
Re: kempy na Pagu
21. 06. 2007 18:55
Doufám, že myslíš ty kolečkové a ty by mělo cenu si brát.Asfaltových cest je tam dost, akorát v sezoně tam bude na nich velký provoz.
boruvka
Re: kempy na Pagu
23. 06. 2007 14:26
Měla jsem na mysli cesty přímo ve Strašku v kempu...
Re: kempy na Pagu
23. 06. 2007 16:04
Já jsem to také tak myslel.Zdravím.
Re: kempy na Pagu
05. 07. 2007 14:37
Nejlepší je Straško - čísté a krásně vybavené sociálky (dokonce i pračky na žetony),nikdy nebyly problémy s teplou vodou, nádherná pláž, kousíček do Novalje. Je to tam taky docela dobře hlídáno - nikdo cizí se tam nedostane. Vyžití pro děti super /trampolínky, houoačky, průlečuky, animační programy, stánky, dokonce koníci/. Byli jsme v mobil home (kuča mobilna :-) - bezvadně vybavený, dokonce s klimatizací. Když máte in-line brusle - berte s sebou, využijete. Jinak autem cca 5 km je Zrče - stojí za návštěvu.. tobogány, bar v bezénu, diskošky až do rána.
Re: kempy na Pagu
02. 08. 2007 14:45
Dá se jet autobusem.myslím tím zdejší autobusy,do zrče z novalji, nebo pěšky? Budem ubytováni v pavilonu hotelu Liburnija s dětma 3 a 5 let, tak chci naplánovat nějaké výlety.
Re: kempy na Pagu
03. 08. 2007 11:26
Na pláž Zrče jezdí místní doprava - žluté autobusy.
Re: kempy na Pagu
17. 02. 2008 17:58
smileys with beerRadek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Šimuni je na Pagu jednička, za ním Straško.


jo straško jeee fakt superrr.mocíky mooc ráda bych se tam vrátila.
Re: kempy na Pagu
29. 04. 2008 23:58
Dobrý den...Pomůžete mi zodpovědět nějaké info o FKK v Šimuni???
Rád bych změnil Murter za něco FKK jiného... Je možné koupat se a bydlet v caravanu s připojením na el. v Šimuni na Pagu??? A jaká je tam pláž??? Já myslel že je tam jen textil..
Díky za info a mějte se fajn Daniel Kasan
Re: kempy na Pagu
30. 04. 2008 13:39
To: Hasan, v Šimuni FKK nebylo a ani na letošních stránkách kempu jsem jej nenašel. Koupat se lze mimo kemp ale dost omezeně. FKK je na Strašku a to v samostatné části kempu. Vstup do vody je v této části z betonových plat po žebříku. Umístění karavanu je bez problému včetně připojení na proud. Jen elektroskříně jsou někde ve špatném stavu. Sociálky jsou tam buď nové, velmi pěkné, nebo starší slušné. Část FKK neměla dosud vyznačené samostatné parcely a tak se dal karavan postavit jak to vyhovuje a kde je momentálně místo. Moře je zde nádherně čisté. Z obou kempů mohu v případě zájmu poslat pár fotek. Zdraví Jéřa.
Re: kempy na Pagu
21. 05. 2008 12:43
můžete sem, prosím, někdo hodit link na kemp šimuni a straško ??
Díky martin
Re: kempy na Pagu
06. 07. 2008 20:17
Re: kempy na Pagu
07. 07. 2008 13:10
www.turno.hr
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 174
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.