Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

FAŽANA kemp PINETA

Autor sabina 
FAŽANA kemp PINETA
27. 06. 2006 09:12
Máte někdo prosím čerstvé zkušenosti s tímto kempem? Pročítala jsem téměř všechny příspěvky, zajímají mě především pláže, zda je nějaký výběr, nebo pouze ta travnatá. Zda je otevřené moře, vlny ...jak daleko jsou chatky od pláže a zda je vidět moře. Uvažuji spíše o Premantuře, Fažana je pouze varianta B. Loni jsem byla v Medulinu v zařízeném stanu, super výhled na moře, bylo tam celkově moc pěkně. Takový klid a romantika. Děkuji Sabina
Líba 25
Re: FAŽANA kemp PINETA
15. 07. 2006 18:24
Sabino, byli jsme v tv Pinetě minulý rok a bylajsem docela zklamaná. Kemp jako takový je pěkný, pod stromy, sociálky ujdou. Ale byla tam celkově nějak zima. Jeli jsme na tři výlety - do Puly do Rovinje a na Červený ostrov. A všude bylo krásně teplo a když jsme přijeli zpět do Pinety - zima. U kempu je travnatá pláž a pak se dá jít dál po pobřeží, kde jsou spíše kamenitá místa a taky křoví a stromy. Bála jsem se, že bude travnatá pláž plná lidí, ale nebyla, nejspíš se v té zimě nechtěl nikdo opalovat. Jo a naproti pláži jsou Brijunské ostrovy, takže výhled veškerý žádný. Ale Rovinj je krásná, tam bych se ještě podívala. Líba
Janisa
Re: FAŽANA kemp PINETA
19. 06. 2007 16:22
Mám dotaz,zda jste někdo byl letos(2007)v kempu Pineta-Fažana.Zajímalo by mě umístění sociálek(jak daleko od chat),prodejna s pečivem-aktuální ceny atd.Díky za info.
Janisa
Re: FAŽANA kemp PINETA
19. 06. 2007 18:59
Mám dotaz,zda jste někdo byl letos(2007)v kempu Pineta-Fažana.Zajímalo by mě umístění sociálek(jak daleko od chat),prodejna s pečivem-aktuální ceny atd.Díky za info.
Re: FAŽANA kemp PINETA
04. 07. 2008 15:00
Dobrý den, prosím Vás chtěli jsem jet také do kempu Pineta, můžete mi říci jak je daleko od té Fažany, večerní procházkou to jde nebo to je daleko pro děti? Je i v kempu nějaká promenáda s obchůdky -noční život??? Kdy jste tam byli že se vám tam zdálo zima?? My máme rádi teplo a ležení na pláži, tak nevím jeslti nevybrat třeba ten kemp na druhé straně Puly- Medulin??? Já měla zato že když tam je před pláží ten ostrov tak tam nebude tak foukat???
Předem děkuji za odpověď. Jana
Re: FAŽANA kemp PINETA
06. 07. 2008 20:16
To jana:
V kempu Pineta jsme byli loni, do Fazany to neni daleko, netroufam si odhadnout-kilometr? Vecerni prochazkou/i denni/ myslim i pro mensi deti bez problemu.. V kempu naprosto mrtvo co se tyce nocnho zivota, obchod jeden, stejne jako restaurace, tohle vyziti tam opravdu nehledejte.. Zima tam byla, koupali jsme se tam trikrat, tohle me taky zklamalo.. Pocasi, pokud mate radi teplo, bych volila spise na jih.. Ve Fazane je vetsi zivo, i nejaky market, vice obchodu, kavaren, restauraci..ale podruhe uz bych tam nejela-to je ale muj nazor..spise mi to letzeni na plazi pripadalo jako nekde u rybnika..nevim..
FAŽANA kemp PINETA
09. 07. 2008 20:15
My jsme byli vloni velmi spokojení v kempu Pineta.....ani větrno,teplota moře příjemná a hlavně "žádná hlava na hlavě"na pláži....stanaři -vesměs Slovinci se spíše zdržovali u stanů.....takže nebylo nikde přeplněno....nedaleká procházka do městečka Fažana kolem moře ....neustále se ve městečku něco dělo....rybí speciality,slavnosti.....byli jsme tam v hlavní sezóně (srpen).Nemáme ve zvyku jezdit na dovolenou na stejné místo,ale letos děláme vyjímku a moc se tam těšíme. Myslím si ale ,že tento kemp není pouze vhodný pro "náročnou klientelu". yawning smiley
Re: FAŽANA kemp PINETA
15. 07. 2008 12:05
BYLI JSME V KEMPU LONI V ZÁŘÍ.KEMP ,UBYTOVÁNÍ V CHATKÁCH,PŘÍJEMNÉ,TEPLÁ VODA VE SPRCHÁCH TAK TAK,A TO NEBYLA JIŽ SEZONA,JINAK V KEMPU TÉMĚŘ NIKDO,PLÁŽE PRÁZDÉ,.KOUPÁNÍ PŘES KAMENY,PRO DĚTI NEDOPORUČUJI,SPÍŠE PRO DŮCHODCE,PROCHÁZKY A KLIDNÉ OPALOVÁNÍ,ALE NÁM ZROVNA HODNĚ PRŠELO,TAK ANI TO NEBYLO TO PRAVÉ.MĚSTEČKO FAŽANA NÁDHERA,I LEVNÁ STRAVA,PEČENÉ RYBY APOD,
ZÁJEZD BYCH DOPORUČILA NA OPRAVDU KLIDNOU NIKÝM NERUŠENOU DOVOLENOU,
ALE ZNÁM I HEZČÍ MISTA PRO DĚTI,-OD CK VIKTORIA RAB-KEMP SAN MARINO,PÍSČITÁ PLÁŽ,VELIKÁ,TOBOGÁN,KEMP,TROCHU PŘELIDNĚNĚJŠÍ ALE U MOŘE SE TO ZTRATÍ,MOC DOPORUČUJI PRO DĚTI,I DOSPĚLÉ,
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 223
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.