Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ceny kempu

Autor Tomason 
Ceny kempu
02. 07. 2012 07:26
Ahoj na kolik nas vyjde tak priblizne noc v kempu na noc?Vim ze zalezi jak kde ,ale zajima tak nejak kolik to bude priblizne.budem 2 dospelaci,skoro 3 leta dcerka,auto a vlastni stan.Jinaac jedeme na severni dalmacii.Diky
avatar Re: Ceny kempu
02. 07. 2012 08:37
Už se to tady psalo snad tisíckrát.Nelze vůbec říci - kolik.Vyloženě závisí na kempu,místě,lokalitě atd..Určitou pomůckou a orientací mohou býti tyto stránky [www.avtokampi.si] Tento dotaz je fakt zbytečný a asi na to tady nikdo neodpoví. Jiná cena je mimo sezónu,jiná v sezóně. Já osobně bych počítal 20 a více Euro na noc. Méně peněz bych nebral.Raději více,málo kde v malých kempech /rodiných,na zahradách/ berou karty.

MirekŠi
avatar Re: Ceny kempu
03. 07. 2012 05:37
V roce 2011 v kempu Baško Polje: Cena kempu na jednu noc pro dva, jeden stan a auto byla 202 kun. Na účtu mě překvapila položka 22 kun na osobu za zapsání (evidenci) osoby.
V roce 2010 v kempu Oliva v Rabacu: Za jednu noc jsme pro dva lidi, malý stan a auto platili 258,- Kun.
Vše v srpnu.
Jiné předcházející roky mám taky někde poznačené, ale sešit se někde zatoulal.
avatar Re: Ceny kempu
03. 07. 2012 06:53
Přidávám ceny malého soukromého kempu AC Boban i vedle v AC Male Ciste jsou ceny téměř totožné AC Boban - cenník 2012, dalším kempem v sousedství je velký a více vybavený kemp AC Dole, zde jsou ceny mírně vyšší. V uvedených kempech je i možnost využít nabídky ubytování na stálých parcelách od českých CK a CA s pronájmem stanů, karavanů a chatek, leckde za výhodnějších podmínek než je oficiální cenník autokempu na recepcích.
Re: Ceny kempu
23. 12. 2012 22:39
AC Planik- cenník 2013



Re: Ceny kempu
29. 07. 2015 11:54
Nechci zakládat nové vlákno, přeptám se zde. Po dlouhé době se chceme vrátit na Murter - Kosirinu - nevíte, zda už je elektřina zavedena po celém kempu a nemáte někdo náhodou aktuální ceník? Poslední jsem našla z r. 2012, ale předpokládám, že zase tak velký rozdíl by to být nemusel. Děkuji za jakékoli aktuální info o tomto kempu.
Re: Ceny kempu
09. 08. 2015 02:37
ahoj taky se tam ted chystáme vyrážíme v pondělí 11.8.na 14 dní, takže sháním informace kde se dá, dnes jsem četl někde na netu,( letošní recenze), že došlo k nějakým úpravám, je tam prý nová recepce ,takže už se asi nemusí naproti do kempu, pár teras,a sanitárních zařízení, co se týče elektriky,žádné další info nemám, murter znám celkem dobře ale v tomto kempu budem poprvé tak třeba se tam sejdeme, kdy jedete vy? Michal
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 73
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.